2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Sinirli eş ve küsen koca vakasi bende de var ayy ne gıcık bunlar yaa. O küser gibi tavirlar ne oluyorsa artik anlamıyorum ben bu adami ama bakiyo ki gülçin hic bisey yapmiyo tıpış tıpıs geliyor sonra özür diliyo uyuz kocam benim

:)) her daim gelin dayanışması :))
ay heyecan bastı kızlar eşim gelio evelallah ın izni ileyarın ..ne yapsam ne etsem bilemedim
Ay ne güzel tatlı heyecanlar bunlar İnşAllah hiç bitmez canım benim. Temizliğini, ütünü, yemeğini herşeyini hazırla, hiçbirşey bırakma ki eşinle daha çok vakit geçirebilesin. Eminim o da evini çok özlemiştir.. Ayyy ne kadarda güzel yahuu :)

kuzum :)) inan çok güzel bir konuya değindin :)) ben evimi pırılpırıl yapayım:) iki günlük yemek çay çorba pasta börek hazırlayayım da dedğin gibi rahat edelim..
sence ne yapayım başka :))

gözün aydın kayacans

günaydın, bugün nasılsınız güzel gelinler
akşam tv izlerken kanepede uyuyakalmışım, eşim uyandırdı yattık sonra :)

gözün aydın kayacans

Günaydın canım, çok şükür gayet iyiyim ben bugün :)
Ayhh kıyamam bende geçen gece uyuyakalmıştım.. :) Ama çok tatlı oluyor o uykuda helede eşinin omzunda olunca ayrı bir güzel:)

gözün aydın kayacans

saolasın petunya :))
günaydın sana da :)) ben çok şükür çok çok iyiyim :))
iş yerindeyim çalışıyorum :))
oyy tv başında ben de çok uyurum :)) eşim gelir kaldırır..yatağımıza yatrr :)) süt bilem içrir :) çok özledimm yahu

Benim de eşim yaninda değil bende çok özledim valla. Bitsin artik şu kasim gözün aydin canim. Ne güzel Allah mutluluğunu bozmasin hep böyle heyecanlı ol canim benim :)

Benim de eşim yaninda değil bende çok özledim valla. Bitsin artik şu kasim gözün aydin canim. Ne güzel Allah mutluluğunu bozmasin hep böyle heyecanlı ol canim benim :)
yaa senin eşin neden farklı şehirde..
bizim de 2 günlüğüne geliyor eşim kuzum :)
kasım ayı en sevdiğim ay :)) eşimi tanıdığım gün ve de doğum günüm :))

canlariim selaaam :)
esler bi guzel cekistirilmiss. ama erkeklerin geneli bu..
kacan kovalanir misalii en iyisi hic bisi yapma onlar kendiligiden geliveriyor ztn ardimzdan :)
bunlr tadi tuzu evliligin,Rabbim daha kotusunden korusun.. daha dogrusu saglikli olalim insallah ..

benimde 20lik disim cikiyor sanirim.. usttekilerde agrim olmamisti ama alttakilerr..
basim catliyor gunlerdir, anlamiyorumda agri tam olarak hangi disimde .. dedikleri kadar agriliymis bu 20liklerr

Merhaba canım aynen baya bi çekiştirdik kocişleri:)
Ay canım ben 23 yaşındayım ama hiç hatırlamıyorum böyle diş ağrısı çektiğimi, acaba çıkarmadım mı henüz :) Yoksa her insanda farklı etki mi yapıyor bu?

bizde 10 kasım da tanıştık eşimle. kasım ayını seviyorum. eşinle çok çok güzel vakit geçirmen dileğiyle.

geçmiş olsun tuttku, bana çok uzak şeyler bunlar.. ben yaşlandım mı nee

cikmistir ozaman canim veya daha cikacak..
sorma ya usttekiler cikarken hiiic bisi anlamamistim ama simdii..
hadi baska dis olsa gidip yaptirirsin ama bunda oda yok..
cmbebekler dis cikarirken neden o durumdalar simdi cok daha iyi anliyorum..

sen nasilsin canim iyimi araniz esinle artik :)

O zaman çok çok geçmiş olsun canım, çıkmasada olur iyiyim ben böyle yaaa.. Hep diş ağrısı çektim vallahi:)
Ay bebişler yaa, ateşleniyor, mızmızlanıyor kıyamam ben onlara, ama çok tatlı oluyorlar böyle önden iki üç diş görününce:)
Çok şükür düzelttik, keşke hep böyle olsan arada tutuyor gıcıklığın diyor.. Ayy kendime engel olmalıyım biraz daha dikkat etmeliyim sanırım

Kasim ayi da bizim için önemli ama yaninda olması acisindan dedim hemen geçsin diye :) eşimle kasim ayinda birleşti hhayatlarimiz. Ayri şehirde değiliz ama ayni şehrin iki ayri noktasindayiz. Sadece hafrasonlari geliyor eve ama bu sadece 2 aylik bi sure. Aralik da bitecek eğitim sonra hep birlikte olcaz Allahin izniyle :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…