2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

yaa bilmiyodum bak
benimde şu an kedim ve köpeğim var.. ama nedense kedi daha ağır basıyor bende,belkide yıllardır benimle olduğu içinmi bilmem ama köpeğe alışmam zaman alacak gibi..
kuş bizde bakmıştk ama alışıyosun sonra onlara bişi olunca cok üzülüyo insan..
kedimle düğünde ayrılmak çok zor geldi bana, onu alamazdım yanıma kaldı şimdi annemlerde ama gerçekten çok zor geldi

kokuyodur ya kuzum,ama az daha sabır şu ilk aylar geçsin hele inşallah daha başkalaşırsın

Merhaba bende katılabilir miyim 20 08 2014 geliniyim adım Fatoş 28 yaşında Adana da oturuyorum

hoşgeldin canıım
sende yeni gelinlerden sayılırsın
listeye ekleyeyim seni tarih yazmışsın madem

iyiyim canım.. öyle vakit geçiriyorum eşimi bekliyorum işten gelsin diye..
sen neler yapıyosun çalışıyomusun
ev hanimiyim bende eşimi bekliyorum nöbeti var geceye doğru anca gelir ben sürekli evdeyim ev işleri falan işte evlilige alışmaya çalışıyorum

Gelmez mi kuzum yaaa... Gelmez mi... Benim.prensesimden ayrılma hikayem çok uzucudr

Sabrediyorum bitanem az kaldı insaAllahh :)

ev hanimiyim bende eşimi bekliyorum nöbeti var geceye doğru anca gelir ben sürekli evdeyim ev işleri falan işte evlilige alışmaya çalışıyorum

bende öyle canım, ev hanımıyım ama biyandanda okuyorum daha 2 yılım var nasipse..
21 yaşındayım 5 aylık evliyim bende

Gelmez mi kuzum yaaa... Gelmez mi... Benim.prensesimden ayrılma hikayem çok uzucudr

Sabrediyorum bitanem az kaldı insaAllahh :)

yüreğim dinleme desede merak ettim kuzum hikayenizi, tabi anlatmak istersen

SirriEyvgüzelost: 37604562 .!.:
Hoşgeldin canimm...:)
Ben bir yıllık evli esma 23 yaşındayim...:) hamisim... Lisans mezunu ev hanimiyim..:)

masallah ne guzel sen benden tecrubelisindir memnun oldum bebegin icinde cok sevindim hayirli olsun hayirla kavusasin genceciksin masallah

bende öyle canım, ev hanımıyım ama biyandanda okuyorum daha 2 yılım var nasipse..

masallah sende genceciksin neguzel biter biter okul insallah

Elbette canim... Üniversite 2.sınıfta aldım yavrumu 2 aylikti... Van kedisi... Masmavi gözler... Prenses dedim...yüreğimin evimin prensesi oldu... Aldığimdan bir kaç hafta sonra sağır olduğunu öğrendim... Onu daha da sevdim...ama çok üzülüyordum..duymuyor hiç bir sesi algılamiyordu.. sonra yazin memlekete geldik.. otobüsle 15 saat.. yavrum çıldırdı gelene kadar.. şu yolculuk ilacindan verdimse de Uyumadi...hep miyavladi ağladı... Yazı edirnede geçirdik geri donecegimiz zaman veterinere gidip anlattım uyumadigini vs söyledim... Biraz dozu arttırdı.. koyduk bagaja.. yine Uyumadi.. bide sağır olunca çok yüksek miyavliyordu.. velhasıl.. ilk mola yerine geldik.. inecekler varmış muavin bagaj kismini acar açmaz prenses fırlamış dışarıya.. adam ne olduğunu sasirmis.. kendi özel çantasındaydi ve kapaliydi çantası... Nasil açmış hiç bilmiyorum... Vel hasıl , muavin bana söyleyince şok geçirdim indim aşağıya sesleniyorum ama nafile sağır zaten duymaz... Bakindim bakındim yok.. 5 dakika o mola yerinde kalabildik.. bilmediğim yer.. yolculuğadevam etmek zzorundayız... Ağlaya ağlaya bindim otobüse.. sonra aradılar ki 2 saat sonra filan orda bir adam sahip çıkmış kediye bulmuşlar dendi... oyle ışte..

Hoşgeldin fatoş. Ben gülçin 22 yaşindayim ev hanimiyim hatayda oturuyorum ama eşimin eğitimi nedeniyle şimdi annelerinyaninda izmirdeyim. Aslen izmirliyim :)
Hosbulduk memnun oldum benim esimde hatayli antakya merkezden ben adanadayim asanaliyim

[/QUOTE="fatmacan1380, post: 37604788, member: 634849"]Hosbulduk memnun oldum benim esimde hatayli antakya merkezden ben adanadayim asanaliyim[/QUOTE]
Evet benim eşimde hatayli bende oraya gelin gittim. Senin kv falan hatayda mi

Sirevlendim st: 37604760 .!.:
Amiiin cançalışıyoruzmen geçecek sende anlamayacaksin...:)
Sen memleketine mi evlendin canim...:) gurbete mi gittin...

Adanada evlendim gorucu usulu evlendim birbirimizi tanimaya calisiyoruz esim benden kucuk

[/QUOTE="fatmacan1380, post: 37604788, member: 634849"]Hosbulduk memnun oldum benim esimde hatayli antakya merkezden ben adanadayim asanaliyim
Evet benim eşimde hatayli bende oraya gelin gittim. Senin kv falan hatayda mi[/QUOTE]

Evet hataydalar çok şükür

Görücü usulu ya da eşinin küçük olması hic önemli değil önemli olan evin içinde huzur ve mutluluk olması. İnşallah çok mutlu olursun. Aşk evliliğine döner inşallah

Amin açıkçası eşimi seviyorum hayatıma giren ilk erkek belki yabanciyiz ama beğeniyorum sessiz olmasi dışında tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…