2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Aynen aynen oluruna bıraktım artık :))) kız dur daha yeni atlattım zaten hıncımı :)
Kıyamam merak etme sustum
Kilo illa alınıyor bence , neden bilmiyorum... nişanda 52 kiloydum ben... düğün telaşesinde 47ye düştüm , evlendiğim gün de 47ydim... kışın bir ara 54 e fiilan çıktım şimdi yine 52 yim...yani alınıyor, bence yemek düzeni değişiyor, kociş hızlı yeyince bende ona benzemeye başladım...

Birde benim bu kadar düzenli yeme alışkanlığım yoktu, bir öğün yersem diğer öğün es geçiyordum, katılıyorum sana hızlı yemede çok etkiliyor, zaten yavaş yemek yiyen erkek görmedim

Birde benim bu kadar düzenli yeme alışkanlığım yoktu, bir öğün yersem diğer öğün es geçiyordum, katılıyorum sana hızlı yemede çok etkiliyor, zaten yavaş yemek yiyen erkek görmedim
İşte sonra yanan biz oluyoruz , o yüzden dikkat etmek lazım

İşte sonra yanan biz oluyoruz , o yüzden dikkat etmek lazım
Hadi bugünler biraz dikkat edeyim az yiyeyim falan diyorum ama ne bileyim iradesizleştim sanırım. Şu aşırı tatlı düşkünlüğüm olmasa kilo almam da tatlıyı çok seviyorum :) Her akşam bi tatlı yapıyorum, kocişte güya tatlı sevmiyordu ama ona da alıştırdım:) yapmasam bu seferde o istiyor

Ay canım kusura bakma ben çok konuşuyorum içim mi dolmuş ne? geleni gideni gönderdim ben hala burdayım:)

Sende tazecik gelinsin yahu. Ama şunu anlamıyorum o kadar koşuşturuyorum vs. normalde pek koşuşturmazdım evlenmeden önce. Ancak nasıl kilo alabiliyorum anlamış değilim

Aaaa kilo mu aldın canımmm kaç kiloyla ewlendin simdi kaç kilosun?

52 kilo ile evlendim ama şuanki kilomu bilmiyorum, tartıya çıkmaya korkuyorum ama anlıyorum yani aldım en az 3 kilo hemde :)

Hıımmm kııız dikkat etsene ben hiiç tatlıya girmem.. ewde de öle oğun yemek yapmam akşamları.. 2 çeşit yemek yer kalkarız belki daha sonra kuru çay ya da sadece dondurma belki yemkten snra hiç bişey yemiyoruz..

yanii kocanı da kendini de şişirme hamile kalınca bu kiloyla kalma hepten şişersin canım çok dikkt et...

ben ewlendiğmden beri 1 kilo aldım daha

doğum kontrol hapımı kullanıosun yoksa ondan da almış olabilirsin?

Çok çabuk kilo alıyorum bu yüzden dikkatli olmam gerekiyor

Ayrıca tebrik ederim seni eşimde kilo aldı, bende :)

kesinlikle canim ve bende karar verdim kucuk yerlerin bir kismi en azindan daha iyi

aminnn canim

canim bende hep dugunden sonra kestircem diyodum ama evlendikten sonra vazgectim bu arada gosterdigin model bi harikaaa :)

Mira guzel ama anlami nedir acaba :)

Kizlar bugun giremedim malesef benim telefonumdan girilmiyor ancak esimle telefon degistirmek zorunda kaliyorum :) hepinize iyi aksamlarrr

Kızlar merhaba ne yazan olmuş ne gelen bari ben selam vereyim :) nerdesiniz ne yapıyorsunuz?

Merhaba canım bende bayadir yazamiodum mesainin bitmesini bekliyorum işte sen napiosun

Merhaba canım bende bayadir yazamiodum mesainin bitmesini bekliyorum işte sen napiosun
aynen canım, bende dün baya burda vakit geçirdim, bugün pek fırsatım olmadı, ama çok şükür işlerimi toparladım saf saf bakınıyorum işte :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…