2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bende geçen ay çok heveslenmiştim, test yaptım, hemde pozitif çıkmayacağını bile bile.. Seni çok iyi anlıyorum, tuaf bi durum:)

İşte bizimkisi şartlardan ötürü erteleme gibi oluyor ama içten içe de çok istiyoruz.. Ama kim bilir derler ya nasibiyle gelirmiş diye.Bazen yaptığımız planlara Allah gülermiş, kimbilir biz birşeyleri yola sokalım da niyet edelim istiyoruz.Ama belki niyetimiz o yönde olsa farklı yollar çıkacak.Ay ne bileyim belki de benimki kendimce ikna çabaları :KK64::KK48:

İşte bizimkisi şartlardan ötürü erteleme gibi oluyor ama içten içe de çok istiyoruz.. Ama kim bilir derler ya nasibiyle gelirmiş diye.Bazen yaptığımız planlara Allah gülermiş, kimbilir biz birşeyleri yola sokalım da niyet edelim istiyoruz.Ama belki niyetimiz o yönde olsa farklı yollar çıkacak.Ay ne bileyim belki de benimki kendimce ikna çabaları :KK64::KK48:
Ay canım bak böyle konuşuyorsun bende hevesleniyorum yahuuu:KK43: ama ücretsiz izin kullanabilmem için biraz daha sabretmem gerekiyor sanırım:KK43:

Ay canım bak böyle konuşuyorsun bende hevesleniyorum yahuuu:KK43: ama ücretsiz izin kullanabilmem için biraz daha sabretmem gerekiyor sanırım:KK43:

:KK48: Evet aynen öyle, bu durum benim için de geçerli ama gel de bunu bana anlat.. :) Bilmiyorum bakacak insan var mı ama benim olsa kayın validem 1 saat uzaklıkta, o gelip kalır da bakar niyetindeyiz ..En kötü ben ücretsiz izin kullanamasam da böyle bir durum olacak..Ama sen de öyle bir şey yoksa birazcık daha sabır kuzum :)

:KK48: Evet aynen öyle, bu durum benim için de geçerli ama gel de bunu bana anlat.. :) Bilmiyorum bakacak insan var mı ama benim olsa kayın validem 1 saat uzaklıkta, o gelip kalır da bakar niyetindeyiz ..En kötü ben ücretsiz izin kullanamasam da böyle bir durum olacak..Ama sen de öyle bir şey yoksa birazcık daha sabır kuzum :)
Bende ücretsiz izne ayrılıp ilk 1-1,5 yıl kendim bakayım diyorum, sonra kendi annem gelecek bakmaya, kayınvalidem çok müsait değil, annem çok ideal bu konuda:) daha sonra da kreşe başlar heralde. Ay bende daha olmayan çocuğa neler neler düşünüyorum. Allah'ım hayırlısını versin

Bende ücretsiz izne ayrılıp ilk 1-1,5 yıl kendim bakayım diyorum, sonra kendi annem gelecek bakmaya, kayınvalidem çok müsait değil, annem çok ideal bu konuda:) daha sonra da kreşe başlar heralde. Ay bende daha olmayan çocuğa neler neler düşünüyorum. Allah'ım hayırlısını versin

Evet işte benim kendimde takıldığım nokta da bu bazen dalıp gidiyorum öyle ayrıntılara kadar plan yapıyorum ki sonra diyorum meltem daha dur, zaman kim bilir neler çıkaracak karşına da sen neler kuruyorsun.. :)

Aynen canım aynen, aminn...

Evet işte benim kendimde takıldığım nokta da bu bazen dalıp gidiyorum öyle ayrıntılara kadar plan yapıyorum ki sonra diyorum meltem daha dur, zaman kim bilir neler çıkaracak karşına da sen neler kuruyorsun.. :)

Aynen canım aynen, aminn...
Ay çok tuafız yahuuu, anne adayı olmak böyle birşey demekki :)
Canım görüşürüz ben eve gideceğim birazdan, malum biliyorsun akşama ne olup bittiğini anlayamadığım, tanıyamadığım misafirlerim gelecek. Allah'ım sen yardım et bana:KK43:

Canım görüşürüz ben eve gideceğim birazdan, malum biliyorsun akşama ne olup bittiğini anlayamadığım, tanıyamadığım misafirlerim gelecek. Allah'ım sen yardım et bana:KK43:
Kim gelecek kuşum ben anlamadım , ama Allah yardım etsin canım... :KK64:
Anne adayı olmak kafa karıştırır... o yüzden bırakın korunmayı çalışın hemen :KK66:

Evet canım biliyorum..Hadi Allah kolaylık versin :) öptüm

Kim gelecek kuşum ben anlamadım , ama Allah yardım etsin canım... :KK64:
Anne adayı olmak kafa karıştırır... o yüzden bırakın korunmayı çalışın hemen :KK66:
Canım yeni konu açmıştım oradan okuyabilirsin hadi iyi akşamlar görüşürüz... Dua edin bana:KK43:

gunaydinn kizlarr..
okulum.acildi coook sukur :)
ilk.okul ogrencisi gibi mutluydvum dun, 4 aydir evde durmaktan bi hal olmustum..
okullarin acilmasina bukadar sevimecegim hic aklima gelmezdi :)

siz napiyosunuz, hafta sonu kimsecikler yokmus .. gelin hadii :)
canim hadi bakalim son senemiydi senin

Günaydın hanımlar.. Hafta sonu o kadar koşuşturdumki iki gündür 9'da yatıyorum, ancak eşim grip oldu, soluğu hastanede aldık..:KK43: Ah kıyamam yavrum benim yaa, ama pek bi nazlı oluyorlar(babamda öyleydi) :) buralar acayip soğudu, artık uyku setinde yatıyoruz, o bile az geliyor, yorgana geçmek üzereyim düşünün yani, kombiyi açacağım artık. Siz nasılsınız neler yapıyorsunuz giren çıkan pek yok gibi?

canim cok gecmis olsun bizde battaniyeyi irtuyorduk bu gece ben hep donuyorum usuyorum diye sayiklamisimda yorgani cikardim artik
Kuzularım... Rabbime şükürler olsun HAMİLEYİİİMMMMM :KK71:
Adetime 4 gün var aslında...fakat sabah 5 de birden uyandım.. gideyim bir test yapayım dedim... ikinci cizgi belirdi... şaka herhalde dedim...bir daha yaptım ve bir daha.... :-) ancak tatmin oldum.... çok şükür Rabbime... isteyen herkese nasip etsin Allah'Im... çok heyecanlı çok mutluyumm.... :KK73::KK73::KK73:

canimmmmmmm canimmmmm tebrik ediyorummm saglikla kucagina alirsin ins :)
Aslında ben de sizlerle bir şey paylaşmak istiyorum..Ben iki ay doğum kontrol hapı kullanmıştım..Eylül 15 te adet oldum, 20 de bitti ve o gün bugündür hapı bıraktım ve hiç bir korunma yok..Acaba ilacın etkisi ne kadar sürüyordur.Bir sonraki adetimi merakla bekliyorum..Normalde konuları pek rahat konuşamam ama merakımdan paylaşmak istedim ve burda ifade etmek kolay oluyor haliyle :KK48: Daha on gündür kullanmıyorum ama çocuk konusunda kararsız olarak böyle bir şey yaptım..Kısa süre de geçmiş olsa meraklanıyorum.. :) Bu arada olduysa oldu, yoksa bir süre daha erteliycem biliyorum :) Sanmıyorum gerçi ilacın etkisinin hemen geçeceğini, ne bileyim hayırlısı.. :)

bilgim yok ama hayirlisiyla olsun insallah canim :)
2014 gelinleri nasılsınız? Ben de mayıs 2014 geliniyim. :KK66:
tugce hosgeldin canimnasilsinn

canim cok gecmis olsun bizde battaniyeyi irtuyorduk bu gece ben hep donuyorum usuyorum diye sayiklamisimda yorgani cikardim artik

İyiyim canum

tugce hosgeldin canimnasilsinn[/QUOTE

Hoşbulduk canım. İyiyim sen nasılsın?

İyiyim canım sen nasılsınn? :KK16:

Oo gelinlerimizin cogusu hamile bakiyormda bizide heveslendurmeyesinz :p gerci benmki dalgayla istyo ama :-D

Günaydın kuzular... Bizim ekip gittikçe büyüyor hemde çifter çifter:) Nasılsınız bakalım?

Canım günaydıııın?
Nasıldı dün gece? :KK17::KK54:

Canım günaydıııın?
Nasıldı dün gece? :KK17::KK54:
Canım hiç aklıma getirmemeye çalıştım, ama beynimin bir tarafında olayları tekrar edip durdum. Eşi çok tatlı, çok sempatik hanım hanımcık bir bayan. Abi ise hep yenge yenge diye hitap etti bana, yani ne bileyim değişik bir durum göremedim. İçten ve samimiydiler, onlar gittikten sonra eşimle de konuştuk, temkinli olmakta fayda var ama dediğim gibi iyi insanlara benziyorlardı. Ama eşim biraz iş yerinden araştırma yapmış, ağabeyi değil de babası cinsel taciz suçlamalarından dolayı gazetelere falan çıkmış. Parayla insanların susturulduklarından bahsedilmiş:KK43: Kafam hala karışık yani. Bayramdan sonra toplanalım falan dediler. Birşey diyemedim tabi:KK43:

Canım hiç aklıma getirmemeye çalıştım, ama beynimin bir tarafında olayları tekrar edip durdum. Eşi çok tatlı, çok sempatik hanım hanımcık bir bayan. Abi ise hep yenge yenge diye hitap etti bana, yani ne bileyim değişik bir durum göremedim. İçten ve samimiydiler, onlar gittikten sonra eşimle de konuştuk, temkinli olmakta fayda var ama dediğim gibi iyi insanlara benziyorlardı. Ama eşim biraz iş yerinden araştırma yapmış, ağabeyi değil de babası cinsel taciz suçlamalarından dolayı gazetelere falan çıkmış. Parayla insanların susturulduklarından bahsedilmiş:KK43: Kafam hala karışık yani. Bayramdan sonra toplanalım falan dediler. Birşey diyemedim tabi:KK43:

Hmmmm.. İyi bari geçmiş olsun :) Yaniiii bence de çok ön yargılı olma eğer ki direk şahsiyetlerle ilgili bir şey duymadıysan..Ama çok sıkı fıkı olmaya da gerek yok tabi..Zamanın akışında duruma göre gelişir zaten samimiyet :)

X