2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Günaydın bende hafta sonumu temizlik yaparak geçirdim :) Ütümü yaptım Evi süpürdüm ama yine heryer toz oldu hafta içi tekrar temizlemek gerekiyo...Bizde geçen hafta gitmiştik sinemaya çok güzel oluyo Sevgiliyken telaşlı oluyodu eve geç kalmıyım diye çogu zaman yarısında çıkıyoduk filimden tabi o günlerin tadı da ayrı :)

Ayy evet ya temizlik bende çarşamba yapacağım, tatil ne de olsa:)
Hmm bilemiyorum biz çok uzakta olduğumuz için hiç sinemaya gitmemiştik, böylesi de çok güzelmiş:)

Ne güzel geçmiş haftasonun canım :)
Bizde iyiyim , yıldönümümüzdü pazar günü... kociş hediyeler almış bana... beraberce evde geçirdik... bu aralar ona buna öğürdüğüm için yemekleri de o yapıyor sağ olsun

Ay canım biliyor musun bugün aklıma geldi, esmanın dün yıldönümü diye. Nice Nice yıllara İnşAllah:)
hmm o kötü işte.. Yazık kıyamam sana pek de birşey yiyemiyorsundur o zaman? Aman dikkat et canım kendine

Amiiin canım benim , darısı başınıza olsun inşaAllaah
Yemeye çalışıyorum , yemezsem daha çok midem bulanıyor çünkü , sık ama az şekilde yiyorum...
Bebiş büyüsün sağlıkla katlanırız Rabbimin izniyle...

Amin canım İnşAllah..:)

esmaaaamm niceeee huzurlu,sağlıklı,aşlı yıllara inşallahh
tabi artık bebişinizle inşallahh

selam kızlaar
bugün okul yoktu azcık evde vakit geçirdim.. özlemişim evi hakkaten..

buaralar dışardan her eve girdiğimde kokular geliyo burnuma.. soba kokusu gibii doğal gaz kokusuu gibii sinir oldum..
heryeri açtım oturuyorum koku çıksın diye bekliyorum..
banamı öyle geliyor yoksa soba zamanı herkez yeni yeni kullanmaya başladı onlarmı kokutuyo bilemedim ama çok kokuyoo

İyiyim Caniimm... Ogurmemi yaşadım bugün ilk defa...:) e buyuyoruz teyzesi insaAllaah...:) 8.haftaya giriyiruz nasipse... Temizlik gibisi yok oh mis gibi canim keyfini suuurrr
oyyy masallah o kadar buyudumu yaa :) ayy oyle.ama bitmiyor cabim bugun isi yarida biraktim.kpmsulara haber verdim sonra etek aldim.kendime mevlutte giymek icin.birde alisveris yaptim marketten geldigimde saat 6 olmustu ancak yemek yaptim.yedik simdi tv izliyoruz yarin ve carsamba cok calisip bitirmem lazim artik

kızlaaarrr
bugün kimse gelmemişkiii
ben az gripliyim.. hep yatasım var

Günaydın kızlar işe geldim bişey yapasım gelmiyo benımde havalardan sanırım

Canim gecmis olsunnn bende inanilmaz.yorgunum insallah yarin bitiricem.islerimi simdi kalkip kapilari ve sandalyeleri silmem lazimm

sagol canimm..
senin bence artk dinlenmen lazimm.. bu cumamiydi mevlut? atlataana kadar azcik telas olucak ama deger yani..sizde rahat durursunuz :)

Günaydın kızlar işe geldim bişey yapasım gelmiyo benımde havalardan sanırım

sanirim havalardan canim, cok sogudu vucut alisamadi sanirim bu soguga ..
iste olunca daha zor, basim catliyor uyuyasim var hep

Sukr bitti canim ya yarina alisveris ve utu kaldi:) ama canim cikti ya..evet canim cuma gunu hayirsiliyla baya telas yaptim ben

Günaydın canlaaaar :) Bana tam aymadı daha ama Nabersiniz ,nasılsınız? :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…