2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Canimm tutkum iyiki düşündun bu topic i çok iyi oldu inan ki :) sizlerden ayrı kaldım hepiniz evlendiniz maasAllah barekAllah, taze gelinlerimiiizzz nasıl gidiyor evlilikleriniz :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canim nasilsin ? masallah senin baya olmus evleneli:)

Merhaba arkadaşlar ben de 20 günlük gelinim,zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum düğün denen şey bi solukmuş :26:

Merhaba arkadaşlar ben de 20 günlük gelinim,zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum düğün denen şey bi solukmuş :26:
Merhaba melodi cok dogru söylüyorsun daha dün gün sayiyorduk sanki :) bu arada hosgeldin tanisalim istersen ben eda 23 yasindayim istanbulda yasiyorum 11 mayista evlendik ve ev hanimiyim :)

Bende geldiiiimmm mayıs gelinlerindeen :122::118::124: diğer topikte iken sizlerle tanışmamış olabilirim adım esra 21 yaşındayım anaokul öğretmeniyimm

Son düzenleme:
kizlaaar hos geldinizz..
iyisinizdir insallah..
sinavdan ciktim bende cook sukur verdi sonunda..
telden giriyorum bir selamlik..eve gidince konusuruz :)

iyi bari canim oy ne guzel ya az zaman sonra 3 kisilik olqcaksiniz:)canim ben yatayim uykum geldi artik iyi.gexeler anne ve yavrusuna

İnşallah canım Allah'ın izni ile...
Allah isteyen herkese versin inşallah.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende geldiiiimmm mayıs gelinlerindeen :122::118::124: diğer topikte iken sizlerle tanışmamış olabilirim adım esra 21 yaşındayım anaokul öğretmeniyimm

hosgeldin canim nasil gidiyor evlilik

kizlaaar hos geldinizz..
iyisinizdir insallah..
sinavdan ciktim bende cook sukur verdi sonunda..
telden giriyorum bir selamlik..eve gidince konusuruz :)
tutku sinavin nasil gecti
İnşallah canım Allah'ın izni ile...
Allah isteyen herkese versin inşallah.

Amin canim nasilsin bugun .uff ben cok yoruldum ya bi ev bu kadar nasil pislenir yaa

Kızlarrr kızlar günaydınn ben annemlere geldim ve dügün fotograflarımı teslim alıcam bugün inşallah sorunsuz teslim alırım

kimsecikler yok ama girince yazın kızlar yarın aksama misafirlerim gelecek yemekten sonra cay için ne yapsam karar veremedim browni kesin sonra birde börek yapıyım diyorum ama nasıl börek yapsam sigara böregi gibi yoksa tepsiyemi yapsam birde şey var midye börekti adı sanırım görüntü farklı oluyor ama onu annemlerde yapmıstık görümce geldiginde hatırlarmıki börek konusunda yardım daha dogrusu sekli konusunda birde yanına patates salatasımı yapsam mercimek köftesimi yapsam fikriniz nedir kızlar

Merhaba melodi cok dogru söylüyorsun daha dün gün sayiyorduk sanki :) bu arada hosgeldin tanisalim istersen ben eda 23 yasindayim istanbulda yasiyorum 11 mayista evlendik ve ev hanimiyim :)

25 yaşındayım 27 haziranda evlendik çalışıyorum :)

25 yaşındayım 27 haziranda evlendik çalışıyorum :)

ne güzel canım mutluluklar dilerim
üff az önce ne yapsam demiştim şimdi tabak bardak kararı veremiyorum olay ya cocuklarda cay içerlerse ve cocuklarada büyük tabaga mı koymalı derken bozuluyor cünkü kullanmak istedigim takımlar 6 kişilik biz cocuklarla 8 kişi oluyoruz cocuklar cay içer mi ya

canim nasilsin ? masallah senin baya olmus evleneli:)

Oyyy öncelikle iyiyim sagolasin tatlim, oldu evet... Çok çabuk geçiyor günler sevdiğin yanında olunca :)
Kiyamam yaa , borege karar verdin mi bilmiyorum...sigara böreği güzel oluyor ağır olmuyor iftardan sonra bence :)
Birde çocuklara küçük tabak kullan ,hatta onlara yere de serebilirsin... Batırmamis olurlar ortaligi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sekli farkli diye midye bórege karar verdim canim :) haklisin tabaklari kücük yapicam ve dedigin gibi yapsam daha iyi haliya dókülmese ama ayip mi olur diye düsünüyorumda

annelerine ''çocuklara nasıl yapalım'' de sen muhtemelen annelerinin tabaklarından takılırlar

uzun bi aradan sonra bende geldimm aslında daha önce gelmekti planm ama bi kç kere gelip geri gitmek zoruda kaldım gibi bişey olduu burdaki arkadaşlarmı çok özldimmmmmmmmmmmmm

topiğin hayırlı olsun canım :116:
PembeLokum 2014 gelinlerine sağlık, mutluluk ve esenlikler diler

Günaydınlarr
Topiğin Hayırlı Olsun Canım
Sizden sonra sıra bizlerde :) İnşallah bizlerde şu günleri güzelce atlatırız.

Geldim canım ben de mayıs gelini olarak.

hosgeldin tugceciiim
masallah bebis geliyomus.. hayirlisiyla kucaginiza almayi nasip eder insallah Rabbim

esmamm hosgeldin kuzum
iyice dagilmishtik hepimiz ya.. halbuki ne konusuyoduk aa yok ben evlensemde burdayim, hep burdayim bilmem ne

hosgeldin caniim :)
masallah en tazesi sensin sanirim aramizda.. hakkaten zaman su gibi geciyor.. dugunume doyamadim bende,hemencicik gecti ya

sende hos geldin canim
dugundas ve meslektasiz
bende yari anaokulu ogretmeniyim ..daha bitmedi okulum ama.. senin bittimi

uzun bi aradan sonra bende geldimm aslında daha önce gelmekti planm ama bi kç kere gelip geri gitmek zoruda kaldım gibi bişey olduu burdaki arkadaşlarmı çok özldimmmmmmmmmmmmm

deeerryaaam
nabiyosun kacak gelii ozlettin kendini cok
nasil gidiyo evlilik

topiğin hayırlı olsun canım :116:
PembeLokum 2014 gelinlerine sağlık, mutluluk ve esenlikler diler

dilemekle olmaz sekeriim hadi sende gel pesimizden artik

Günaydınlarr
Topiğin Hayırlı Olsun Canım
Sizden sonra sıra bizlerde :) İnşallah bizlerde şu günleri güzelce atlatırız.

sagol periim
hayislisiyla atlatirsiniz insallah.. saglik huzur olsun hepsi hemencicik geciyo hakkaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…