2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Anneye her şey kalıyor canım yardımcı olsalar da yine sana bakıyor tabi az yükünü hafifletirlerdi ama imkanlar böyle müsaade etti demek ki Büyüyecek elbet bir kaç seneye beraber arkadaşça takılacaksınız
Canım çok şükür iyiyiz, sen nasılsın?

Çok şükür canım sen nasılsın♡
İyiyim bende çok şükür kızlar aynıyız ufaktan belki bebiş düşünmeye başladık öyle değişik hallerdeyim az daha mı beklesem yoksa denemeye çalışsam mı bilemedim
İyiyiz canım şükür oğlanın ameliyatı da atlattık rahatladım epey

Sende ne var me yok iyi geziyorsunuz kocanla he maşallah:)))

Çok şükür canım gördüm çok çok geçmiş olsun iyi olmasına çok sevindim O kadar güzel tatlı evlatların var ki maşallah onlara İyiyim bende çok şükür ufaktan bebek düşünüyoruz gibi o yüzden fırsat varken gezmeleri değerlendiriyoruz gerçi bebekle de gezilir elbet hatta sizde görüyorum maşallah sizde genelde tatilinizi gezmenizi yapıyorsunuz çok güzel

Insallah canim

Valla bilmiyorm sagsalim atlatabilirr miyim esimle olab sorunlarda beni yipratiyo gece sol kolum uyustu parmaklarima kadar uyuyamadm

Ah canım ya şimdi aranız nasıl, ailenle nasıl arası düzelir gibi mi

Teşekkür ederim canım daha tatlışları sizin olsun:) sizin de üç yıl olmuş maşallah tabi çocukla da geziliyor ama ama işte
Allah eksikliklerini göstermesin onları büyütüp gezeceĞiz biz de

Yok canim ayni hala beni surekli bi secim yapmaya zorluyo annemglle ve onunla bende kimseyi secemem dedim ailemdende vazgecemem sendende ama cok zorlarsan senden vazgeçerim benim basima bisey gelse sakat kalsam allah korusun yanimda olcak misin bana bakcak msn ben emin degilim bundan dedim bilmiyorm yaa cok.yoruldum gercekten

Ayy teşekkür ederim
Eylül’de başlayacağım

Oy az kalmis zor olur ama mecbur olunca yapacak birsey yok.
Calisan annelere saygim sonsuzz.. 15 gun staja gittim geldim aman aman o kosturmaca icin buyuk sabir lazim cidden calisan anneleri ayakta alkislayasim geliyor

Oyle canim haklisin

Iyi bende evde oyle instada gordugun gibi :) okulumu bitirmeye calisiyorum yarin nasipse buyuuuk sinav var insallah artik biter iyice suyu cikti artik..

Bu arada bebis kararina cok cok sevindim neden bilmem :) Rabbim en hayirli zamanda nasip eder insallahh

seker000 kalabalik olmayacaksa evde iyi bencede. Tabi once/sonra temizligi sahsen beni cok geriyor sen nasilsin bilemem ama.

I ilknurrr22 Allah buyuk canim, insallah esinle sorunlari aşarsiniz. Sizde,oglunuzda,ailelerinizde huzurlu olur.
Bir kere tadi kactimmi herkesin tadi kaciyor cunki. En cok olan cocuklara oluyor.

Ne bezle ne bezsiz desene.. kişa benzemez ama bosver takma o zaman bez. Alistirma kulodu giydirsen belki sever

Teşekkür ederim canım daha tatlışları sizin olsun:) sizin de üç yıl olmuş maşallah tabi çocukla da geziliyor ama ama işte
Allah eksikliklerini göstermesin onları büyütüp gezeceĞiz biz de
Amin canım inşallah Tabi çocukla sorumluluk daha büyük Olsun sizinle beraber ileri de güzel yol arkadaşı olacaklar

Gayet güzel görüyorum maşallah evladın da büyüyor

Amin canım inşallah bakalım girdik bir yola bir kaç aya kesinleştiririz

Insallah canim
Tuvaletle ilgili bi sorunumuz yok canim kakasini soylemiyodu sadece hep altina yapiyodu dun onuda birakti cok sukur cisini de kacirmiyo hic hatta farkettim tutuyo altina yapmamak icin bazen tuvalete gotrdgumde inatlasiyo yapmamak icin sonrada tutuyo kendini niye oyle bisey yapiyo anlamadm

Var oyle tutanlar uzuun saatlerce tutan var.
Bizim daha cok gece oluyor bu tutma isi. Cisini yapmasi icin uyandiriyorum ama uyku daha tayli geliyor olacakki inatlasip kalkmiyor. Sabaha kadar karni agrimiyomu ben bilmem

nehirnil111 cok sukur canim buyuyolar .
Size ne suprizi yapildi , dogum gunun sandim ilk ama o gecmisti diye hatirliyorum.

Hakkinizda hayirlisi canim, Rabbim nasip ederse kucaginiza alinca zaten onceden ben ne yapiyodum ki sorusu boool bol olusuyor kafada.

Ah canım ya çok zor bir durum ben iyi Barî eşi ya ben ya ailen modunda değil diye düşünüyordum demek ki o modda Allah ferahlık versin

Hadi senden de müjdeli haber bekliyoruz o zaman:)

Canım eşime sürpriz yaptık Annemlerle ayarladım eşimi dışarıda oyaladım yemek falan ısmarladım sonra iki aileyi de toparladık bizim evde

Herkes öyle söylüyor evlat duygusu başka bir şey demek ki inşallah bizde görüp yaşarız hayırlı zamanda
Ah canım ya çok zor bir durum ben iyi Barî eşi ya ben ya ailen modunda değil diye düşünüyordum demek ki o modda Allah ferahlık versin

İnşallah canım hayırlı zamanı ne zaman ise

Gece bagliyorm ama 2 gundur farkettim hic yapmıyo bezi kupkuru kalkiyo onuda baglamicam bugun artik

Son olaydan sonra oldu bunun öncesinde yoktu ama onun istegi benim için bi o olsun gerekirse onun icin ailemi bile siliyim oyle istiyo sozde o benim icin ailesini silermis siler eminim ama onun zaten ailesyle bi bagi yok ki benden oncede yokmus hala yok eblendigimiden beri gormedm ben ne annesi arar onu ne o annesini esime bisey diceklerse beni ararlar ben soylerim konusmazlar hic

Insallah hayirli zamanda olur canim bu gezme isi size bağlı canim cocuk hic biseye engel degil

Ana artık siz iki kili değilsiniz ki çocuk da var onlar çoçuğunuzun anneanne babaanne ve dedeleri işe bir de bu açıdan bakmak lazım öyle silme filan olmaz çocuğun büyük anne ve babasıyla görüşme hakkı var yaşananlar çok kötü o kendisi görüşmesin amenna ama sana sil demeye hakkı yok

Zaten ben vazgecemem annemden babamdan oda bunu biliyo iyice sinir oluyo o ayri tabi ben tekim benden baska cocuklari yok her ne olursa olsun babam bana kapisini acarken ben kocam icin silemem ki ortada hakli bi neden yok annem babam kotu bi insan olur bana cocuguma zarar verir o zaman neyse ama onlarin iyilikten başka biseyleri geçmedi bize ya bazen o kadar cok boşanmak istiyorum ki ama geri gidiyo o his bu evde beni tutan bisey var o kadar seye ragmen nasil duruyorum anlam veremiyorum kendime gidecek yerim olmasada kalsam neyse dicem ama oyle bisey de yok.
Hayirlisi olsun baska bisey diyemiyorm

Ah canım ya boşanmak da öyle kolay değil ki.. hem bak tesettüre de girmişsin eşin de bilir hani anne baba sana Allah’a karşı gelmeyi emretmedikçe onları silme gibi bir durum söz konusu olamaz yani hele koca için:)

Dur bakalım canım daha çok taze durumlar biraz zaman geçsin bakalım dua et sen de bol bol

Ailenin tutumu ne canım onlar ne diyor bu durumlara

Son düzenleme:
Aaa çok sevindim canım hayırlı zamanda sağlıkla inşallah

Yok canım geçen sene 25 kişi olmuştuk bu sene öyle bişi düşünmüyorum 6-8 kişi oluruz heralde 2 çeşit filan yaparım bi de pasta yeter bugün de temizlik yaptım öyle işte..haklısın kalabalık olunca ben de çok geriliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…