2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

sevdim ben bu yaz kızımı , günde kaç duyuyorsun :KK70:
o eskilerdenmiş artık diyen pek yok, eski hakimim yaz bakalım derdi, şimdikiyle pek görüşemiyoruz, hatta biraz önce yanına çağırdı, nasıl gidiyor ne yapıyorsun hiç görmüyorum seni dedi, hakime hanım kadınlar kulübünde takılıyorum diyemedim tabi :)

o eskilerdenmiş artık diyen pek yok, eski hakimim yaz bakalım derdi, şimdikiyle pek görüşemiyoruz, hatta biraz önce yanına çağırdı, nasıl gidiyor ne yapıyorsun hiç görmüyorum seni dedi, hakime hanım kadınlar kulübünde takılıyorum diyemedim tabi :)
hehe niye ya onu da aramıza alalım :KK54:
Hem nerden biliyorsun belki o da burdadıııırrr :KK57::KK70:

Merhaba kızlar ilk günüm güzeldi edacım burası baya sakin bi yer oturmaktan uykum geliyor :eek: insan çalışınca ev hanımı ev hanımı olunca çalışmak istiyor genel olarak böyle :KK55:
canim senin adina çok sevindim. mesleğin nedir :) aynen bak dedigin cok dogdu

Kızlar akşama ne yemek yaptınız bakim:KK56:
akşama patlıcan yemeği pirinç pilavı var :) bugün 3 kişi patlıcan yapmış anlaşılan patlıcan günundeyiz :) afiyet olsun hepimize sende kabak yapmissin. ellerine sağlık :)
Ah kızlaaar şuan işimin yoğunluğundan sohbete katılamıyorum ama bir yandan işle uğraşıyorum bir yandan yazdıklarınızı okuyorum, pek hoş oluyor :)) Geride kaldığıma üzülmüyor değilim ama böyle arada araya kaynak olayım bari :KK48::KK48:
arada bir gel yaz canimm hep uzaktan bakma ama

akşama patlıcan yemeği pirinç pilavı var :) bugün 3 kişi patlıcan yapmış anlaşılan patlıcan günundeyiz :) afiyet olsun hepimize sende kabak yapmissin. ellerine sağlık :)

Benim de aklımdan patlıcan geçiyordu hee :))

canim senin adina çok sevindim. mesleğin nedir :) aynen bak dedigin cok dogdu

arada bir gel yaz canimm hep uzaktan bakma ama
benim de dikkatimi o çekti inan edacım.. demek ki patlıcan cazip geliyor , son zamanlar ya o yüzdendir :KK45:

Benim annemde soranlara sert çıkışırdı :) Kalbimde ritm bozukluğu olduğunu ve pil takılması gerektiğini öğrenince istedi bebek yapmamı annem henüz 38 yaşında ilk zamanlar hemen beni anneane yapma diye çok osöyledi:KK48:
Canım öncelikle rabbim şifa versin. ayy masallah annen cok gecmis benim annem 55 yasinda 1 erkek kardesim var normal olarak istemesi lazim ama..

Benim de aklımdan patlıcan geçiyordu hee :))
sende yap canim katil aramiza :)

Demekki canim :) bu ara cok patlican yaptim bense severim ama sikildim persembe pazar gunum patlican almicam :)
benim de perşembe pazar var :KK48:
lakin ben gitmeyeceğim, kayınvalidemlerin bahçe var...ne ararsan bulunur , sağ olsun sürekli gönderiyor ,organik besleniyoruz şükür olsun onların sayesinde :KK49:
kız eda bazen sende kalıyor musun yaa, ne yapacağım şimdi diye...
şöyle şurda paylaşsak mı ki ne yapacağıımızı da yardımcı olsak... bazen tükeniyorum ben aklım duruyor sanki ,,, ne yapacağımı bulamıyorum...yeni şeyler de deniyorum ama bazen onlar da gelmiyor aklıma :KK22:

Zaten çok çeşit yenmemeli , hem israf bitmiyor hemde sağlığımız açısından...
Bizde yenmez çok şey , dikkat etmekte yarar var tatlım :KK19:
Zaten çok çeşit yenmemeli , hem israf bitmiyor hemde sağlığımız açısından...
Bizde yenmez çok şey , dikkat etmekte yarar var tatlım :KK19:
Haklısın tatlım yeni evli olunca ayarı tutturamıodum öğrenmeye çalışıyorum canm :)

Bu arada bebek konusu açılmış bnde çok istiyorum.olsun ama 6 aydır gelen giden yok benim için hakkımda hayırlıysa şu bebiş için bi dua eder misiniz özellikle şu hamile olan gelinimiz etse hamilelerin duası daha çabuk kabul olurmuş:KK51::KK15::KK15::emir_bebek::emir_bebek:Allah hayırlı bi şekilde bebişini kucağına almayı nasip etsin canım:nazar:bana ve tüm isteyenlerede nasip etsin inş:KK52::KK36::KK36::KK68::KK68:

lakin ben gitmeyeceğim, kayınvalidemlerin bahçe var...ne ararsan bulunur , sağ olsun sürekli gönderiyor ,organik besleniyoruz şükür olsun onların sayesinde :KK49:
şöyle şurda paylaşsak mı ki ne yapacağıımızı da yardımcı olsak... bazen tükeniyorum ben aklım duruyor sanki ,,, ne yapacağımı bulamıyorum...yeni şeyler de deniyorum ama bazen onlar da gelmiyor aklıma :KK22:

Bu konuda nefis yemek tarifleri birebir..Üyeliğiniz var mı bilmiyorum ama üye olup beğendiğiniz tarifleri tarif defterine ekleyince dönüp dönüp bakıyorsun ne yapsam diye, iyi oluyor :)

Ayy canim ne guzel yaa :) keske bizimde oyle imkan olsaa :)
sorma canim ya mesela yarin menu belli ama pers gunu icin kararsizim :) cuma benim kuzenimin nisani var kayinvalidelerde davetli aslinda mekan onlarada esit uzaklikta ama illa size gelelim beraber gidelim diyolar..erken gelicez dediler ama ben nasil kayinpeder yaninda hazir olayim bide oyle kapi tiklama musaitmisin durumu pek yok o yuzden malesef bende kuafore gidicem dedim oyle cikti agzimdan aksam cikisimiza yarim saat yada 1 saat kala gelirler esim isten ac gelcek onlar ac olurmu bilmiyorum ama aclar diye dusunup yapcam yemezlerse 2-3 gun yeriz neyse bu arada dertte yandim baya o yuzden arada pers kaliyor ne yapsam ki patates yemegimi yapsam

Ust tarafta duzenleme yaptim kizlar resmen icimi bosalttim:) iyi insanlar ozellikle kayinvalde cok iyidir ama alisamiyorum aliskanliklarina malesef..he yinede Allah razi olsun iyi.insanlar :)

X