2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

hee yasitdasmisiz.. bende 21..
yasim kucuk oldugu icin cocuk korkutuodu beni ama sende 21miysin.. heves geldi simdi..
genc anne masallah :)

Ben erken yaşta anne olmak istedim çok korkuyordum ama sonra birden cesaret geldi herkes yaparda ben yapamazmıyım diye büyütürümde ikinciyide yaparım

Topiğin hayırlı olsun canım bnde yeni evliyim 14 haziranda evlendim :)

Evet canım mutfak kesinlikle çok önemli büyük olması vs. benimkisi amerikan mutfak işte ama dolapları küçük:) sağlık olsun ne yapalım, eğer bir gün kendi evim olursa o zaman zevkime göre yaptırabilirim:)

canım kirada oturuyoruz biz dairede o yüzden pek birşey yaptıramıyoruz..:) buna şükür

Günaydın güzel topiğimizin güzel kadınları... Ay bugün çok enerjikim (o nasıl birşey oluyorsa artık):)
Mutfağımdan bahsetmiştim, fotoları ekleyemedin öncesine ait ama şimdi yeni halini sizinle paylaşmak istiyorum, nacizane eşimle uğraşlarımız sonucu bu hale getirebildik, kiracı olduğumuz için çok bişey yapamadık haliyle ama eşyaymış, tezgahmış, küçükmüş büyükmüş çok da önemli değil aslında huzur olsun yeter. İşte benim huzur dolu mutfağım..:)

Dolaplar falan güzelmiş canım benimkinden ama küçük mutfak çok zor oluyor bende banyodaki dolabı boyamıştım kulplarını degiştirdim güzel oldu...

Dolaplar falan güzelmiş canım benimkinden ama küçük mutfak çok zor oluyor bende banyodaki dolabı boyamıştım kulplarını degiştirdim güzel oldu...
Teşekkür ederim canım, küçük mutfak zor evet hatta çeyizimin bir kısmını açmadım bile kolide duruyor:) Bir şekilde idare ediyoruz işte çok şükür.

Bayıldım bayildimmm..Su renge bayılıyorum yaaa :)) mutfak dolapların biraz az olsa da ortamın havası süper olmuş canım..köşe koltuk çok iyi bir seçim olmuş :) güle güle vakit ge ir ınş şirin mutfağında :)
Günaydın caniiiim :))))

Teşekkür ederim canım, Amin hep birlikte İnşAllah yolunuz bu taraflara düşerse beklerim:) birazda senden ilham aldım açıkcası, Sağolasın:) Perdeye göre koltuk seçmek; eşimi bu konuda zor ikna ettim ama o da sonuçtan memnun kaldı :)

Oyy kıyamam sana... Herkesin farklı geçiyor canım doğrudur... benim dediğim gibi durum... çok ayakta kalınca bende de oluyor bel ağrısı kramplar... normal sanırım canım , inşaAllah geçer artık bulantıların canım

Çoook güzel olmuş bence , harikaaa , tadını çıkarın evinizin , kiracı olmak böyle bir şey , bizde lojmanda kalıyoruz bir şekilde oturttuk düzenimizi hamd olsun

hmm fikir olduysa ne mutlu :) evet mavi koltuldeyince rengi bu şekilde dusnmemistim, cidden çok güzelmiş rengi :)
Valla çorum a yolum altı ay kdr önce düştü , o zaman da tanismiyorduk...kısmet bir daha nasip olursa ınş canım..ama bak armutlu tam tatil yeridir , tatile gelebilirsiniz buraya :)))

Teşekkür ederim canım..:)

:) İnşAllah canım, dünya küçük olur mu olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…