2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ya sorma bazen böyle takılıp kalıyorum telefonda bende tam kendı kendıme bu gece son olsun artık erken uyu dıyordum 😁bi alınca ınsan telefonu bırakamıyorda dımı
Yaaa inan aynı ben:) bu gece bakmıcam sonra uykusuz kalıyorum diyorum bi bakıyorum yine tel elimde:) sabah geç mi kalkıyosun peki

Yaaa inan aynı ben:) bu gece bakmıcam sonra uykusuz kalıyorum diyorum bi bakıyorum yine tel elimde:) sabah geç mi kalkıyosun peki
Ya son zamanlarda ilgınc erkenden uykum kacıyor hatta bazen baya erken kacıyo uyunak ıcın kendımı zprluyorum. 12 gıbı uyuyunca ıse uykum kacmıyo daha gec kalkıyorum tuhaf 😁

Ya son zamanlarda ilgınc erkenden uykum kacıyor hatta bazen baya erken kacıyo uyunak ıcın kendımı zprluyorum. 12 gıbı uyuyunca ıse uykum kacmıyo daha gec kalkıyorum tuhaf 😁
Sende tersi oluyo demek:)) aslında ben eskşden beri hep geç yatardım yeni bişi değil ama sonra hep pişman oluyorum işte:)

MutluBulut_ MutluBulut_ canım yazamadım ıyiyiz çok şükür çarşamba sabah 9da dogdu dunde hastaneden cıktık evdeyiz 2. Sezeryan daha zor geldi ağrılarım çoktu bugün biraz daha iyiyim çok sukur

Ya annemle sutekli oynamak istiyo annemde hangi birine yetişsin ev işi.yemek bakalım nasıl olcak
Hadi hayırlı haberlerini bekliyorum yaz mutlaka 🥰
Ee dedıfın gıbı senın ısın daha zor olacak ama olsun bir süre gider böyle :) annen yakın mı oturuyo
Persembe 58 di dün 103 olmus cok sukur :) bir kac saat fark vardı arada. Sat tarıhım 29 ocak ama sanırım gec dollenme oldu kac haftalıgız bılmıyorum :) doktor haftaya pazar gel dedi ama korona falan varya bi sonraki hafta gıtmeyı dusunuyorum kalp atısı duyabılıız belki inşallah. Daha hiç muayne olmadım tabi

Ee dedıfın gıbı senın ısın daha zor olacak ama olsun bir süre gider böyle :) annen yakın mı oturuyo
Persembe 58 di dün 103 olmus cok sukur :) bir kac saat fark vardı arada. Sat tarıhım 29 ocak ama sanırım gec dollenme oldu kac haftalıgız bılmıyorum :) doktor haftaya pazar gel dedi ama korona falan varya bi sonraki hafta gıtmeyı dusunuyorum kalp atısı duyabılıız belki inşallah. Daha hiç muayne olmadım tabi
Çok yakın oturmuyo canım arabayla gelip gitme mesafesinde calisiyo zaten haftaya cuma ise başlıcak
Hakkında hayırlısı neyse o olsun canım insallah😍

X