2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

KIZLAAAAR acil yarrdım lütfen !!
önümüzdeki hafta pazrtsi eşimle tanışma yıldönümümüz..
sizden sürpriz hediye fikri felan bekliyorum...
sizce ne yapabilirm..
bir de biliyorsunuz eşimle ayrı şehirlerdeyiz..ama bi kaç günlüğüne burda oalcak..neler yapabilirim.....

acilllllllllllllllllllllll

KIZLAAAAR acil yarrdım lütfen !!
önümüzdeki hafta pazrtsi eşimle tanışma yıldönümümüz..
sizden sürpriz hediye fikri felan bekliyorum...
sizce ne yapabilirm..
bir de biliyorsunuz eşimle ayrı şehirlerdeyiz..ama bi kaç günlüğüne burda oalcak..neler yapabilirim.....

acilllllllllllllllllllllll
Kız acil diyince birden panik yaptım, yapma böyle şeyler kalbime inecekti.. :)
İlk anda aklıma otelde güzel bir gün geçirebilirsiniz? Akşam yemeği, mum ışığı falan vs..
Ayy bak şimdide nerde oturuyordun bilmiyorum ama Uludağa gidebilirsiniz ne güzel olur yaa:)

Kız acil diyince birden panik yaptım, yapma böyle şeyler kalbime inecekti.. :)
İlk anda aklıma otelde güzel bir gün geçirebilirsiniz? Akşam yemeği, mum ışığı falan vs..
Ayy bak şimdide nerde oturuyordun bilmiyorum ama Uludağa gidebilirsiniz ne güzel olur yaa:)
canımm :) ay kusura bakmaheyecanlandırdım..çok mükemmle fikir amaaa
AMA BİZ SAHİL kentindeyiz ve uludağ a çok uzagız :KK43:(
başka fikirler bulmamız gerekiyorrr..lütfeeeen yarıdm edin :KK43:(

selam kızlar, mutlu günler

fatmacan hoşgeldin aramıza, evliliğin ve yuvan hayırlı olsun. çok kısa bir zamanda evlenmişsin o yüzden
biraz zamana ihtiyacınız var. birbirinizi tanımaya çalışın fırsat buldukça, ayrı olmanız mühim değil.
int, telefon sürekli görüşebilirsiniz.

kızlar, bende mutfağıma yeni alışıyorum. annemin evinde de yapıyordum ama şimdi daha farklı.
ben de çalışıoyorum ve kolaycıyım :kk77:

menemen, z.yağlı fasulye, tavuk sote, pirinç bulgur pilavı, cacık
fırında makarna, makarna salatası, fırında tavuk, fırında kaşarlı patates, yufka böreği sodalı-peynirli

şehriye ve mercimek çorbası, bunlar benim fix yemeklerim kızlar. fikir olsun diye yazdım

özellikle fırında makarna çok doyurucu, kolay ve lezzetli, tavsiye ederim :KK66:

canımm :) ay kusura bakmaheyecanlandırdım..çok mükemmle fikir amaaa
AMA BİZ SAHİL kentindeyiz ve uludağ a çok uzagız :KK43:(
başka fikirler bulmamız gerekiyorrr..lütfeeeen yarıdm edin :KK43:(
Vallahi aklıma bir şey gelmiyor umarım bişeler bulursun canım

fatmacan hoşgeldin aramıza, evliliğin ve yuvan hayırlı olsun. çok kısa bir zamanda evlenmişsin o yüzden
biraz zamana ihtiyacınız var. birbirinizi tanımaya çalışın fırsat buldukça, ayrı olmanız mühim değil.

kızlar, bende mutfağıma yeni alışıyorum. annemin evinde de yapıyordum ama şimdi daha farklı.

fırında makarna, makarna salatası, fırında tavuk, fırında kaşarlı patates, yufka böreği sodalı-peynirli

şehriye ve mercimek çorbası, bunlar benim fix yemeklerim kızlar. fikir olsun diye yazdım

özellikle fırında makarna çok doyurucu, kolay ve lezzetli, tavsiye ederim :KK66:

Ellerine sağlık güzel menü iyi dileklerin için çok teşekkür ederim caninsin kardeşim hoş bulduk

Teşekkürler canım bende çalışıyorum, aynen birçoğunu bende yapıyorum ama eşime makarna yapınca dün mesala sanki baştan savmış gibi hissediyorum ne garip bir durum:KK43:

Adım atmak şurda dursun, adamın attığı adıma bile karşılık veremiyorum:KK43: Bugün kahvaltıda boğazım düğümlendi, konuşamadım, bi baktım iki gözüm iki çeşme..:KK43: çok duygusalım yaa hemen ağlayıveriyorum
Seni anlıyorum napsak ki bilemedim değişmez insan kolay kolay değiş diyemem sana ama bence çok büyük şeyler hariç küs kalinmamali yanlış anlama ben daha yeniyim artistlik yapmak değil derdim ama sen gel akşam hallet

Seni anlıyorum napsak ki bilemedim değişmez insan kolay kolay değiş diyemem sana ama bence çok büyük şeyler hariç küs kalinmamali yanlış anlama ben daha yeniyim artistlik yapmak değil derdim ama sen gel akşam hallet
Yok canım neden yanlış anlayım, biliyorum yaptığım şey hiç doğru değil, küs değiliz konuşuyorum ama hani eskisi gibi değilim, tatlı sevecen değilim yani.. Zaten akşama kadar bu durumu aşmam lazım yoksa bundan dolayı yine bir tartışma olur kesin:KK43:

Yok canım neden yanlış anlayım, biliyorum yaptığım şey hiç doğru değil, küs değiliz konuşuyorum ama hani eskisi gibi değilim, tatlı sevecen değilim yani.. Zaten akşama kadar bu durumu aşmam lazım yoksa bundan dolayı yine bir tartışma olur kesin:KK43:
Tartismadan ziyade senden soğumaya başlar kafası karışır annem erkek çocuk gibidir ilgi görmedi mi aklı kayar sogur kaçar der bence dediğin gibi akşama hallet

X