2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

masallahh masalah kuzuuum :)
hee pasaami desem prensesmi desemmm oturmus he :)
yesinler onun poposunuuu :)
canim bniim :*
Hehe yok yatmışti sırt üstü kuzum... Bir kaç hafta sonra göreceğiz nasipse neymis.bizim ufaklık...:KK70: yesinler yesinler başta ben yiyeceğim zaten dogsun hayirlisiyla...:))
Geçmiş olsun kuzum ya yüzüğünu düşürmussin...bende de oluyor o ama evde çok şükür... O zaman bile ödüm kopuyor...aman dikkat et...:)

merhaba taze gelinler :KK25: hayırlı olsun yuvalarımız..
bende 12 Ekim'de evlendim. rabbim mutluluğumuzu daim etsin inş

bebek bekleyen anne adaylarına da sabır ve sağlık diliyorum. inşallah sağ salim kucaklarına alırlar bebişlerini :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Hoşgeldin yeni geliiin :KK70:
Bu günlerin tadını misss gibi çıkarın...ne güzel... Bizim bir yıl doldu geçen... Zaman çok çabuk geçiyor...
Amiiin güzel duana da... Hayirli veistediğiniz zamanda darısı başınıza inşaAllah :)

merhaba taze gelinler :KK25: hayırlı olsun yuvalarımız..
bende 12 Ekim'de evlendim. rabbim mutluluğumuzu daim etsin inş

bebek bekleyen anne adaylarına da sabır ve sağlık diliyorum. inşallah sağ salim kucaklarına alırlar bebişlerini :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

geçmiş olsun.. o anki korkuyu ve üzüntüyü düşünemiyorum :KK57: neyse ki bulunmuş. sevindim :KK66:

hos geldin caniim :)
masallah taze gelinerdensin :)
yas kac, kac yildir beraberdiniz.. azcik soru yagmuruna tutalim seni :)

buldum canim cok sukur.. gercekten yapcak bisiyin olmuyo elinden kayip gdince.. yuzuk diyip gecmemek lazim

ayy canım kıyamam geçmiş olsun, birgün bende öyle kaybettim de aklım çıktı resmen oturdum ağladım:)

sorma canim ya.. ben soktan oylece bakakaldim .. okadar sIkmisimki kendimi sanirim adetiim gecmesine ragmen tekrar geldi..

Hehe yok yatmışti sırt üstü kuzum... Bir kaç hafta sonra göreceğiz nasipse neymis.bizim ufaklık...:KK70: yesinler yesinler başta ben yiyeceğim zaten dogsun hayirlisiyla...:))
Geçmiş olsun kuzum ya yüzüğünu düşürmussin...bende de oluyor o ama evde çok şükür... O zaman bile ödüm kopuyor...aman dikkat et...:)
Ay MaşAllah canım benim demek cinsiyetini öğreneceksiniz, zaman ne kadarda çabuk geçiyor yaa :)

hos geldin caniim :)
masallah taze gelinerdensin :)
yas kac, kac yildir beraberdiniz.. azcik soru yagmuruna tutalim seni :)

buldum canim cok sukur.. gercekten yapcak bisiyin olmuyo elinden kayip gdince.. yuzuk diyip gecmemek lazim

sorma canim ya.. ben soktan oylece bakakaldim .. okadar sIkmisimki kendimi sanirim adetiim gecmesine ragmen tekrar geldi..
Aman dikkat et canım sen yinede, o kadar da evham yapmamak lazım ama işte elimizde değil,

cinsiyeti ogrenilecek hee masallah hakkaten ne cabuk gecmis zamann :)
o tuvalet deligindn asagi dusmesi korkumdu hep basima yari yariya geldi :)
artik yogurdu bile ufleyerek iciyorum :KK48:

Aman dikkat et canım sen yinede, o kadar da evham yapmamak lazım ama işte elimizde değil,

oyle canim.. parayla geri gelen seyden telas yapmamamz lazim aslinda ama iste..
saglik olsun.. dusseydi saglik olsun diyip cekilirdim ama esim ne derdi acaba :)
her nekadar manevi deeri onemlide olsa evlenince maddi olarakta onemli oluyo sanki.. o kisimda gecti aklimdan bos yere yuzuk parasi gidecekti

oyle canim.. parayla geri gelen seyden telas yapmamamz lazim aslinda ama iste..
saglik olsun.. dusseydi saglik olsun diyip cekilirdim ama esim ne derdi acaba :)
her nekadar manevi deeri onemlide olsa evlenince maddi olarakta onemli oluyo sanki.. o kisimda gecti aklimdan bos yere yuzuk parasi gidecekti
Yüzümde bir tebessüm beliriverdi, kesinlikle manevi yönden değeri çok fazla ama düğün borçları vs derken maddi yönüde önemli oluyor hani :)
Canım sen okuyordun değil mi?

Günaydın kızlar hayırlı cumalar.
Nasılsınız bugün, ben pek iyi sayılmam, havalar çok soğudu, yataktan kalkamıyorum ama her an tv de yayınlanan haberlerden ders çıkararak Rabbime şükrediyorum.
Hafta sonu yine benim için yoğun geçecek şehir dışından misafirlerim geliyor. Hayırlısı bakalım.

geçmiş olsun kuzum..inan tv ye bakmaktan gına geldi bana :KK43: izlemek dahi acı veriyor...
şşükrümüz daim olsun kuzum :)

geçmiş olsun kuzum..inan tv ye bakmaktan gına geldi bana :KK43: izlemek dahi acı veriyor...
şşükrümüz daim olsun kuzum :)
Evet tam bunları yazdıktan sonra radyoda ıspartada meydana gelen kazayı öğrendim.. Eşim artık tv izlettirmiyor bile bana. Biz izlerken kötü oluyoruz peki yaşayanlar? Rabbim sabırlarını arttırsın.

Ay MaşAllah canım benim demek cinsiyetini öğreneceksiniz, zaman ne kadarda çabuk geçiyor yaa :)
Evet zaman çok çabuk geçiyor... 12 haftada gösterirse öğrenme ihtimalimiz var ama tahmin oluyor o haftaki biraz da...:) bakalim kuzum...

cinsiyeti ogrenilecek hee masallah hakkaten ne cabuk gecmis zamann :)
o tuvalet deligindn asagi dusmesi korkumdu hep basima yari yariya geldi :)
artik yogurdu bile ufleyerek iciyorum :KK48:
Oyle kuzum... zaman şu misali :)
Oyy benim de korkumdur...aman dikkat çok üzülürsunnn..:)
Başka ne var ne yk bakalim canim benim..:)?

Yüzümde bir tebessüm beliriverdi, kesinlikle manevi yönden değeri çok fazla ama düğün borçları vs derken maddi yönüde önemli oluyor hani :)
Canım sen okuyordun değil mi?

diimi.canim.. kafa dusuncen daha bi oturuyor evlenince..
okuyorum canim bu yilla bir yilim.daha var nasipse..
saglik olsun hayirlisiyla bitirip isime baslarim insallah

Oyle kuzum... zaman şu misali :)
Oyy benim de korkumdur...aman dikkat çok üzülürsunnn..:)
Başka ne var ne yk bakalim canim benim..:)?

ayni kuzum ya.. esime dis doktorunda sira bekliyorum..
calistigi icin artknsira bana gelince ariycam gelsin girsin..
yoksa tum gunu beklemekle gececekti burda..
az usudum ama onun icin deger :)

sen napiyosyb kuzum evdemisin.. yeni cevrende arkadas bulabildinmi.. ben bulamadim . kuzenlerim yakin onlarlayim bos zamanimda.. baskalarina bakiyorum hemen disari cikacak birini bulmuslar..
buaralar taktim bu konuya

sen napiyosyb kuzum evdemisin.. yeni cevrende arkadas bulabildinmi.. ben bulamadim . kuzenlerim yakin onlarlayim bos zamanimda.. baskalarina bakiyorum hemen disari cikacak birini bulmuslar..
İnşAllah başlarsın canım okulunu bitirip, bizde bu sene DGS'ye hazırlanmaya karar verdik eşimle. Nasıl oluyor ne yapıyorsun yorum alayım dedim senden? Benim ev-iş ve okul olacak düşününce bile korkuyorum resmen hele bir de bebiş olursaa,, aboooo :)

Evet tam bunları yazdıktan sonra radyoda ıspartada meydana gelen kazayı öğrendim.. Eşim artık tv izlettirmiyor bile bana. Biz izlerken kötü oluyoruz peki yaşayanlar? Rabbim sabırlarını arttırsın.
amin amin amin...
hiç hayırlı haber yok ki..
hiç güzellik huzur başarı gösterilmiyor ki haberlerde..
insanların psikolojisini alt üst eediyorlar....
ALLAH ım sabır versin :KK70:

Evet zaman çok çabuk geçiyor... 12 haftada gösterirse öğrenme ihtimalimiz var ama tahmin oluyor o haftaki biraz da...:) bakalim kuzum...
zaman ciddi anlamda çok hızlı geçiyor :))
RABBim hayırlarla doğum sağlıklı evlatlar nasip etsin...yüreğine sağlık :))
ay ne heyecanlı mis gibi maşaallah :)

Ah canim iyi etmişsin... Geçmiş olsun eşine...
Maalesef...etrafim hep yaş ortalaması yüksek insanlar... Annem yaşında teyzem yaşında..kimse yok benim yaşlarımda...eski arkadaşlarim merkezde.. okuyan filan var...tatile geldiklerinde görüşebiliyoruz... Baya sıkıntı bu durum ama takma ne olursun... Ben nasil çevre kuracağım anlamadım...yok ki genç kimse burda :)

zaman ciddi anlamda çok hızlı geçiyor :))
RABBim hayırlarla doğum sağlıklı evlatlar nasip etsin...yüreğine sağlık :))
ay ne heyecanlı mis gibi maşaallah :)
Amin canim inşaAllah tek temennimiz bu... Eşimin eğitim olayları çıktı şimdi de... Diyanet arada eğitime alıyor... Şimdiki 1 buçuk aylık sürece almamislar.. umarım bundan sonra alırlar yoksa doğum zamanına filan denk gelirse çok üzülürüm...:KK43: zaten bu süreçte kayinvalidem, Annemlerde kalmak zorunda kalırım.. bakalim nasil 'olacak ... Of nerden çıktıysa bu eğitim şimdi...

Darısı hayırlı zamanda başınıza olsun canim benim..güzel hisler vesselam:)

İnşAllah başlarsın canım okulunu bitirip, bizde bu sene DGS'ye hazırlanmaya karar verdik eşimle. Nasıl oluyor ne yapıyorsun yorum alayım dedim senden? Benim ev-iş ve okul olacak düşününce bile korkuyorum resmen hele bir de bebiş olursaa,, aboooo :)

canimm keske yardim edebilseydim ama ben yurt disinda yasiyorumya o yuzden turkiyedeki egitim hakkinda fazla fikirlerim yok ..
ha evlilikle okulu soruyosan bak o yorucuda olsa cok guzel bisey..
okullari bilirsin girgir samata ne istersen o bakimdan evlilikte okurken nebileyim o evlilik.bunalimina girmeye vaktim kalmadi..
okulda kafam dagiliyo sahsen..
yaz aylarinda evdeydim gercekten bunalticiydi.. halimden memnunum yani cok sukur :)

Ah canim iyi etmişsin... Geçmiş olsun eşine...
Maalesef...etrafim hep yaş ortalaması yüksek insanlar... Annem yaşında teyzem yaşında..kimse yok benim yaşlarımda...eski arkadaşlarim merkezde.. okuyan filan var...tatile geldiklerinde görüşebiliyoruz... Baya sıkıntı bu durum ama takma ne olursun... Ben nasil çevre kuracağım anlamadım...yok ki genç kimse burda :)

aynen canim benimde oyle..
genc var var olmakca ama benden kucukle evli ddegiller.. kuzenlerin lafina bakiliraa hamile kalinca parka ciktiginda artik bussuru arkadas edinirmissin..
nasipse hamile kalirsam cok isterim hamis arkadasim olsun.. paylasacagim biri olsun o durumu ..
amaan. dert ettiimiz seye bak :) saglik olsun.. hayat arkadasimiz yanimizda cok sukur
Rabbim yardimcimiz olur insallah

X