2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Hoşgeldiniz kızlaaar :))))
hoşbulduk tutkku, teşekkür ederim. topiğin çok güzel. birbirimize yardımcı olup, faydalı şeyler paylaşabiliriz.
ben 83 lüyüm. 1 sene içinde tanışıp evlendik eşimle. daha fazla beklemek istemedik :KK70:

günaydın hepinize :KK25:

Selam kizlar ben de geldimmmm :) çok hoşuma gitti topiğiniz bende yazim dedim. 22 yasindayim 11 aylik evliyim adim gülçin. Esimle nette tanistik 1 sene sonra evlendik çok mutluyuz Allah herkese güzel evlilikler nasip etsin :)

Allah kabul etsin edacımm.. Darısı başımıza inşallah.. :) Allah bize de komşular nasip etsin şu el memleketinde :p

Son düzenleme:
Günaydınlar Kadınlar Kulübünün güzel gelinleri:)
Nasılsınız? Neler yapıyorsunuz?
Aramıza yeni katılan arkadaşlar olmuş hoşgelmişler. Ailemiz gittikçe büyüyor.:)
Ben hafta sonu baya bi yoruldum(herzaman ki gibi) :) , artık belimi hissetmiyorum, evliliğimin ilk gününden bu yana bu bel ağrısı geçmek bilmedi, çok da ağır kaldırmıyorum ama neden böyle oluyor anlamadım..:KK43:

Günaydın canııım..Haftasonu akrabamızın düğünü vardı, istanbul a gittim..Annemlerle bir güzel hasret giderdim..Ve bugün yine pazartesi ve iş başı :/ :) Senin misafirler de geldi gitti , nasıl geçti, menüleri halledebildin mi? :)
O bel ağrısı bende de var kuzum niyeyse, hiç bilmezdim normalde :KK64:

Günaydın canııım..Haftasonu akrabamızın düğünü vardı, istanbul a gittim..Annemlerle bir güzel hasret giderdim..Ve bugün yine pazartesi ve iş başı :/ :) Senin misafirler de geldi gitti , nasıl geçti, menüleri halledebildin mi? :)
O bel ağrısı bende de var kuzum niyeyse, hiç bilmezdim normalde :KK64:
Oh canım ne iyi yapmışsın vallahi, dün gece bende telefonda konuştum tuaf oldum.. Eşimde sizin annenle aranızdaki şey çok farklı ben kimsede böyle bir sevgi görmedim diyor:)
Misafirlerim gitti canım dün akşam gönderdik, evet yaptım yapmasına da baya yoruldum, misafirler gittikten sonra eşim çok çok teşekkür etti herşey için.. Seviyorum ya ben bu adamı:)
Üşütmemek lazım, işte hep topuklu ayakkabı giyiyorum, evde sürekli ayakta oluyorum, belki bu yüzden de olabilir, yani yüzlerce neden var bel ağrısı için ama bilemiyorum:KK43:

Oh canım ne iyi yapmışsın vallahi, dün gece bende telefonda konuştum tuaf oldum.. Eşimde sizin annenle aranızdaki şey çok farklı ben kimsede böyle bir sevgi görmedim diyor:)
Misafirlerim gitti canım dün akşam gönderdik, evet yaptım yapmasına da baya yoruldum, misafirler gittikten sonra eşim çok çok teşekkür etti herşey için.. Seviyorum ya ben bu adamı:)
Üşütmemek lazım, işte hep topuklu ayakkabı giyiyorum, evde sürekli ayakta oluyorum, belki bu yüzden de olabilir, yani yüzlerce neden var bel ağrısı için ama bilemiyorum:KK43:

Peki annenle aranızdaki yaş farkı az mı canım? :) Gerçi anneler tabiki sevilir ve farklıdır da ama kimsi bu sevgi bağını daha kuvvetli tutmayı başarıyor..Maşallah size de :)

Aferin o zaman gelin hanım :KK48: Bir sınavı daha güzel bir şekilde atlattın demek, hadi geçmiş olsun :)
O üşütme konusuna katılıyorum, etkili olabilir.Ama çok topuklu ayakkabı giymem, bilemiyorum ama yüksek topul illaki rahatsız eder heralde yaa :.. Bi film falan çektirebilirsin..

Peki annenle aranızdaki yaş farkı az mı canım? :) Gerçi anneler tabiki sevilir ve farklıdır da ama kimsi bu sevgi bağını daha kuvvetli tutmayı başarıyor..Maşallah size de :)

Aferin o zaman gelin hanım :KK48: Bir sınavı daha güzel bir şekilde atlattın demek, hadi geçmiş olsun :)
O üşütme konusuna katılıyorum, etkili olabilir.Ama çok topuklu ayakkabı giymem, bilemiyorum ama yüksek topul illaki rahatsız eder heralde yaa :.. Bi film falan çektirebilirsin..
Evet canım annemle aramızda yaş farkı az, 17 yaşında kucağına almış beni, beraber büyümüş yani belki de bu yüzden:)
Teşekkür ederim vallahi yoğundu yani:)
Ay bendeki bu hastaneye gitmeme çabası ne olacak bilmiyorum, bi gitsem hiç çıkamam heralde:)

petunya_lovepost: 37597524 .!.:
hoşbulduk teşekkürler :) gülçinnnn tebrik ederim, mutluluğunuz daim olsun. bende bir sene içinde evlendim.
20 gün oldu daha :KK70:
Amin canim seninde evliligin hayirli ugurlu olsun :) evliligin ilk gunleri en güzel zamanlar oluyo ama ilerleyince de ayri bi güzel oluyo :)

hoşbulduk tutkku, teşekkür ederim. topiğin çok güzel. birbirimize yardımcı olup, faydalı şeyler paylaşabiliriz.
ben 83 lüyüm. 1 sene içinde tanışıp evlendik eşimle. daha fazla beklemek istemedik :KK70:

günaydın hepinize :KK25:

en güzeli canım.. nekadar uzatıyosun o kadar sorun çıkıyor..
biz 6 sene çıktık mayıs sonu evlendik çok şükür..

Selam kizlar ben de geldimmmm :) çok hoşuma gitti topiğiniz bende yazim dedim. 22 yasindayim 11 aylik evliyim adim gülçin. Esimle nette tanistik 1 sene sonra evlendik çok mutluyuz Allah herkese güzel evlilikler nasip etsin :)

canıım hoşgeldinn:KK24:
maşallah sizde 1 yıla doğru ilerliyosunuz..

Merhaba canım, kusura bakma biraz geç cevap veriyorum hafta sonu giremiyorum çünkü.
Ben evlilik ile okulu birlikte götürmek yorucu mu nasıl oluyor onu soracaktım, birde ben çalışıyorum, eğer kazanırsam işten çıkıp okula sonra eve geleceğim ki eve geliş saatim gece 10-11 gibi olacak? Ay düşünürken bile yoruluyorum amanınn..:KK43: Yapamayacağım sanırım:KK43:

biraz geçmiş canımcım eve toplanma saati hakkaten:KK51:
evle okul uzakmı:KK51:
ben mesela okuldan 4 gibi çıkıyorum çoğunlukla .. yarım saat uzaklıkta evimden otobüsle..
1,2 saat eşimi bekliyorum beraber geliyoruz arabayla.. yoksa taksiye ve otobüse hergün para vermem gerek:KK51:
eve gelmemiz 7 gibi oluyo.. o satte bile yetişemiyorum işlerime.. sağolsunla kv demlere gidiyoruz akşamlık bazen, bazen annemlere..
nebileyim ya evlenince hiic hesabını yapmadığım şeyleri hesabını yapar oldum.. yaşladımmı ne:KK48:

biraz geçmiş canımcım eve toplanma saati hakkaten:KK51:
evle okul uzakmı:KK51:
ben mesela okuldan 4 gibi çıkıyorum çoğunlukla .. yarım saat uzaklıkta evimden otobüsle..
1,2 saat eşimi bekliyorum beraber geliyoruz arabayla.. yoksa taksiye ve otobüse hergün para vermem gerek:KK51:
eve gelmemiz 7 gibi oluyo.. o satte bile yetişemiyorum işlerime.. sağolsunla kv demlere gidiyoruz akşamlık bazen, bazen annemlere..
nebileyim ya evlenince hiic hesabını yapmadığım şeyleri hesabını yapar oldum.. yaşladımmı ne:KK48:
:) vallahi evlenince öyle oluyor, ister istemez yapıyor insan normal yani:)
Okula gelince henüz kazanmış sayılmam yani sınavlara çalışıyorum ama bir yandan da gözüm korkuyor, çünkü sabah 8'de işe gideceğim, akşam çıkışta yani 5 gibi okula, sonra akşam saat 10 gibi eve geleceğim, yani baya bi yoğun olacak ki eğer sınavı kazanırsam tüm bunlar yaşanacak. ama sen sadece okula gidiyorsun sanırım ben 8-5 çalışıyorum birde:KK43: sırf şu hukuk aşkım yüzümden okumak istiyorum başka birşey değil yani:)

:) vallahi evlenince öyle oluyor, ister istemez yapıyor insan normal yani:)
Okula gelince henüz kazanmış sayılmam yani sınavlara çalışıyorum ama bir yandan da gözüm korkuyor, çünkü sabah 8'de işe gideceğim, akşam çıkışta yani 5 gibi okula, sonra akşam saat 10 gibi eve geleceğim, yani baya bi yoğun olacak ki eğer sınavı kazanırsam tüm bunlar yaşanacak. ama sen sadece okula gidiyorsun sanırım ben 8-5 çalışıyorum birde:KK43: sırf şu hukuk aşkım yüzümden okumak istiyorum başka birşey değil yani:)

evet canım ben sadece okula gidiyorum, ki bu halde bile ne yalan soyleyeyim bana ağır geliyor..
ama dedigin gibi ortada meslek aşkı var.. nasipse sonunda diploman olacak ve o mesleğe tutunacaksın..
sonunu düşüsnünce artık biraz sıkıyosun dişini..
hayırlısı nasılsa öyle olsun inşallah canım..
tabi bu durumda eşinide düşünmen gerek canım.. erkek milleti işte önlerine yemek koymazsan sabreder sabreder sonunda hepsi aynı olur..
zor bi durum yani canım ama sonraya doğru hergün dersin olmaz mesela.. hayırlısı artık ama meslek aşkından vazgeçme derim:nazar:

Ay canım seni böyle gördükçe MaşAllah diyorum ya. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.. Darısı bize İnşAllah:)

Oyy canım beniim... sağ olasın , maaşAllah güzel bir dua.. ama darısı size olsun duası da çok güzeeell... darısı size olsun canım beniiimm :anneadayı::emir_bebek:

Tatlı anne adaylarııı :nazar::nazar::nazar: Valla sizin bu muhabbetleri okudukça her geçen gün hevesimi artırıyorsunuz.. :KK48: Rabbim sağlık sıhatinizi daim eylesin :) SirriEyvan SirriEyvan CennetiMelegiM CennetiMelegiM

hehe heveslen tabiii , çocuktan daha güzel ne var :KK45:
Rabbim hayırlı zamanda versin canım beniiiim... amiiin o güzel duana
Bu aralar sıkıntılardan muhabbete pek iştirak edemiyorum...
bide bu topicten bildirim gelmiyor bana ne gıcık :KK62:

Evet canm 19 kasimda 1 yil Olacak :)
Canım hoşgeldin dedim mi ki ben saanaa...
Hayırlı olsuuun... bizim de doldu bir senemiz geçen hafta... Müthiş bir şey...
Bebek istiyorsun anladığım kadarıyla , en kısa zamanda nasip olsun tatlım... ovulasyon zamanlarını takip ediyor musun ?

X