2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bence heveslensen iyi olacak, eğer ikinciyi istiyorsan çok da ertelememek lazım
Bazen istiyorum bazen istemiyorm aslinda canim bilmiyorm emin degilim daha yanlislikla felan.olsa kabulüm tek olduğum için cocugumunda tek olmasini istemiyorm ama suan istemiyorm bi taraftan yas farki az olsun istiyorum kafam cok karişik

Haha ayni valla arda surekli hadi artik kardeş istiyorum diyo esim istemiyo aksam gordugu 2 3 saat

Haha ayni valla arda surekli hadi artik kardeş istiyorum diyo esim istemiyo aksam gordugu 2 3 saat
Cok tuhaf ya :)) az öncr esıme konuyu actım ceyda 5 yasına gırdıgınde yanı 2 sene sonra abla olsun ıstıyorum ben dedim. Cevap ise ee okula goturemezsın o zaman bitti devamı yok ya bana kalsa tek cocukta guzel ama kızımın arkadası yok.. Parka gıdıyoruz arkadasa o kadar muhtac ki kardesı olsa kavga ederler belkı ama yanlızlık hıssı gıder dıyorum tabi yanlısta dusunuyo olabılırım
Sacimi boyattim kizlar ilk defa bayıldım o kadar yakıştı ki keske daha once boyasaymışım
Yaa bende hıc boyatmadım hangı renk yaptırdın

Ben yalnizim tek.cocugum ve o kadar kötü bi his ki cok merak ediyorum nasil bi duygu olduğunu allah korusun yarin bi gun anneme babama bisey olsa kim benimle ayni aciyi paylaşabilir ne esim ne de akrabam hissettiklerimi hissedemez o yuzden istiyorum ama ne zamam emin degilim bu ayda cok değişik hissediyorum kendimi bide hamileysem
Profil fotosuna koyuyum bak canim ombre yaptrdm

Helloğğ bende 2014 geliniydim bir zamanlar lanet olsun evlendiğim güne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…