2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Teşekkür ederim canım, İnşAllah başarabilirim.
Eşimin hotmailinin şifresini bile bilmiyordum, ona o kadar güveniyordum ki öğrenmek istemedim bile, tesadüf eseri bugün üniversitedeki okul numarasını gördüm, ve bayramda kendisini hotmailinde gezerken kızın ismi dikkatimi çekmişti kenarda oturduğum için bakmadım görmemezlikten geldim ve bugün o okul numarasını şifre olarak girdim açıldı, yazılanları silmiş ama silinen kutusunda kayıtlı olarak kalmış.
Onlar 3,5 yıl beraber olmuşlar. Bu olay 2008'de oluyor yani, Aradan yıllar geçmiş biz 1 yıl konuştuk, kız eşimden 2 yaş büyük 28 yaşında, benim eşim çok duygusal merhametli bir insan, benim aşkımamı acıdı benimle oldu, yoksa ona mı acıyor tekrar konuşuyor bilemiyorum :KK43:

yillardir unutamamismi bu kizda sac bas dalicam yanimda olsa..
kuzum masallah gercektwn cok sabirlisin..
sor once konusuyomusun daha diye, hem yalan soyleyip soylemediginide anlrsin..
gerci sana soylemeyip konusulanari silmesi baslica hata ama neyse..
insallah hersey tatliya baglanir kuzum,..
Rabbim yuvalarimizi korusun insallah boyle kizlardan,kotu insanlardan

yillardir unutamamismi bu kizda sac bas dalicam yanimda olsa..
kuzum masallah gercektwn cok sabirlisin..
sor once konusuyomusun daha diye, hem yalan soyleyip soylemediginide anlrsin..
gerci sana soylemeyip konusulanari silmesi baslica hata ama neyse..
insallah hersey tatliya baglanir kuzum,..
Rabbim yuvalarimizi korusun insallah boyle kizlardan,kotu insanlardan
Amin canım İnşAllah. Lütfen dualarınızı eksin etmeyin, herzamankinden daha çok ihtiyacım var. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

:KK48:
kesinlikle da demen yeterli kuzum :)
gerisini anlamasanda olur :)
ne guzel 1 yil once iki kisiydiniz simdi 3 kisi olaak nikah kiyilacak nasipse :)
once bebise sor e :KK48:
Di mii yaaa önce bebise sor diyeyim :KK70: hehe ama bulgarca diyebilseydim daha hoş olurdu :):)
O komik halimizi videoya aldıracagim.nasipse... :KK70:

Amin canım İnşAllah. Lütfen dualarınızı eksin etmeyin, herzamankinden daha çok ihtiyacım var. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

amiin canim benim amiin..
hicte hayal ettigimiz gibi pespembe dunya degilmis bu eevlilik ..
halimize sukur tabi

amiin canim benim amiin..
hicte hayal ettigimiz gibi pespembe dunya degilmis bu eevlilik ..
halimize sukur tabi
Evet hemde hiç değilmiş, evlendiğimden bu yana gözümün yaşı kurumadı...Çok şükür umarım bugünleri aşabilirim

Oyle olacak inşaAllah tatlimmm :KK70:
İnşaAllah oyle olacak hehe... Keşkem aynı şehirde olaydik da sende gelebilseydin :):)

yaa keskee :/
madanda ddegilde kircaalide yasasallrdi keske.. kesin gelirdimm :/
neden bilmem ama hep nasipse tabii cuma pazarina gelebilirsek gorusucekmisiz gibi hissediyorum..
gecen cuma arkadaslarim gitti.. okadar yalvardilar gelin diye ama pasaportumuz yoktukii :/

Evlendiğinden bu yana neden ağzını açıp bir şey soylemedin o zaman canim... İçine atmak çözüm değil ki be güzelim..
Her cevap vermeye yeltendiğimde ya da verdiğimde ben seni böyle bilmiyordum, benim tanıdığım sen olamazsın, böyle yapma, ben sinirli bir insanım, lütfen değişme vs hep böyle şeyler söyledi. Bende hep sustum, sadece ağlayabildim, ona da çok kızıyordu hoş :KK43:

Her cevap vermeye yeltendiğimde ya da verdiğimde ben seni böyle bilmiyordum, benim tanıdığım sen olamazsın, böyle yapma, ben sinirli bir insanım, lütfen değişme vs hep böyle şeyler söyledi. Bende hep sustum, sadece ağlayabildim, ona da çok kızıyordu hoş :KK43:
Bundan sonra sakin susma..e mi... Hakkını savun...senden değerli bir şey yok bunu düşün .. sakin aksam da aynısını yapma konuş güzelce...

yaa keskee :/
madanda ddegilde kircaalide yasasallrdi keske.. kesin gelirdimm :/
neden bilmem ama hep nasipse tabii cuma pazarina gelebilirsek gorusucekmisiz gibi hissediyorum..
gecen cuma arkadaslarim gitti.. okadar yalvardilar gelin diye ama pasaportumuz yoktukii :/
Ah ah biliyorum...uzak maalesef...:/
Bana da oyle geliyor...pasaportu cikarttirin gelin bende geleceğim cumayaaa :KK70: hehe

Bana da oyle geliyor...pasaportu cikarttirin gelin bende geleceğim cumayaaa :KK70: hehe

o dedigim arkadas haftaya cuma veya sonraki cuma yine gideceklermis.. esimi ikna etme cabasindayyim halen :/

bakayim madanla nekkdar aramiz varmis.. 1 -2 saatti diye hatirliyorum ama..
turkiyeye gelmem daha mantikli :)

Teşekkür ederim canım, İnşAllah başarabilirim.
Eşimin hotmailinin şifresini bile bilmiyordum, ona o kadar güveniyordum ki öğrenmek istemedim bile, tesadüf eseri bugün üniversitedeki okul numarasını gördüm, ve bayramda kendisini hotmailinde gezerken kızın ismi dikkatimi çekmişti kenarda oturduğum için bakmadım görmemezlikten geldim ve bugün o okul numarasını şifre olarak girdim açıldı, yazılanları silmiş ama silinen kutusunda kayıtlı olarak kalmış.
Onlar 3,5 yıl beraber olmuşlar. Bu olay 2008'de oluyor yani, Aradan yıllar geçmiş biz 1 yıl konuştuk, kız eşimden 2 yaş büyük 28 yaşında, benim eşim çok duygusal merhametli bir insan, benim aşkımamı acıdı benimle oldu, yoksa ona mı acıyor tekrar konuşuyor bilemiyorum :KK43:

bunun dışında eşinin sana olan tavrı tutumu sevgisi nasıl?
bilemiyorum burdan pek yorum yapamayacağım ama şeytan bizimle hep uğraşır.
eşinizi karşınıza almayın derim ben sadece .

Evet canım akşam konuşacağım da ah şu gözyaşlarım olmasa, ağlamadan konuşabilsemm... Ne desem ki konuştuklarınızı gördüm mü desem, yoksa ilk önce sorsam mı hala konuşuyor musunuz diye?

ondan habersiz mailini açtığın için güvensizlikle suçlayabilir seni. kırılabilir belki
haberin yokmuş gibi, iyiniyetle izlemeye devam etsen.

ya da böyle uyarı mahiyetinde genel bir konuşma yapsanız, bu konu ile ilgili. nabzını yoklasan başta? çok mu ılımlı oldu :KK43:

ondan habersiz mailini açtığın için güvensizlikle suçlayabilir seni. kırılabilir belki
haberin yokmuş gibi, iyiniyetle izlemeye devam etsen.

ya da böyle uyarı mahiyetinde genel bir konuşma yapsanız, bu konu ile ilgili. nabzını yoklasan başta? çok mu ılımlı oldu :KK43:
Aslında direk söylemeyeceğim, sadece soracağım konuşuyor musunuz diye? ki ben bunu durup dururken sormam, yani hiç sormadım bugüne kadar, altında başka birşey olduğunu anlar ve anlatır büyük ihtimalle. İşte eğer yok hayır derse o zaman daha çok yıkılırım:KK43:

aslinda okadarda uzak deilmis amaa..
kuzum oraya yakin kaplicalar var bel agrisina ozellikle iyi gelen..
vaktiniz kalirsa gidin gezin derim..
buyaz oraya gitmistik biz..
ama tabi sen girme o suya, gerci sana buranin havasi bile yetecek :)

bunun dışında eşinin sana olan tavrı tutumu sevgisi nasıl?
bilemiyorum burdan pek yorum yapamayacağım ama şeytan bizimle hep uğraşır.
eşinizi karşınıza almayın derim ben sadece .
Ben suratımı asmadığım, ona cevap vermediğim hep alttan aldığım sürece gayet güzeldi, güzel sanıyordum, benim bir suratımı asmamla eski kız arkadaşıyla yazışacağı aklıma gelmezdi :KK43:

X