2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ayy ben burayı yeni gördüüümm...Selamlar ve öpücükler hepinize kızlar nasılsınız? Çok özlendiniz hepiniz.Nasılsınız bakalım?
Ben koşturuyorum, gelinlik provam vardı bugün boyunda sıkıntı vardı baya uzun olmuş, danteli de kesemeyiz hoş olmaz diyor. belden de almazlar herhalde napacağım. 10cm topuk giymiştim çok kısa daha uzun giy diyor, ben daha kaç cm. giyeyim zaten onunla zor yürüyorum Yarın bir daha gidicem, bana dua edin.

Oyy mutellam nasılsın kuzum, geldi mi askerden yariiin :)
Ne zaman düğün tarihi nasipse...
Baya oldu gorusmeyeliii :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aaaa canım çok şaşırdım ve sevindim seni gördüğüme
İyiyim kuzumm, gelmedi askerim daha, 35 günümüz kaldı kısmetse
Düğün ve nişan henüz belli değil ama inşallah askerden gelsin, ondan sonra düşünüyoruz, evlendin unuttun bizi hatun

Ooo hanımefendi, buralar olmasa görüşemiycez ha

Ooo hanımefendi, buralar olmasa görüşemiycez ha

Yaaa öyle deme ama Mutim, inan çok çok yoğunum ve çok sinir bozucu, yorucu bir süreç yaşıyorum Hızlandırılmış evlilik paketi resmen. Bir ayda yapıyorum her şeyi ve çok sıkıldım, kızma bana soramıyorum diye nolur Hala doğru düzgün kaş alacak birini bulamadım, çekim yeri bulamadım, hala bohça için koşturuyorum, eşyası, perdesi, çeyizim derkeeeennn..Ayy içim şişti.

Unutmak olarak gorme canim..
İzmirin dağ köyünde çalışıyordu ya eşim orada telefon bile çekmiyordu, internet imkanim yoktu...
Mayıs sonu geldik edirneye çok şükür artık medeniyete kavuştuk tekrar :)
Yoksa unutabilir miyim hiiiccc...
Demek az kaldı , Ohhh askerliği de bitirdiniz sukur , gözün aydın olsun şimdiden... Şafaka az kalmış...:)

Bugünlerde biraz dalginim , daha çocuk planlarina yeni başlayacakken kimyasal gebelik geçirdim bu ay... Garip, hüzünlü, bir duyguydu :S

Allah Allah , demek hızlandırıllmiiis düğün paketi, bilmem mi benimki de öyleydi :):)
Merak etme bunlar güzel telaslar yahu.. azcik sabret sık dişini
Yanliz 10 cm den daha yüksek topuk giyilmez ki... Başka bir çözümu yok muymuş bunun...:S

Takılıyorum canım, farkındayım koşuşturmacanın Allah kolaylık versin valla ben düşünürken bile bunalıyorum

Aaa öyle mi ben bilmiyordum, neyse ki kavuşmuşsunuz medeniyete
Evet canım azıcık kaldı çok şükür
Çocuk planları mııı
Ay şoklardan şoklara giriyorum bu günlerdee :
Kimyasal gebelik neymiş ya ilk kez duydum Geçmiş olsun mu demeliyim bilemedim ki...

Oyyy canim kimyasal gebelik mi gecirdin kiyamam ya
Uzulme nolur Rabbim hayirlisini versin kuzum

Di mi canım 10 cm.den fazlasında da yürüyemiyorum, komik komik yürürüm düşmemek için o da tuhaf olur yani. Kısalttırdım canım, kuyruğun da bir sırasını çıkardım çok daha rahat oldu. Ayyy az kaldı canım, 9 gün var inşallah
Geçmiş olsun canım ya, kimyasal gebelik nasıl oluyor ki ilk kez duydum.

Biliyorum kuzum,çok sağol. Sizin nasıl gidiyor, az kaldı kavuşmanıza inşallah. Sağlıkla kavuştursun Rabbim.

bende Mart geliniyim :) ankaradan var mi peki aramizda kizlarr

hosgeldin canim

Nihanimmm itiraz et ne.demek uzin giy adam gibi yapsalarmis hep mi.gelinliklerde sorun olur ya bide guzel sucu ustlerinden atarlar

kizlar bide ben instagrm actim bu aralar fena sardim hesabim edatarik11

Az kaldı canım süprizlerle geliyorum

Kimyasal gebelik kısaca bebek dolleniyor, kanda çıkıyor, rahim içine tutunmaya çalışırken bebek tutanamiyor ve regl gibi kanamayla kendisini rahimden dışarıya atıyor... Hamd olsun Rabbime kürtaj gerektirmeyen doğal bir olay...
Ben bütün hamilelik belirtilerini hissedip test yapmasaydim ogrenmezdim bile belki de her şeyi hissettim, en belirgini de Goguslerimdi... Çok değişmislerdi...

Biz ramazandan sonra kadın doğuma gidip folik asit vitaminine başlarız diyorduk, öyle de çalışmalara... Işte biz buna niyetleniyorken kazara hamile kalmışım :S
Etkiledi tabii bu olay ama hayırlısı Rabbimden...:)

Oyyy canim kimyasal gebelik mi gecirdin kiyamam ya
Uzulme nolur Rabbim hayirlisini versin kuzum

Sagolasin kuzummm..
Uzulmuyorum sadece tuhaf hissettiriyor....içinde senden bir parça oluşuyor ama tutunamiyor sana , Rabbim hayırlısıni versiiin....:)

İyi olmuş halledebilmene sevindim canim,
İlk defa duyman normal...
Çoğu kadın yaşasa da fark etmiyormus genelde ben fark edenlerden oldum :S
Yukarıda söyledim ne olduğunu canim.. :)

Oyyy canım benim ya Allah hayırlısını nasip etsin inşallah

Son düzenleme:
oy oyy masallaaahh
Rabbim hayirlisiyla kucaginiza almayi nasip eder insallah caniim

nasil anladin,nasil soyledin esine anlatsana.. en cokta esine soyleme kismini hep merak ederim

ne guzel 2 hamisimiz oldu..

Amiiinn çok teşekkür ederimm belirtiler vardı ama dank etmedi hiç adetim 1 hafta gecikmiş ondan bile haberim olmadı ,burnuma kuran ve gül kokusu geldi enteresan biraz ama içime doğdu birden test aldım eşimden habersiz kayınvalidemde vardı testi yaptım manyak gibi elimde gözümüz aydın diye diye eşimin yanına gidiyodum bi baktım kayınvalidemde yanında eşim şaşkın şaşkın bakındı aman allahım diye bi bağırdı kucağına aldı döndürdü çok başka bi duyguydu bu ya

cani bu ne guzel haber 2 hamilemizsin kac haftalik ?

Daha 3 haftalık ultrasonda bile görünmedi miniğim ultrasona girerken heyecandan bayılcaktım ama görünmedi kuzum yaaa kan tahlili sonucundan doktor tahmin etti 2buçuk 3 haftalık diye önümüzdeki cuma görücez inşallah bebeğimin kesesini

Amin teşekkür ederim rabbim herkese nasip etsin anlatılmaz yaşanır bu mutluluk sevinç gece eşimle mutluluktan ağladık gerçekten harika bi duygu

Ne güzel... :)
Çok farkli bir duygu onu hissetmek , hele belirtileri ben burdayim dedirttiyor... Çok sevindim senin , sizin adınızaa.... Harika bir olay ,
Rabbim saglikli, sıhhatli kucağına almayı nasip etsiiinn insaAllaaah...:)

Belirtileri çok başka bebeğimin her kendni belirttiğinde rabbime şükür ediyorum , Tekrar çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun darısı isteyenlere

Belirtileri çok başka bebeğimin her kendni belirttiğinde rabbime şükür ediyorum , Tekrar çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun darısı isteyenlere

Bu ay kimyasal gebelik gecirsem de hissettim belirtilerini , ordan biliyorum bende...
Amin Rabbim tüm isteyenlere versin mucizelerini...:)

canım benim hayırlısıyla müjdeli haberini bekliyorum
neden folik asit kullanman gerekiyor?

canım benim hayırlısıyla müjdeli haberini bekliyorum
neden folik asit kullanman gerekiyor?

Her hamile kalmayı planlayan kadınin kullanmasi gerekiyor canim...
Bebis için, sağlıklı olsun diye...
Hayirlisi elbette bir kaç ay folik kullanıp öyle başlarız belki çalışmalara belli değil daha...:)

ehehe sonunda beni gördün canım yaa
topiklerde dolanıyorsun ama bir türlü bana cevap yazmadın

hm hamile kalmaya yardımcı bir şey yani :)
ne var ne yok canım ramazan bayramın nasıl geçti :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…