2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

katılıyorum, sana karşı çok eziyeti olmadığı sürece küs kalma, ama üzüntünü kırgınlığını belli et.
biz de arada bazen tartışıyoruz, konuşuyoruz ama ben hiç küs kalamam.
eşimde farketmiş, seviyorum bu huyunu surat yapıp uzatmıyorsun dedi
sonra hatta özür diliyor

fazla duygusallık iyi değil :)
bende sen gibiyim hemen aglayıveririm
ama belli süre sonra ağlamayı kullanıyormuşsun gibi oluyor veya da ağlaman kalbindeki acıyı karşı tarafa iletmeni engelliyor

Ne güzel keşke bende başarabilsem.. Bana karşı bir eziyeti yok, sadece çok sinirli ve o sinirliyken üstüne gitmemem lazım, ama bazen tutamıyorum işte kendimi...

En doğrusu yatağa küs girilmezzzz

fazla duygusallık iyi değil :)
bende sen gibiyim hemen aglayıveririm
ama belli süre sonra ağlamayı kullanıyormuşsun gibi oluyor veya da ağlaman kalbindeki acıyı karşı tarafa iletmeni engelliyor
Çok haklısın işte canım ama yok yaa tamam aşmıştık kahvaltı ediyorduk, tabi benim gözler geceden kalma şiş, yok tutamadım, o nasıl birşey özür diledim falan ama o da birşey yiyemedi

Amin arkadaşlar gaza getirirken gaza geldim şimdi biraz hazırlık yapayım bir kaç dk ya kısa bir süreliğine kaçıyorum tutmasin kimse beni

Ne güzel keşke bende başarabilsem.. Bana karşı bir eziyeti yok, sadece çok sinirli ve o sinirliyken üstüne gitmemem lazım, ama bazen tutamıyorum işte kendimi...
öncelikle bende senin gibiydim...
tartışma olunca her şey o an konuşulcak bana göre..ama eşim ise tartışma anında ne açıklama dinler ne de açıklama yapar..ben de onu bu huyuna sinir olurdum.(.hani sevgililik nişanlılık dönemlerinde çokça )
ben ağladığımla gözümün yüzümün şişiyle kalırdım..o ise daha sabırlı ağlamaz işine gücüne baardı..derdim ki ben bu haldeyken nasıl bu kadar rahatsın?
o isse nasıl olsa anlaşacaz bu kadar yıpranmaya da yıpratmaya da gerek yok derdi..
zzamanla baktım haklı...doğru olan sakinleşince konşmak anlaşmak daha kolay..
surat asardım ama küsmezdim..baktım küsüp surat asmayınca her şey daha kolay aşılıyor ve o daha güzel yaklaşıyor bana..anında konuşma işini erteledim ::)
öfkemiz geçince konuşuyoruz..
küsmek zamanla sizleri yıpratır ..belli zaman sonra küsersen kğs moduna girer..bu da snei daha çok üzer yıpratır..
önemli olan beraber olduğunuz her anı güzel değerlendirmek ..
hayata bi daha gelmicez...
sorunlar elbette son bulacak öenmli olan bunu en kısa süre de yapmak..
bence sen de kendini benim gibi değiştir..:))

Çok haklısın işte canım ama yok yaa tamam aşmıştık kahvaltı ediyorduk, tabi benim gözler geceden kalma şiş, yok tutamadım, o nasıl birşey özür diledim falan ama o da birşey yiyemedi

Teşekkür ederim canım, benim için uzun uzun yazmışsın haklısın çok haklısın hemde. Biliyorum yanlış yaptım umarım tekrarlanmaz. Çünkü belki de bu en güzel zamanlarımız kıymetini bilmek gerek.. :)

evet o olay anında insan daha öfkeli, şaşkın olabiliyor. konuşmak için mutlaka biraz beklemeli

ne demek senin için yazar düşünürüm :))
cansın :)
siz iyi olun da sağlıklı olun :) her şey düzelir.

Benim esim de cok cabuk sinirleniyor ama 2 dk gecmeden de gelip ozur dileyip sirinlik yapiyor. Ben zor sinirlenirim ama sinirlenince de kolay gecmez. En cok da onun hemen sinirlenip bagirmasi yuzunden tartisiriz. O sinirli bi sekilde bagirmaya basladiginda soyler soyler lafi bitince ben de bagirnadan anlasmayi dene deyip donup arkami kendi isime bakiyorum. Ilk basta bu tavrima deli oluyor ama sonra hemen sakinlesip guzel guzel anlatmaya aciklamaya basliyor. Sen de o sinirli oldugu an hic cvp verme ve tum sakinligini koru. Cunku ikiniz ayni anda sinirli olunca agizdan istenmeyen seyler cikiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…