2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Aleyküm selam canım, hoşgeldin... Ortak yanımız var..Ben ağustos 9 gelini :)) Diğer cümlene de katılıyorum :) Çalışan evli bayanlar olarak düzen tutturmak ortak sorunumuz :)))) Hangi şehirdesin, ne iş yapıyorsun canım? :)
Bende 17 agustos Hoşbuldum şu temizlik ve yemek işi sıkıntı gerçekten ben eskişehirdeyim un fabrikasında laborantım 5 te eve gidiyorum yemek yapıyorum ama eşyalar yeni oldugundanmıdır niye toz oluyo hemen ev :KK51:

:) Ah şu tozlar, beyaz mobilyası olan arkadaşlara sesleniyorum: tozların üstesinden nasıl geliyorsunuz????
İnsanın kendi evi gibi yok evet, annemlere gitmiştim, evimde daha rahat olduğumun farkına vardım, hemde daha evleneli 3 ay olmasına rağmen:KK68: Bende 23 yaşındayım, çorumdayım, memur musun canım? ne işle uğraşıyorsun
Aynen öyle kendi evimde daha rahatım şu biriken işler dışında hepsini yapmaya kalsam ki evlendigim ilk hafta deli gibi ev topluyodum gece 2 ye kadar :)

Anaaaaa yok artııık :) Gelin mi gittin oraya, oralı mısın canım?? :) Çifteler de oturuyorsunuz yani hee :) Duygulandım valla :KK48: Bir buçuk yılım geçti orda :)
Ben buralıyım evlendim burda kalmaya devam artaş un fabrikası var girişte orda çalısıyorum zaten burda yapacak bişey yok her zaman ki çifteler :)

canim insallah.yemektendir.yine.devam ederse.hemen doktora gorun..nasilsin bakalim nasil.gecti gunun

hadi ya yemek yaparken kokudan rahatsiz oluyormusuncanim ? Ya uyku yazmisin.ya bende oyle koye gittik ya pazartesi.yol.6-7 saat suruyo pazartesi.gece ciktik hic uyumadim.sabah indik.sonra 4 gibi falan tekrar yola ciktik rum vucudum agriyodu ama sali gunu gece eve geldikyani hala.etkisi.olur mu ki ? Surekli.uyuyasim var normalde oglen uyuyamazdim geldigimden beri gun uyuyarak geciyo.neredeyse hic ev isi yapamadan gun bitiyor benim hamilelik yoktur beklemiyorum ama neden boyle oldum anlamiyorum cok.sinir bozucu.uyuyunca daha da sersem oluyorum

Canim cok sagol Sultangazideyim ben sen nerdesin ?

Canim sagol Allah razi.olsun

Ladypurple Ladypurple canim cok gecmis olsun nasil gecti.ameliyat
bende ikitelli cnm mall of istanbulun ordayim

Ben buralıyım evlendim burda kalmaya devam artaş un fabrikası var girişte orda çalısıyorum zaten burda yapacak bişey yok her zaman ki çifteler :)
Yani cifteler in bi artışı yok tabi de benim konu komşu açısından ortamim iyiydi, onları ozluyorum, ama eskisehie merkz bi harika :)

selam kizlar..
yeni gelenler hos gelmislerrr :)

toz konusu gecmiss bende ayni duumdayim..
dun silmeme ragmen eminim yine tozlanmistir..
simdi ben aldim demiyeyim esim sagolsun o aldi tozlari .. hakkini yemek olmaz..
nasil yardim ettiyse hayret ettim masallah diyeyim :)
parkedeki tozlarla bas edemiyorum ben.. resmen pamuk gibi olup biaraya toplaniyolar sanki evde insaat var..
ama saglik huzur olsun oda tadi tuzu herhalde

Yani cifteler in bi artışı yok tabi de benim konu komşu açısından ortamim iyiydi, onları ozluyorum, ama eskisehie merkz bi harika :)

Evet bizimde akraba tanıdık olmasa yaşanmaz burda iyiki çalısıyorum zaten gün yapıyoruz hem para biriksin hemde bi araya gelmek için ,arada akrabalar eşimin çevresi derken zaman geçiyo :)

selam kizlar..
yeni gelenler hos gelmislerrr :)

toz konusu gecmiss bende ayni duumdayim..
dun silmeme ragmen eminim yine tozlanmistir..
simdi ben aldim demiyeyim esim sagolsun o aldi tozlari .. hakkini yemek olmaz..
nasil yardim ettiyse hayret ettim masallah diyeyim :)
parkedeki tozlarla bas edemiyorum ben.. resmen pamuk gibi olup biaraya toplaniyolar sanki evde insaat var..
ama saglik huzur olsun oda tadi tuzu herhalde

Ben sordum esyalar yeni oldugundan tüyleri uçusuyo bide benım saclarım dökülüyo hem saç hem tüy hafta olmadan temizlik yapıyorum hoşbulduk bu arada :)...Evimi seviyorum tabi huzur en önemlisi gerisi her şekilde olur

Ben sordum esyalar yeni oldugundan tüyleri uçusuyo bide benım saclarım dökülüyo hem saç hem tüy hafta olmadan temizlik yapıyorum hoşbulduk bu arada :)...Evimi seviyorum tabi huzur en önemlisi gerisi her şekilde olur

ben sac konusuna balkonda kurutup,balkonda taramakla care buldum.. ki orda bile yapsam yinede hersey sac..
yeni esyalar oyle canim..benimde hali oyle

ben sac konusuna balkonda kurutup,balkonda taramakla care buldum.. ki orda bile yapsam yinede hersey sac..
yeni esyalar oyle canim..benimde hali oyle

Pamukları bikaç yıl çekicez sanırım...Ütü ayrı bir sorun dag gibi oldular beni bekliyolar akşama el atmak lazım :) aslında böyle yapılcak işleri sıraya koyup uygulayan varmı hani ütü günü temizlik günü gibi 2 gün temizlik yapmıyım dagılıyoruz düzenimiz yok resmen :)

Pamukları bikaç yıl çekicez sanırım...Ütü ayrı bir sorun dag gibi oldular beni bekliyolar akşama el atmak lazım :) aslında böyle yapılcak işleri sıraya koyup uygulayan varmı hani ütü günü temizlik günü gibi 2 gün temizlik yapmıyım dagılıyoruz düzenimiz yok resmen :)

duzenli.olani ayakta aalkislamak gerek sanirim..
benimde camasirlarim var gidince toplamam gerek..tum gun onlarda tozda..
utuyu severim sevmesine ama o utuyu dolaptan cikarip icine su doldurmak.. iste o beni bitiriyo.. fazlami usengecim.bilmem ama var bisiler

duzenli.olani ayakta aalkislamak gerek sanirim..
benimde camasirlarim var gidince toplamam gerek..tum gun onlarda tozda..
utuyu severim sevmesine ama o utuyu dolaptan cikarip icine su doldurmak.. iste o beni bitiriyo.. fazlami usengecim.bilmem ama var bisiler
Canım ben az da olsa yavaş yavaş düzenli olmaya başladım, ama biraz zaman gerekiyor:) yemeklerimi öğlen araları eve gittiğimde yapıyorum, ütümü de haftada bir kere salı veya çarşamba günü yapıyorum, eğer hafta sonu kayınvalidemlere gidecek ve kalacaksak temizliği de perşembe akşamı eşimle birlikte yapıyoruz. Yemeğim varsa bazen öğle arası evi süpürüyorum, akşam gelince toz alıyorum. Balkon, banyo ve wc yıkamak eşime ait:)
Valla kızlar Allah yardımcımız olsun, ben çocuk olunca kendimi düşünemiyorum bile.:)))

X