2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Aynen aynen oluruna bıraktım artık :))) kız dur daha yeni atlattım zaten hıncımı :)
Kıyamam merak etme sustum :KK51:
Kilo illa alınıyor bence , neden bilmiyorum... nişanda 52 kiloydum ben... düğün telaşesinde 47ye düştüm , evlendiğim gün de 47ydim... kışın bir ara 54 e fiilan çıktım şimdi yine 52 yim...yani alınıyor, bence yemek düzeni değişiyor, kociş hızlı yeyince bende ona benzemeye başladım... :oops:

Kıyamam merak etme sustum :KK51:
Kilo illa alınıyor bence , neden bilmiyorum... nişanda 52 kiloydum ben... düğün telaşesinde 47ye düştüm , evlendiğim gün de 47ydim... kışın bir ara 54 e fiilan çıktım şimdi yine 52 yim...yani alınıyor, bence yemek düzeni değişiyor, kociş hızlı yeyince bende ona benzemeye başladım... :oops:
Birde benim bu kadar düzenli yeme alışkanlığım yoktu, bir öğün yersem diğer öğün es geçiyordum, katılıyorum sana hızlı yemede çok etkiliyor, zaten yavaş yemek yiyen erkek görmedim :KK43:

Birde benim bu kadar düzenli yeme alışkanlığım yoktu, bir öğün yersem diğer öğün es geçiyordum, katılıyorum sana hızlı yemede çok etkiliyor, zaten yavaş yemek yiyen erkek görmedim :KK43:
İşte sonra yanan biz oluyoruz , o yüzden dikkat etmek lazım :stop:

İşte sonra yanan biz oluyoruz , o yüzden dikkat etmek lazım :stop:
Hadi bugünler biraz dikkat edeyim az yiyeyim falan diyorum ama ne bileyim iradesizleştim sanırım. Şu aşırı tatlı düşkünlüğüm olmasa kilo almam da tatlıyı çok seviyorum :) Her akşam bi tatlı yapıyorum, kocişte güya tatlı sevmiyordu ama ona da alıştırdım:) yapmasam bu seferde o istiyor

Hadi bugünler biraz dikkat edeyim az yiyeyim falan diyorum ama ne bileyim iradesizleştim sanırım. Şu aşırı tatlı düşkünlüğüm olmasa kilo almam da tatlıyı çok seviyorum :) Her akşam bi tatlı yapıyorum, kocişte güya tatlı sevmiyordu ama ona da alıştırdım:) yapmasam bu seferde o istiyor
Ay canım kusura bakma ben çok konuşuyorum içim mi dolmuş ne? geleni gideni gönderdim ben hala burdayım:)

52 kilo ile evlendim ama şuanki kilomu bilmiyorum, tartıya çıkmaya korkuyorum:KK43: ama anlıyorum yani aldım en az 3 kilo hemde :)

Hıımmm kııız dikkat etsene ben hiiç tatlıya girmem.. ewde de öle oğun yemek yapmam akşamları.. 2 çeşit yemek yer kalkarız belki daha sonra kuru çay ya da sadece dondurma belki yemkten snra hiç bişey yemiyoruz..

yanii kocanı da kendini de şişirme hamile kalınca bu kiloyla kalma hepten şişersin canım çok dikkt et...

ben ewlendiğmden beri 1 kilo aldım daha :KK70:

doğum kontrol hapımı kullanıosun yoksa ondan da almış olabilirsin?

Çok çabuk kilo alıyorum bu yüzden dikkatli olmam gerekiyor:KK43:

Ayrıca tebrik ederim seni eşimde kilo aldı, bende :)

günaydın canım, dün cevap yazamadım kusura bakma, evet her gelinin içinde kalanlar oluyor mutlaka, bende en çok kuaförü önemsiyordum, hatta burdaki kuaförden çok endişeliydm sonuçta küçük bir yer yapamaz beceremez diyordum, ama beni çok yanılttı, çok beğendim, oysa ki eşimin olduğu yer büyük bir yer olmasına rağmen tanıdık diye gittik, zaten ne varsa tanıdıklarda var, onlar batırıyor herşeyi, eline makası, pudrayı alan kuaförüm diye geçiniyor, Allah'a havale ediyorum:KK43:

kesinlikle canim ve bende karar verdim kucuk yerlerin bir kismi en azindan daha iyi

Aaaaah ah sinir oluyorum..Ne var sanki insanın en mutlu günlerinde böyle saçma sapan davranıp insanın canını sıkmasalar..Ama oluyor işte canlar , herkeste her düğünde oluyor illaki..Bizim aileler başından beri öyle iyi anlaşırlardı ki onlar bile bozuştuysa diyorum sorunsuz düğün olmuyor demek ki..O yüzden o günlere takılmayıp önümüze bakmamız lazım..Önemli olan bundan sonrası..Rabbim bundan sonra huzurumuzu daim eylesin..

Bu arada herkese günaydııııııın... :KK24::KK24:

aminnn canim

:)

Amin canımm :))

Yaaa yeni gelinler olarak siz de aynı şeyi yaptınız mı acaba? Dediğimi yuttum da birazcık ben o_O:KK48: Hani şu düğünden sonra saç kestirme muhabbeti..Hep derdim bu insanlar ne böyle düğünü yapıyo saçını kestiriyo, ben yapmıycam öyle derdim..Neyse ben uzun yıllardır uzun saç kullanıyorum hep, düğün yaklaştıkça yeter artık sıkıldım şu düğünü atlatsam da kestirsem demeye başladım :KK48: Ayyy geçen haftalarda kestiriverdim birazcık ama yetmedi daha bi kısaltmak istiyorum :) Aynenn şöyle..Bu arada benim saçlar belime kadardı..Hani demeyin bu fotodaki saç kısa mı diye , bana göre bayağı bi kısa oluyor :)))

Eki Görüntüle 1245077

canim bende hep dugunden sonra kestircem diyodum ama evlendikten sonra vazgectim bu arada gosterdigin model bi harikaaa :)

Bebek ismi düşünüyorum şuan aklımda bi kaç isim var değişik isimler istiyorum bazılarının anlamlarına bakıyorum saçma sapan şeyler:KK48: kız olursa bengisu mira yada nida olacak allahım nasip ederse ve fikrim değişmez ise:KK68: Erkek olursa Doruk yağız istiyorum bakalım eşimde doruk ismini istemio kızı sen koydun bari erkeğin adını ben koyayım diyo yavuz selim koyacakmış :KK48: yavuz ismide nedense bana kaba geliyor bu konuda anlaşamadık bir türlü :KK49:

Mira guzel ama anlami nedir acaba :)

Mira ismi benim de ilgim çekmişti bi ara ama netten araştırdım sanki iyi bir anlamı yoktu.. Diğerleri güzel, Mira da güzel de işte.. Erkek için Yağız ismi çok havalı cidden :) Hadi hayırlısı bakalım..
Benim aklımdan tek geçenler kız için Ela, erkek için Kerem :KK68: Oyyy yavrucaklar :KK68:

Kizlar bugun giremedim malesef benim telefonumdan girilmiyor ancak esimle telefon degistirmek zorunda kaliyorum :) hepinize iyi aksamlarrr

Kızlar merhaba ne yazan olmuş ne gelen bari ben selam vereyim :) nerdesiniz ne yapıyorsunuz?

Merhaba canım bende bayadir yazamiodum mesainin bitmesini bekliyorum işte sen napiosun :KK54:

Merhaba canım bende bayadir yazamiodum mesainin bitmesini bekliyorum işte sen napiosun :KK54:
aynen canım, bende dün baya burda vakit geçirdim, bugün pek fırsatım olmadı, ama çok şükür işlerimi toparladım saf saf bakınıyorum işte :)

X