2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ah canım ya :KK43: boşanmak da öyle kolay değil ki.. hem bak tesettüre de girmişsin eşin de bilir hani anne baba sana Allah’a karşı gelmeyi emretmedikçe onları silme gibi bir durum söz konusu olamaz yani hele koca için:)

Dur bakalım canım daha çok taze durumlar biraz zaman geçsin bakalım dua et sen de bol bol

Ailenin tutumu ne canım onlar ne diyor bu durumlara
Esim bilmez oyle seyleri sozde musluman namaz kilmaz oruc tutmaz dua bilmez
Babam cok sinirli ya aile olacak yada ben bosanman icin elimden geleni yapcam diyo bende zamana biraktim annemgl esim yokken geliyolar goruyolsr bizi beni gotur felan demiyorum

Kizlar bende calismak istiyorum ya cok bunaldim gercekten ama arda ne olacak krese versem kres saatleriyle is saatleri uyacak mi esimi ikna edip calsmak istiyorum gercekten

Esim bilmez oyle seyleri sozde musluman namaz kilmaz oruc tutmaz dua bilmez
Babam cok sinirli ya aile olacak yada ben bosanman icin elimden geleni yapcam diyo bende zamana biraktim annemgl esim yokken geliyolar goruyolsr bizi beni gotur felan demiyorum

İyi bari sana annenle baban eve gelemez vs demiyor yoksa diyor mu:işsiz:

Kizlar bende calismak istiyorum ya cok bunaldim gercekten ama arda ne olacak krese versem kres saatleriyle is saatleri uyacak mi esimi ikna edip calsmak istiyorum gercekten

Ne mezunusun ne tür iş yapabilirsin

seker000 seker000 canim gec oldu ama iyiki dogmus oglun. Cok huzurlu saglikli seneleriniz olsun birlikte insallah :KK68:

nehirnil111 nehirnil111
InsaAllah canim

hıı bende sana yapildi sandim :)
Cok guzel gercekten insallah hep boyle iyi olur aile baglariniz canim. Genelde artii hersey zor biliyorsun.

I ilknurrr22 calismak bencede sana cok iyi gelecek canim. Ama dedigin gibi is-kreş saatleri uyumu pek olmaz bence. Kresten cikinca ardaya bakacak biride yoksa zor olur senin icin.

Esinle bosanmadan bir sure ayri kalmayi denedinizmi canim? Kabul etmezmi boyle birseyi?
Akil vermek,aklini karistirmak istemiyorum sakin yanlis anlama. Hani bosanmayi dusunuyorum bazen yazmissin ya bosanmaktansa ilk bu yol denense, hatalar anlasilmazmi acaba biraz ayri kalinca?
Aileni silmekte ayrica olmaz. Akil almaz bir konu zaten. Kaldiki birde tek cocuksun ailenin halini dusunemiyorum oyle bir durumda gercekten

seker000 seker000 canim gec oldu ama iyiki dogmus oglun. Cok huzurlu saglikli seneleriniz olsun birlikte insallah :KK68:

nehirnil111 nehirnil111
InsaAllah canim

Cok guzel gercekten insallah hep boyle iyi olur aile baglariniz canim. Genelde artii hersey zor biliyorsun.

I ilknurrr22 calismak bencede sana cok iyi gelecek canim. Ama dedigin gibi is-kreş saatleri uyumu pek olmaz bence. Kresten cikinca ardaya bakacak biride yoksa zor olur senin icin.

Esinle bosanmadan bir sure ayri kalmayi denedinizmi canim? Kabul etmezmi boyle birseyi?
Akil vermek,aklini karistirmak istemiyorum sakin yanlis anlama. Hani bosanmayi dusunuyorum bazen yazmissin ya bosanmaktansa ilk bu yol denense, hatalar anlasilmazmi acaba biraz ayri kalinca?
Aileni silmekte ayrica olmaz. Akil almaz bir konu zaten. Kaldiki birde tek cocuksun ailenin halini dusunemiyorum oyle bir durumda gercekten
Canımm benimm çok çok sağol aminn hepimizin inşallahh :KK36::KK15:

nehirnil111 nehirnil111
InsaAllah canim

Amin kuzum cümlemizin inşallah :dua::KK200: Evet gerçekten hayat çok zor insanlar tuhaf :KK51:

İyi bari sana annenle baban eve gelemez vs demiyor yoksa diyor mu:işsiz:

Ne mezunusun ne tür iş yapabilirsin
Tabiki onuda diyo ama ben onu dinlemiyorm onun annesi ve babasi nasil geliyosa benimkilerde gelir
Lise mezunuyum canim unv. Aciktan okuyodum ama dondurdum aslinda bitirsem kres ogretmenligi felan yada sosyal kurumlarda calisablirim bizim burda bi kres var oraya sormayi dusunuyorm yardimci anne gibi bi is imkani bulabilirsem hem arda da benle gelir krese yazdririm ayni yerde

nehirnil111 nehirnil111
InsaAllah canim

Ah canim onu kabul etsr keske ama etmez gidersem dönüşü yok onun icin sabtetmeye calisiyorum ama iste nereye kadar gider bilmiyorum olan ardaya oluyo

Tabiki onuda diyo ama ben onu dinlemiyorm onun annesi ve babasi nasil geliyosa benimkilerde gelir
Lise mezunuyum canim unv. Aciktan okuyodum ama dondurdum aslinda bitirsem kres ogretmenligi felan yada sosyal kurumlarda calisablirim bizim burda bi kres var oraya sormayi dusunuyorm yardimci anne gibi bi is imkani bulabilirsem hem arda da benle gelir krese yazdririm ayni yerde

Anladım canım gönlüne göre bir iş bulursun inşallah ben de eylülde başlamayı düşünüyorum en azından babama yardımcı olayım sabah duruşmalara gireyim yarım gün diye düşünüyorum annem bakacak çocuklara da yarım gün bakabilirim dedi

Anladım canım gönlüne göre bir iş bulursun inşallah ben de eylülde başlamayı düşünüyorum en azından babama yardımcı olayım sabah duruşmalara gireyim yarım gün diye düşünüyorum annem bakacak çocuklara da yarım gün bakabilirim dedi
Senin isin hazır canim benim ardayi birakcak kimsemde yok kaynanam kendi agziyla diyo bakmam diye ki ben ona guvenip ardayi birakamam zaten dun 5 dk markete gittim orda biraktim aklim cikti geldim zaten hemen cocuklariniza bakin balkona çıkıyorlar diyo gorumcemle ikimize annem zaten calisiyo bakamaz

Senin isin hazır canim benim ardayi birakcak kimsemde yok kaynanam kendi agziyla diyo bakmam diye ki ben ona guvenip ardayi birakamam zaten dun 5 dk markete gittim orda biraktim aklim cikti geldim zaten hemen cocuklariniza bakin balkona çıkıyorlar diyo gorumcemle ikimize annem zaten calisiyo bakamaz

Eşin yeni bir işe girmiş miydi? İşe başlamak iyi de gelir ama işte kreşe bıraksan çocuğu sürekli hasta olacak vs hangisi daha iyi bilemedim

Bu işinden memnun mu bari?
Memnundu dune kadar dun bi olay olmus cok zoruna gitmis ama cikamaz yani kac aydir sıkısigiz gecen ay maasini yarim aldi haziran ayında mayis ayinda calistigini veriyolsrmis ordanda 17 gun calistigi parayi alinca skistik iyice cok sukur oyle fazla sıkısmadik oda ramazan ayi oldugu icin oruc oldugum icin gezmeye felan gitmiyoduk oyle idare etmis olduk

Canımm benimm çok çok sağol aminn hepimizin inşallahh :KK36::KK15:

Amin canim insallah :)

Amin kuzum cümlemizin inşallah :dua::KK200: Evet gerçekten hayat çok zor insanlar tuhaf :KK51:

Insallah canim, aynen

Ah canim onu kabul etsr keske ama etmez gidersem dönüşü yok onun icin sabtetmeye calisiyorum ama iste nereye kadar gider bilmiyorum olan ardaya oluyo

Ne desem bilemedim.
Insallah yoluna girer hersey sen duani eksik etme Allah buyuk

Iş konusundada sey aklima geldi evde bir is yapsan olmazmi? Nebileyim nikah,dugun vs sekerleri.. orgu geliyormu elinden bilmem ama orgu.. veya baska bir hobin varsa oyle uc bes hem eve kazancin olur hem kafani dagitmis olursun.
Cok var gerci artik oyle ama herkesin ekmegi kazanci kendine bellimi olur tutar belki.

Hatta yemek.siparis alan var mesela, anladigim kadariyla seviyosun yemek yapmayi neden olmasin oyle birseyler ?
Hem arda yaninda olur surekli. Krese verince gercekten is konusu cok sıkınti oluyor en azindan bakacak biri olmali bir sure kresten cikinca falan. Gerci is saati boyunca kreste kalabiliyorlar ama hasta olunca vs izin almasi zor olur orasi mesele asil

Daha cikmadik tatile canim. Oyle gunubirlik gidip geldik. Giderken iyi cabuk gectik sınırı ama donus .... 1.5 saat bekledik.
Hikayeye koymustum onumuz ardimiz hep arabaydi. Arabadan inip yuruduk, insanlar beklemekten bir hal oluyor keske guzel bir sistem dusunulse . Cok yakin ama su beklemek gitmeden once bi dusunduruyor

Memnundu dune kadar dun bi olay olmus cok zoruna gitmis ama cikamaz yani kac aydir sıkısigiz gecen ay maasini yarim aldi haziran ayında mayis ayinda calistigini veriyolsrmis ordanda 17 gun calistigi parayi alinca skistik iyice cok sukur oyle fazla sıkısmadik oda ramazan ayi oldugu icin oruc oldugum icin gezmeye felan gitmiyoduk oyle idare etmis olduk

Hm hadi yaa yapacak birşey Yok el işinde çalışınca mecbur göz yumuyorsun bazı şeylere :işsiz:

Daha cikmadik tatile canim. Oyle gunubirlik gidip geldik. Giderken iyi cabuk gectik sınırı ama donus .... 1.5 saat bekledik.
Hikayeye koymustum onumuz ardimiz hep arabaydi. Arabadan inip yuruduk, insanlar beklemekten bir hal oluyor keske guzel bir sistem dusunulse . Cok yakin ama su beklemek gitmeden once bi dusunduruyor

Hı anladım canım:)
Burada da her bayram dönüşü müthiş kuyruk oluşur Hatta 1 gün sürer o kuyruğun bitmesi

Nereye gittiniz ki sınır geçmeli?

Meraba kızlar nasılsınız kaç gündür giremedim..yine çok kötüydüm halsizlik çarpıntı ayağa kalkamıyodum doktora gittim tahlil yaptık bugün çıkıcak sonuçlar..

canım çok sıkkın sütten kesicem nasıl kesicemi bilemiyorum geçen biraz tuzlu su sürdüm ucuna emdi baktım öö olmuş dedi hıh tamam bıraktı sandım bi baktım gitti peçete getirdi sildi emmeye devam etti..

tuvalete de alıştırmayı istiyorum ama önceliğimiz meme hayırlısıyla atlatabiliriz inşallah..

I ilknurrr22 canım ben de çalışmak iyi fikir hem kafan dağılır..kreşte çalışmak çok iyi olur arda da senle gelir .. ben de biara çok istiyodum ama bizim yaşadığımız şehir küçük iş imkanı pek yok ama sen bulabilirsin hakkında hayırlısı olsun..

X