2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Evet ki zaten hafta sonları kayınvalidemlerde oluyoruz genelde. Hafta içi zaten yorgun argın, eşi de geç çıkıyormuş bankadan 7-8 gibi. Yani çok görüşeceğimizi sanmıyorum açıkcası ama eşim biraz saf kalpli, ben biraz daha temkinliyim belki de çalıştığm kurumla alakalı bir durum bilemeyeceğim. Bol Bol dua ediyorum, İnşAllah öyle insan değildirler diye..

Hee o zaman sürekli gitme gelme zaten olamaz canım ki sen de çalışan bayansın zaten, ondan ötürü bence canını sıkma..Belli olmaz çok iyi de çıkabilirler, ki zaten diyorsun gelin çok hanım biri , eşi de ona göre olabilir..Hayırlısı :)

Yaaa bu arada şekerler ben bu ara rüyamda sürekli balık görüyorum :) Geçen gün salonun tavanından aşağı bir örümcek sarkıyordu, çipuranın bayağı büyüğü bir balık geliyor onu yiyordu, suyun dışında yani balık hem de bizim salonumuzda
Dün gece de koca bir kase balık kızartmışım, eski iş yerime götürüyorum.Diyorum sabah sabah canım balık çekti, size de getireyim.Sabah herkese balık dağıtıyorum.. Hayrolsun bakalım..Ama çok güzel yorumlar :)

Evet balık görmek iyidir rüyada canım. Nasiptir kısmettir, Ayyy belki bebiştir yahuuu :)

Evet balık görmek iyidir rüyada canım. Nasiptir kısmettir, Ayyy belki bebiştir yahuuu :)

Mutluluğa ermeye, rahatlığa, sevince erişileceğine, sözlerin yerine getirileceğine, kendisini sevenlerle mutlu olmaya, kazanılan mala,YAKINDA DUYULACAK MUTLU EDİCİ HABERE , külfetsiz elde edilen mala, yüksek mevkiye ulaşacağına, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, becerikli bir insana yorulmaktadır.

Tebrik ederim canım bebeğini. Sormak istediğin olursa sorabilirsin.
Teşekkür edeerim.. olursa elbette

canimmmmmmm canimmmmm tebrik ediyorummm saglikla kucagina alirsin ins :)

Amiiiinn canım benim , teşekkür ederim inşaAllah sağlıkla gelir...

Güzel atlatabilmene sevindim... belki gerçekten iyi insandır onlar.. gerçi şu kamera işi benim kafamı bozdu... bu duyulduysa eğer nasıl hala o dükkan işliyor orayı çözemedim , barındırmamaları gerekir o aileyi ilçede insanlar

Bebiş mi gelecek bakiiiyyiyiim... gelsin gelsin , hayır , rızık , bereketle gelir bebişler inşaAllah

İstemem yan cebime koy oldu valla hee Birden nasıl bir hevese girdim böyle Hayırlısı canım :)

konuna neden yazmıyorsun ki buralarda yazıyorsun??

Hayırlısı olsun benim için geçti gitti oh be dedim yani resmen. Bir daha görüşür müyüm bilinmez ama atlattım ya şükürler olsun. bu konuda kapansın, ardına düştükçe çıkacak çirkinliklerden korkuyorum. en azından öylece bırakmak istiyorum. Her ne olduysa, hukukun yapamadığı şeyi ben nasıl becereyim. En güzeli görüşmemek yavaş yavaş..

İstemem yan cebime koy oldu valla hee Birden nasıl bir hevese girdim böyle Hayırlısı canım :)
Bebiş böyle bişey inan... insan birden o olayın içinde buluyor kendini... ben hep isterdim ama okul engeli vardı benimde... çok şükür bitince ramazanı da atlatalım dedikk ve şükür ki geldi bebişimiiiz... siz de girin niyetinee... bende nasıl gaz veriyorum

İyi canım , siz kendiniz için en doğru kararı verirsiniz elbette...hayırlısı olsun hakkında... :)

İyi canım , siz kendiniz için en doğru kararı verirsiniz elbette...hayırlısı olsun hakkında... :)
Amin canım cümlemizin, ay canım özel değilse eşine hamile olduğunu nasıl söyledin? Ben hep bunun hayalini kuruyorum da, nasıl söylerim, ne yaparım diye?

Amin canım cümlemizin, ay canım özel değilse eşine hamile olduğunu nasıl söyledin? Ben hep bunun hayalini kuruyorum da, nasıl söylerim, ne yaparım diye?
ne özeli bitanem...
Sabah 5 de birden kendiliğimden uyandım...aslında yumurtlama zamanın üstünden 10 gün geçmişti... idrarda çıkması için erken ama hadi gideyim ne olur ne olmaz test yapayım dedim... yaptım ikinci çizgi belirdi, şaka herhalde dedim , bir daha ve bir daha yaptım... 3 'ünde de belirince elim ayağım tutmadı fakat ben hissetmiştim... belirtilerim çok başkaydı... yine de insan ikinci cizgiyi görünce böyle kal geliyor sonra eşimin yanına gittim sabah saat 5 buçuğu geçmiş ,öperek uyandırdım... sana bir şey söylemem lazım kalk dedim... bir gözünü açtı bana bakıyor , hamileyim dedim , iki gözü açıldı , nerden biliyorsun dedi... bakkk testlerim dedim... doğruldu baktı ,ve gülmeye başladı... sonra gel yanıma dedi, yattım yanına sarıldık... elini karnıma koydu..karnım segirdi ( ki bunu 5 gündür filan yaşıyorum ) bak bebeğimiz de burdayım diyor dedim...evet canım dedi yine gülüştük... yani öyle.. ben heyecandan eşimle hemen paylaşmak istedim..duramazdım...ama bence çok güzel bir andı... Rabbim size de nasip etsin ve tüm isteyenlereee

Ay canım benim yaa, kız burnumun direği sızladı, gözlerim doldu neden ki Valla çok heveslendim..

Ay canım benim yaa, kız burnumun direği sızladı, gözlerim doldu neden ki Valla çok heveslendim..
Çünkü bebiş istiyorsun ama erteliyorsun tatlım... oturun düşünün konuşun bakalım ertelemeyi cidden istiyor musunuz , bence istemiyorsunuz ama sonra başlayın çalışmalara..

Çünkü bebiş istiyorsun ama erteliyorsun tatlım... oturun düşünün konuşun bakalım ertelemeyi cidden istiyor musunuz , bence istemiyorsunuz ama sonra başlayın çalışmalara..
Çok konuştuk bu durumu böyle duyunca falan işte insanın iç güdüsel olarak hevesleniyor, analık duygusu bu olsa gerek heralde. Birkaç ay sadece, tabi o zamanda Rabbim verirse hayırlısı bakalım. Sağlıcakla alırsın kucağına İnşAllah bebişini oyyy kıyamam ben ona yahuu daha mini minnacık:)

Canım benim... o zaman bir kaç ay daha sabır , ben resmen 1 senedir içimde tuttum bu duyguyu...okulu bitirmen lazım sonra dedim... ve hamd olsun bitirdim zamanında okulu..sonra gelsin bebiş dedim..şükür geldi... Allah razı olsun , inşaAllah alırımm... ivet mini minak bir su tanesi o daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…