2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ooo kızlar ben yokken bayaa bi dedikodu yapmışsınız Allah muhabbetinizi arttırsın

amin canim..insallah bebis saglila geelir ve istedigimiz vakit insallah anne olabiliriz

Olsun kuzum iyilerse sıkıntı yok , her ailenin farklı alışkanlıkları var , bu normal :)
bence de patates iyidir canım , hem lezzetli hem az yaptın mı hemen yenir

Amiiinnnn
Rabbim nasip etsin inşaAllah en kısa zamanda , bebişin daha fazla bekletmez inşaAllah
yumurtlama takibi vs yapıyor musun peki ?

Bu konuda nefis yemek tarifleri birebir..Üyeliğiniz var mı bilmiyorum ama üye olup beğendiğiniz tarifleri tarif defterine ekleyince dönüp dönüp bakıyorsun ne yapsam diye, iyi oluyor :)
sağ ol tatlım..orayı biliyorum arada bakarım gerçekten güzel yemek tarifleri var

kızlar kaçtım ben artık , kendinize iyi bakın

Olsun kuzum iyilerse sıkıntı yok , her ailenin farklı alışkanlıkları var , bu normal :)
bence de patates iyidir canım , hem lezzetli hem az yaptın mı hemen yenir
Cok sukut canim agizlarindan canim kizim eksik olmaz yada edos der kp ama iste tuhaf geliyo bizlerde kp ile gelin arasinda mesafe vardir sevgi disinda bisey bu..ben alisamam ama insallah onlar hoslanmadigimi anlarlar..en iyisi oyle yapiyim canim ben :) ya dusunuyorum.cuma yapacagimi pers yapsam 2 gun yeriz ama simdi karinlari acsa ayip olcak en iyisi boyle :) senin aklinda yarin icin var bakalim

kızlar çok üzgünüm yaa, biraz önce düğün resimlerimiz elime geçti, dış çekim çektirmiştik, iki ayrı düğünümüz olmuştu, biz erkek tarafındaki düğünde resimleri çektirmiştik, kuaför çok kötüydü bilmiyordu hiçbirşeyi ben tarif ettim, falan kapalı bir gelinlik tercih etmiştim, pelerinli falan hiç yapmamış daha önce, makyaj desen çok berbattı ve resimlerde de çok kötü hatta iğrenç çıkmışım, iş yerinde olmasam oturup ağlıcam((

Hmmmm... :/Allah Allaah.. Hiç mi içine sinmedi kii.??

Hmmmm... :/Allah Allaah.. Hiç mi içine sinmedi kii.??
ya ilk düğünde yani bizim tarafta olan düğünde çok güzeldi herşey çok beğenmiştim, ama resim için eşimin memleketini ayarlamıştım hem zaman bakımından bir nebze daha rahat olacaktı, ama dediğim gibi kuaför afedersiniz badana yapar gibi far sürdü, dur etme yapma dedikçe sürdü, sonra eşim geldi ne yaptılar sana böyle dedi, tabi eşim düzeltin falan dedi ama pek de vaktimiz kalmamıştı, alelacele bişey yaptılar, bende bişey diyemedim en azından bu kadar kötü olacağını tahmin edemedim, 200 resimden sadece 3-4 tanesi eh işte yaa, gerisini at çöpe resmen ((

Rabbim sana ve tüm bebek isteyenlere nasip etsin sağlıklı evlatlarımız olur inşallahh Allah tez vakitte bebek ile haberlendirsin siziiii

Canım benimde iki düğünüm oldu ilki istanbulda ikincisi ankarada, İstanbuldaki düğünüm kuaförüm resimlerim harikaydı.
Ankaradaki düğünüm eh işte ama kuaför berbattı eşimin akrabasıymış kuaför bende ankarada hiç biyeri bilmediğim için kabul etmek zorunda kaldım , eşime çok söyledim saçım makyajım kötü olursa çok bozulurum diye merak etme dedi, sonra oda bana karşı mahçup oldu. Kv de akrabasını öve öve bitiremedi ne güzel yapmış bilmem ne falan hiçte beğenmedim saçımı makyajımı istanbulda herşeyi en ince ayrıntısına kadar mukemmel şekilde ayarladık ankarada neden böyle oldu bilemiyorum
Ve ankarada bir sürü resim çekilmesine rağmen içinden zar zor 8 tane seçebildim allahtan istanbulda çekilmişim
Amaaan neyse geçti bitti artık evlendik kavuştuk yaa onlara bakalım bunar içimizde kaldı ama yapacak birşey yok

Ust tarafta duzenleme yaptim kizlar resmen icimi bosalttim:) iyi insanlar ozellikle kayinvalde cok iyidir ama alisamiyorum aliskanliklarina malesef..he yinede Allah razi olsun iyi.insanlar :)

Benimde kv iyidir ama nedense ısınamıyorum bazı huylarına tahammül edemiyorum kayınpederi daha çok seviyorum nedense oda beni öyle ikiside iyi ama neden böyle bilmiyorum yinede Rabbim razı olsun dediğin gibi:)

canim benim hic uzulme lutfen..inan bende gelinlikcim ve fotografcin hele guya kaliteliydi ve kazikti hiccc memnun kalmadim bende cok uzuldum ama insanin eline birsey gecmiyor inan..boyle bir gunde beceriksiz insanlar oluyor ya hakkimi helal etmiyorum bende..uzulme ne olur

bende oyle :) insalla alisiriz diyelim sen yakin misin

bende oyle :) insalla alisiriz diyelim sen yakin misin

Yakınım canım ve 1 haftadır kv dede kalıyoruz eşim yalnız bırakmak istemiyor ani bayılmalar baş dönmeleri yüzünden mide bulantısından beslenemiyorum haliyle tansiyon düşüyor:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…