2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

aynen yaa zaten hani arada çok hevesleniyorum, istiyorum, sonra henüz çok erken daha evliliğe bile alışamadın dur bakalım diyorum:)
evet canim bende oyle suan diyet yapiyorum bzim icinde birax zaman var :)

Hevesleninde bana yetişin :KK48: şaka bir yana etraftanda büyüklerin tavsiyeleri iyi oluyor annem teyzemin aracılığı ile bana çocuk yap dedi yaşım küçük ama erkenden olsun bitsin istedim 3 çocuk düşünüyoruz allah nasip ederse 2. yi karnımdaki okula başlayınca yapıcam hemencecik büyüsünlerde bana arkadaş olsunlar hayatımızı onlara adayalım önceden evlilik çeyiz diyorduk şimdi bebek olsun onu süsleyipüsleyelim elalemin bebeğini sevmeyelim diyoruz:) Ben çocukları bebekleri çok severim birinin bebeğini kucağıma almaya korkar oldum sanki millet birbirine aman nazar değer gibi bakıyorlar hiç bir zaman Ağızımdanda Maşallahı eksik etmedim yinede bakan annelerden çok rahasız oldum :63:
Bende hep 2 yada 3 cocuk istemisimdir :)
bizde esimin tarafi durmadan soruyo sinir oluyorum ama benim tarafimda tam tersi ustunevazife olmayan insanlar sakin yapma aptallik etme vs diyorlar hele annem biribana sordugunda hemen hayir olamaz diye cikisiyor :) ama kimsenin dediginin onemi yok iki kisi karar verir buna :) diger dediginde cok haklisin en son eltimin daha biz nisanliyken davranisi rahatsiz etmisti ondan sonra bir iki defa kucagima aldim ama kisa kisa en iyisi uzaktan sevmek baskacocuklari
o korkuyu bende bu yaz yendim bütün kış kullanmadım düdüklü , artık annem dalga geçmeye başladı ,,, şimdi tıkır tıkır şükür , gerçekten büyük kolaylıkmış :KK76:
Evet canimbende yeni yeni basladim bende gercekten kolaylik ilk yaptiginda suyunu ayarlayamamistim ama sonra alistim :)

Ah kızlaaar şuan işimin yoğunluğundan sohbete katılamıyorum ama bir yandan işle uğraşıyorum bir yandan yazdıklarınızı okuyorum, pek hoş oluyor :)) Geride kaldığıma üzülmüyor değilim ama böyle arada araya kaynak olayım bari :KK48::KK48:
Herkes aynı oluyor , ben çamaşırı katladım hemen atladım bakalım kızlar neler yazmış diye , arada yazmak da yetiyor ne yapak , iş güç bitmiyor ki :KK51::KK48:

Eline sağlık canım bakalım kabak yemeği salâta yapcam B'nde kilo almaya başlıyorum yüzden abartmicam :KK70:
Zaten çok çeşit yenmemeli , hem israf bitmiyor hemde sağlığımız açısından...
Bizde yenmez çok şey , dikkat etmekte yarar var tatlım :KK19:

Bende hep 2 yada 3 cocuk istemisimdir :)
bizde esimin tarafi durmadan soruyo sinir oluyorum ama benim tarafimda tam tersi ustunevazife olmayan insanlar sakin yapma aptallik etme vs diyorlar hele annem biribana sordugunda hemen hayir olamaz diye cikisiyor :) ama kimsenin dediginin onemi yok iki kisi karar verir buna :) diger dediginde cok haklisin en son eltimin daha biz nisanliyken davranisi rahatsiz etmisti ondan sonra bir iki defa kucagima aldim ama kisa kisa en iyisi uzaktan sevmek baskacocuklari

Benim annemde soranlara sert çıkışırdı :) Kalbimde ritm bozukluğu olduğunu ve pil takılması gerektiğini öğrenince istedi bebek yapmamı annem henüz 38 yaşında ilk zamanlar hemen beni anneane yapma diye çok söyledi:KK48:

X