2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

teşekkür ederim duman.

hemen karartma o güzel kalbini. sizin de çok daha güzel seneleriniz olur inşallah. güçlü ol canım.

o dedigim arkadas haftaya cuma veya sonraki cuma yine gideceklermis.. esimi ikna etme cabasindayyim halen :/

bakayim madanla nekkdar aramiz varmis.. 1 -2 saatti diye hatirliyorum ama..
turkiyeye gelmem daha mantikli :)
Oyy kiyamam sanaaa :)
İkna et kuzucumm...bende gelirim.nasipseee ... :)
Evet türkiye daha mantıklı daha rahat görüşebiliriz kannimca :)

aslinda okadarda uzak deilmis amaa..
kuzum oraya yakin kaplicalar var bel agrisina ozellikle iyi gelen..
vaktiniz kalirsa gidin gezin derim..
buyaz oraya gitmistik biz..
ama tabi sen girme o suya, gerci sana buranin havasi bile yetecek :)
Hadi yaa ne kadarmiiisss...:)?
Evet ben giremem maalesef kaplıcaya... Artık bir dahakine
Kuzucum.. ben bence donacagim orda hehe kışın ortası gideceğiz malum :)

Argan yağını önerebilirim sana bide benim kullandigim photon marka mavi su var o da kabarayi önlüyor. Saclarim çok uzun olduğu için taramak da zor oluyor ama mavi su çok iyi geliyor bana ve kabarmiyor

Kızlar bilmiyorum kendimi çok yapayalnız çaresiz hissediyorum, eşinizin eski kız arkadaşıyla konuştuğunu görseniz ne tepki verirdiniz?

ahh canim benim ya evlenmeden once kizin.adi geciyormuydu ? Bilerek mi evlendin
daha 3 aylik evlisiniz :KK43: ben sahsi olarak karsi cinsden arkadasliga dostluga evlilikte karsiyim olmamasi gerek bence..kaldiki bu arkadas degil eski sevgili konusamaz konusmamli heleki.kizin hala hisleri belli :KK43: tabi bu benim dusencem herkes boyle duaummuyor kimine gore gayet normal.insallah konustugunda anlar seni normal.olan seni hakli gorup iletisimi kesmesi insallah oylede yapar ama.sakin ezilme.kesinlikle hakli olan sensin insallah yarin hersey yoluna girmis olur canim

Kizlarr nasilsiniz neler yapiyorsunuz bugun temizlik gunumdu oldum bittim :) yarin 6.ayimiz esimin.sevdigi tatliyi ve yemekleri yapicam bir masa hazirlarim bakalim :)

Günaydın canım dostlarım.
Sizler benim yanımda olduğunuz için tekrar tekrar çok teşekkür ederim, sizden aldığım güç ile akşam yemekten sonra eşimle konuştum, aksini hiçbirşey söylemedi, tamam o zaman engelleyim dedi, herşeyi çözüme kavuşturduk yani çok şükür, sabahta ben hasta olduğum için uyandırmadı, kalktı kahvaltıyı hazırladı beni uyandırdı. Rabbim şeytana fırsat vermesin, bir bayanın düşmanı yine bir bayan, hep kendimize ediyoruz, Rabbim onları ıslah etsin, o da mutlu olsun sevsin sevilsin ama benim yuvamdan uzak olsun.

Evet çok şükür halimize canım, ben 3,5 aylık evliyim, 23 yaşındayım.. Peki ya sen?

merhaba kızlar :KK25:

bende 1 aylık evliyim, çalışıyorum. ev işleriyle birlikte biraz zor ama size tavsiyem, boş zamanınızı atlamayın.
işlerinizi biriktirmeyin. öyle daha rahat oluyor. sabah uykusundan feragat edip, erken kalkıyorum.
çamaşır filan katlıyorum, elbise dolabımı düzenliyorum en azından :KK39:

X