2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

[/QUOTE]="SirriEyvan, post: 37599554, member: 483632"]Canım hoşgeldin dedim mi ki ben saanaa...
Hayırlı olsuuun... bizim de doldu bir senemiz geçen hafta... Müthiş bir şey...
Bebek istiyorsun anladığım kadarıyla , en kısa zamanda nasip olsun tatlım... ovulasyon zamanlarını takip ediyor musun ?[/QUOTE]
Sagol canim. Evet bebek istiyoruz aslında Esimdaha coçok istiyor bende çok istiyorum ama takip yapmiyorum adet olmak istemiyorum sadece :)

Yani yanlis anlasilmasin adet olmak istemiyorum hamile kaldigimi öğrenmek istiyorum artik anlamında söyledim :)

Ay kızlar yaa sizinle birşey paylaşmak istiyorum, dün benim misafirlerim vardı eşimin akrabaları, dayısının kızı ve eşi uzunca bir süredir bebek istiyorlardı ama olmuyordu, dün de adet olması gerekiyormuş sanırım olmamış, bende abla inşAllah hamilesindir, bunu canı gönülden istiyorum Rabbim kavuştursun sana bebişini dedim ki biraz önce eşim aradı hamileymiş kadın, kan vermiş yeni öğrenmiş...::KK66:) Ay kendim hamileymişim gibi sevindim yaa:)

evet canım ben sadece okula gidiyorum, ki bu halde bile ne yalan soyleyeyim bana ağır geliyor..
ama dedigin gibi ortada meslek aşkı var.. nasipse sonunda diploman olacak ve o mesleğe tutunacaksın..
sonunu düşüsnünce artık biraz sıkıyosun dişini..
hayırlısı nasılsa öyle olsun inşallah canım..
tabi bu durumda eşinide düşünmen gerek canım.. erkek milleti işte önlerine yemek koymazsan sabreder sabreder sonunda hepsi aynı olur..
zor bi durum yani canım ama sonraya doğru hergün dersin olmaz mesela.. hayırlısı artık ama meslek aşkından vazgeçme derim:nazar:
Aslında bu fikri eşim sundu bana o da girecek sınava, mühendis olabilmek için. Bak ben çalışıyorum, gel senle birlikte ders çalışalım sende hukuka geçiş yaparsan dedi. yani aslında ikimizde aynı durumda olabiliriz, ama çok yorucu olacak bu nedenle kafam çok karışık, bir mesleğim var ama yükselmek istiyorum sadece hepsi bu:KK43:

Ay kızlar yaa sizinle birşey paylaşmak istiyorum, dün benim misafirlerim vardı eşimin akrabaları, dayısının kızı ve eşi uzunca bir süredir bebek istiyorlardı ama olmuyordu, dün de adet olması gerekiyormuş sanırım olmamış, bende abla inşAllah hamilesindir, bunu canı gönülden istiyorum Rabbim kavuştursun sana bebişini dedim ki biraz önce eşim aradı hamileymiş kadın, kan vermiş yeni öğrenmiş...::KK66:) Ay kendim hamileymişim gibi sevindim yaa:)
ne güzel bi haber bu Rabbim bizlere de nasip etsin hamiş olmayı :)

Canım hoşgeldin dedim mi ki ben saanaa...
Hayırlı olsuuun... bizim de doldu bir senemiz geçen hafta... Müthiş bir şey...
Bebek istiyorsun anladığım kadarıyla , en kısa zamanda nasip olsun tatlım... ovulasyon zamanlarını takip ediyor musun ?
canım takip yapmak aslında hiç aklıma gelmemişti sen söyleyince nette hesap yaptım ama maalesef o günler içinde hiç ilişkimiz olmadı. ben adet gününden 14 gün önce olur diye biliyordum o gün olmustu ama bu hesabı görünce umutlarım kırıldı açıkcası. benim eşim uzman çavuş şuan eğitimde bu yüzden sadece hafta sonları eve geliyor. zaten bizde 2 aydır bebek çalışması yapıyoruz. canım sıkıldı yaa herhalde eğitim bitene kadar daha tutmaz bizim bebiş :KK43:

oyyy süper bir haber bu maaşAllah :KK19:

Allahım kucağına almayi nasip etsiiiiiiiiiinnnn :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

aleykümselam kızçeeem :KK15:
Öğrenci , evli kızçeeemmm... bir sene de olsa tattım bu durumu...gerçi benimki zordu farklı şehirdeydi okul vs.. ama sen güçlükle altından kalkacaksııın :KK69::KK19:

temiz kalplii güzel anneee çok teşekkür ettim kiii:KK52:
inşallah dediğin gibi olur kuzum..
evet sende tattın bu durumu.. ki bende zorda olsa gayet güzel bi durum:KK49:

bu tarz benimi izliyodum öf sinir etti beni.. artık kıyafet değil kavgaları yorumluyolar:KK14:

Aslında bu fikri eşim sundu bana o da girecek sınava, mühendis olabilmek için. Bak ben çalışıyorum, gel senle birlikte ders çalışalım sende hukuka geçiş yaparsan dedi. yani aslında ikimizde aynı durumda olabiliriz, ama çok yorucu olacak bu nedenle kafam çok karışık, bir mesleğim var ama yükselmek istiyorum sadece hepsi bu:KK43:

ee canım bak eşinde destek oluyo, hatta o da hazırlanıyo beraber daha güzel olur..
bence vazgeçme derim kuzum, sabır sabırrr:KK28:

canım takip yapmak aslında hiç aklıma gelmemişti sen söyleyince nette hesap yaptım ama maalesef o günler içinde hiç ilişkimiz olmadı. ben adet gününden 14 gün önce olur diye biliyordum o gün olmustu ama bu hesabı görünce umutlarım kırıldı açıkcası. benim eşim uzman çavuş şuan eğitimde bu yüzden sadece hafta sonları eve geliyor. zaten bizde 2 aydır bebek çalışması yapıyoruz. canım sıkıldı yaa herhalde eğitim bitene kadar daha tutmaz bizim bebiş :KK43:
Umudun kırılmasin canim... Kadınlar bazen erken bazen geç yumurtlayabiliyor :) en iyi bunları dediğim yöntemlerle anlarsın... Hamile kaldığım ay 16. Günde yumurtladim... Belki o günlere denk gelecek bir gün...hem unutma spermler içeride 3 gün yasayabiliyor...:KK66:

temiz kalplii güzel anneee çok teşekkür ettim kiii:KK52:
inşallah dediğin gibi olur kuzum..
evet sende tattın bu durumu.. ki bende zorda olsa gayet güzel bi durum:KK49:

bu tarz benimi izliyodum öf sinir etti beni.. artık kıyafet değil kavgaları yorumluyolar:KK14:

ee canım bak eşinde destek oluyo, hatta o da hazırlanıyo beraber daha güzel olur..
bence vazgeçme derim kuzum, sabır sabırrr:KK28:
Hehe ben hiç izlemedim...ne çok izleyeni varmış :):) ammaan tartışır onlar... Nerden rant yakalayacaklar..:KK66:

Canimsin ne guzel günün dolu dolu geciyooor :)

Hehe ben hiç izlemedim...ne çok izleyeni varmış :):) ammaan tartışır onlar... Nerden rant yakalayacaklar..:KK66:

Canimsin ne guzel günün dolu dolu geciyooor :)

amaan çok saçma aslında ama işte evde ses olsun diye açıyorum televizyonu:KK48:

buna şükür kuzum, bugün okul yoktu azcık çıktım pazar gezdim..sabah misafirlerim vardı..
şimdide annemlere geldim köpek almıştık gideyimde doyurayım dedim:KK49:
sen iyisin dimi kuzum, bebiş de iyi dimi:nazar::anneadayı::emir_bebek:

amaan çok saçma aslında ama işte evde ses olsun diye açıyorum televizyonu:KK48:

buna şükür kuzum, bugün okul yoktu azcık çıktım pazar gezdim..sabah misafirlerim vardı..
şimdide annemlere geldim köpek almıştık gideyimde doyurayım dedim:KK49:
sen iyisin dimi kuzum, bebiş de iyi dimi:nazar::anneadayı::emir_bebek:
Oyyy kopis miii...çok severim... Cinsi ne :)?

Misafir ohh be güzel günün dolu dolu geçmiş maaşAllah :KK70:
Hepimiz oyleyiz ses olsun diye açıyoruz ben müge anli seyrediyorum genelde :):)

İyiyiz canim... Metal tadiyla dolaniyorum iki gündür ortalijkta... Belirtilerim biraz değişik oldu 3.aya girdiğimizde... Sabır bakalim canim benim..:)

Umudun kırılmasin canim... Kadınlar bazen erken bazen geç yumurtlayabiliyor :) en iyi bunları dediğim yöntemlerle anlarsın... Hamile kaldığım ay 16. Günde yumurtladim... Belki o günlere denk gelecek bir gün...hem unutma spermler içeride 3 gün yasayabiliyor...:KK66:
ayy inşallah ya bakalım ama bundan sonra dediğin gibi takip yapıcam çok sağol :)

Oyyy kopis miii...çok severim... Cinsi ne :)?

Misafir ohh be güzel günün dolu dolu geçmiş maaşAllah :KK70:
Hepimiz oyleyiz ses olsun diye açıyoruz ben müge anli seyrediyorum genelde :):)

İyiyiz canim... Metal tadiyla dolaniyorum iki gündür ortalijkta... Belirtilerim biraz değişik oldu 3.aya girdiğimizde... Sabır bakalim canim benim..:)

kavkaz köpegi gibi bişi canım.. daha yavru aslında ama hır gür yapıyo daha şimdiden büyük hali biraz korkutuyo beni:KK48:

metal tadımı:110: oda iyiymiş:p
aman sağlık olsun kuzum metalede katlanır gönül demirede:KK48::anneadayı:

bende bi ara izlemeye çalıştım ama hep kötü haber hep kötü haber dedim bu program bana yaramaz:KK14:
bence sende izleme kuzum, şen şakrak bişiler izle boşver derdi kederi şu aralar

kavkaz köpegi gibi bişi canım.. daha yavru aslında ama hır gür yapıyo daha şimdiden büyük hali biraz korkutuyo beni:KK48:

metal tadımı:110: oda iyiymiş:p
aman sağlık olsun kuzum metalede katlanır gönül demirede:KK48::anneadayı:

bende bi ara izlemeye çalıştım ama hep kötü haber hep kötü haber dedim bu program bana yaramaz:KK14:
bence sende izleme kuzum, şen şakrak bişiler izle boşver derdi kederi şu aralar
Oy yerim ben onuuu... Çok severim jedi köpek :KK70:

Metal tadı ya... Sabır diyorum insanın yiyecek iştahı bile olmuyor... Ama iyi oluyor kilo almamıs oluyorsun ilk 3 aylık süreçte :):)

Oyyy teyzesi minnaki mi düşünürmus olur kuzum izlemem... Merak etme ben kafaya takip etkilenmemem ondan :)

Oy yerim ben onuuu... Çok severim jedi köpek :KK70:

Metal tadı ya... Sabır diyorum insanın yiyecek iştahı bile olmuyor... Ama iyi oluyor kilo almamıs oluyorsun ilk 3 aylık süreçte :):)

Oyyy teyzesi minnaki mi düşünürmus olur kuzum izlemem... Merak etme ben kafaya takip etkilenmemem ondan :)

hee kedi köpek seveni daha bi severimkii:KK24::KK19:
kilo almamayımı düşünüyon bakk bak.. canının istediği kadar ye canım, takma kiloyu ki takmıyosundur zaten ama boşver kiloyu miloyu:anneadayı:

hee kedi köpek seveni daha bi severimkii:KK24::KK19:
kilo almamayımı düşünüyon bakk bak.. canının istediği kadar ye canım, takma kiloyu ki takmıyosundur zaten ama boşver kiloyu miloyu:anneadayı:
Ben evde kedi baktim... Haberin yok muydu :) kuş da baktım... Hayvan aşığımdir ben...:)

Ya illaki alırım ama ilk 3 ayda almasam da güzel olur yani :KK70: zaten iştahım yok kuzum.. yiyemiyorum doğru düzgün bir sey...her şey kokuyor...

X