2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

heeerkeze gunaydiiiin :)
onceliklee yeni gelenler hosgelmisss :)

eslerini bekleyenlerde masallah guzel guzel zaman gecirmisler..
az daha sabir kizlar, saglik huzur olsun elbet sayili gun gecer :)
Tatlimm benimm nasılsın görüşmeyeli..:)
Okul devam ediyor di mi...
Sinavlarin yaklaştı mi ?:)

Ne desem bilemedim bitanem... Ben olsam bunu anlayışla karsilayamazdim...o eski arkadaşı kafasını karıştırmaya çalışıyor belli yorumlar hiç hoş değil eşinle konuşman lazim kuzum...

Ne desem bilemedim bitanem... Ben olsam bunu anlayışla karsilayamazdim...o eski arkadaşı kafasını karıştırmaya çalışıyor belli yorumlar hiç hoş değil eşinle konuşman lazim kuzum...
İş yerindeyim gözlerim kan çanağın döndü kendimi sıkmaktan, ağlayamamaktan. Yutkunamıyorum bile boğazım düğümleniyor, tamam beni aldatmıyor ama bu ne? ilkinde söyledi seslenmedim ama hala devam ediyorlar.. Madem böyle olacaktı evlenmeseydi, beni de yakmasaydı.. Konuşacağım, ama nasıl sakin olabilirim bilmiyorum. Tek bildiğim şey o kızı evliliğimizden uzak tutmak..

Canim ilk gordugunde bir şey soylememene gerçekten hayret ederek yaklasiyorum... O yüzden daha da üzülüyorum...ben bunu yapamazdim cunku..
Sen o zaman susmuş ve anlayış göstermişsin...ama ne demek sürekli mesajlasmak... ? Ne demek bu , hemde kız açıkaaçık yolları açıyor , hala sevdiğini ima ediyor... Eşinin yapmasi gereken önce o kıza evliyim böyle şeyler yazma kendine iyi bak deyip dönmemesi ikincisi ise sana soylemesiydi...
Sen açık açık fikirlerini şöyle.
Ben olsam sakince konuşamazdim.ama.sen.bunu yapabilecek birisisin.. empati kurmasını iste, içinde ne varsa soyle...evliliğinizin en başındasiniz ve böyle bir sorun var... En başından halledilmeli o kadın. Yoksa bela olabilir basina ileride ve o zaman belki de çocuğun olur... Çok zor inan ben şu an çok üzülüyorum yakın olsak gelirdim yanına muhabbet ederdik...destek olurdum... Artık burdan idare edeceğiz , ne olursa olsun içine atma tamam mi, senden değerli hiç bir şey yok !

Teşekkür ederim canım, annemlere söyleyemem çok üzülürler, paylaşacak kimsem yok, kendimi o kadar yapayalnız çaresiz hissediyorum ki.
Ben eve gidiyorum şimdi eşimin en çok sevdiği tatlıyı yapacağım, onun için sadece onun için, gelince konuşuruz olur mu canım, tekrardan teşekkür ederim Allah'a emanet ol

Canim sende Allaha emanet olasin...
Merakta birakma bizleri...

kuzucum saskinlikla okudum olanlari..
oncelikle susma .. tamam evet evlilikte birtaaf konusurken diger taraf susmali ama su an konusma sirasi sende..
asla asla alttan alma..
ilkinde aalttan aldigin icin nasil olsa bisi ddemiyor yanlis bisi yapmiyorum herhalde diye dusunuyor..
kadinin niyeti belli ..kaldiki evlenen esli.esle oyle konusmak cesaret ister..
bagir,cagir,kir,dok ama icine atma..
hicbirzaman kizla etkek arkadas olamaz..kesinlikle karsiyim buna..
esine nekadarda guvensen hersey saniyeler icinde oluyor.. kadinin iki cilvesi yeter erkegi bastan cikarmaya..
sosyal medyaya karsiyim sahsen.. bilmiyorum nerde konustular ama iste illaaaa boyle meseleler oluyor illa.
siz kac ciktiniz canim?
ve o kizla nekadar cikmislar.

guclu ol kuzum,sensin esinin hanimi,sevdigi.. acikca anlat hatasini ve seni nekadar uzdugunu.. zaten icinde azicik sevgi varsa bile senin uzulmene dayanamaz..
ama asla susma canim.. yuvana sahip cik canim

SirriEyvan esmaaaamm iyiyim kuzum cok sukur..
dersteyim devam okul kuzum..
bu yil cok zorlasti .. simdilik sinifin onune cikip ders veriyoruz cocuklara ders verir gibi.. kendimiz yazmamiz gerek birde..
bulgarcayi tam.bilmedigim icin zorlaniyorum ama sabir sabirr..

siz nasilsiniz kuzu...vaemi bulantin

Oyy canim... Kiyamam..
Sen ne yapar ne eder başarırsin..
Bende bulgarca kursuna basladim..:) iki ay sonra o taraflara gelip nikah kıyılacak, çocuk rahat rahat vatandaş olabilsin diye..malum anası babası yabancı vatandaş çocuk bizimle gelemez yurt dışına sıkıntı olur...
Nikaha kadar biraz bir şeyler ogrensem.faydama olur...
Bir daha Evleniyoruz yani :):).

Canjm bulanti işi belli olmuyor inan bir çok ağır oluyor bir hafifliyor...keyfince hormonlar :)

yaa gercektenmii :)
sevindim kuzum ama zor olacak biraz.. turkceden bulgarca ogrenmek en zor diller arasindaymis zaten..
zorlandigin yerler olursa seve seve yardimci olurum kuzum :)

iyi dusunmussunuz kuzum, simdi kiyin nikahi sonra zor oluyor..
hatta biraz ugrasmak istiyor ama parada alabilirsin burdan dogum parasiymiydi hamilelik boyunca biriken paramiydi..
kuzen bu yaz aldi oyle..
arastirin derim kuzum.

Teşekkür ederim canım, İnşAllah başarabilirim.
Eşimin hotmailinin şifresini bile bilmiyordum, ona o kadar güveniyordum ki öğrenmek istemedim bile, tesadüf eseri bugün üniversitedeki okul numarasını gördüm, ve bayramda kendisini hotmailinde gezerken kızın ismi dikkatimi çekmişti kenarda oturduğum için bakmadım görmemezlikten geldim ve bugün o okul numarasını şifre olarak girdim açıldı, yazılanları silmiş ama silinen kutusunda kayıtlı olarak kalmış.
Onlar 3,5 yıl beraber olmuşlar. Bu olay 2008'de oluyor yani, Aradan yıllar geçmiş biz 1 yıl konuştuk, kız eşimden 2 yaş büyük 28 yaşında, benim eşim çok duygusal merhametli bir insan, benim aşkımamı acıdı benimle oldu, yoksa ona mı acıyor tekrar konuşuyor bilemiyorum

Evet zor olur eminim tatlimm.. öğrendiğim bir kaç şey var ama en zoru harfleri zaten :).
Kendimi idare edecek kadar ogrensem.yeter :) sorarım tabiii

Hmm soylerim eşime bitanem...sağ olasin bilgin için...
Nikahtan hiç bir şey anlayamayacak olmam da komik 'olacak cidden :):):) sadece 'da' derim artik hehe :)

Evet canım akşam konuşacağım da ah şu gözyaşlarım olmasa, ağlamadan konuşabilsemm... Ne desem ki konuştuklarınızı gördüm mü desem, yoksa ilk önce sorsam mı hala konuşuyor musunuz diye?
İçinden ne geliyorsa onu say... Sakin sessiz kalıp ezdirme kendini... Neden konusuyordun de ? Yazdıklarınizi okudum vs de..empati kurmasını iste... Vs, vs... Sen içinden geçenleri iyi biliyorsun...

İçinden ne geliyorsa onu say... Sakin sessiz kalıp ezdirme kendini... Neden konusuyordun de ? Yazdıklarınizi okudum vs de..empati kurmasını iste... Vs, vs... Sen içinden geçenleri iyi biliyorsun...
İçimden o kadar çok şey geçiyor ki... Ama işte bir an şuraya yazarken bile sadece bakıp kalıyorum... Herşeyde olduğu gibi yine kendini haklı çıkaracak birşey bulacak eminim..

kesinlikle da demen yeterli kuzum :)
gerisini anlamasanda olur :)
ne guzel 1 yil once iki kisiydiniz simdi 3 kisi olaak nikah kiyilacak nasipse :)
once bebise sor e

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…