2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 kiyamam Arda fark etmeseymis olanlari keske ama iste hersey hizli gelisince tutamaz insan kendini.
Insallah esin anlar hatasini canim cok zor birsey 4 duvar arasinda huzursuz olmak. Herkes kendi biliyor ne yasadigini.
Rabbim yardimciniz olsun.
Ve bencede daha kucuklukten geliyor tum bu davranislar. Baska birseye canı sıkılıp sana size patliyor gibi habire.
Sabir canim insallah hersey yoluna girer Allah buyuk vardir elbet tum bu olanlarda bir hayir

seker000 yaa diimi bende oyleyim.
Stres zaten hemen mideye vuruyor.

Kafaya takmayan insan yoktur herkesin derdi var ama bazilari icinde tutmuyor veya guluo eglenip bu stresini atiyor.
Ama ben oyle degilim daha sakin bir yapim var hem kafaya takiyorum,hem cok konuskan biri degilim ve hooop haliyle olan bana oluyor.

Bak gecenlerde agzima tek bir mısır atmistim o bogazima takildi. O zamandan beri ne yukari ne asagi gitmiyor.
Aklimda yine neee senaryolar yazdim, acaba baska birseymi diye.
Noroloji doktoruna gidince bir sorucam bakalim gerekirse mr yapilsin ne var bakilsin su icsem bogazimda duruyor anlamadm gitti.
Dum biraz daha iyiydim gerci ama bilmem
Valla Rabbim aklimizi korusun gercekten hastalik hastasi oldum lafi varya aynen oyle oldum.

Papatya cayi iciyorum genelde aklima geldikce iyi geliyor sakinlestiriyor. Iciyosundur belki sende

Amin canımm..Yok hiç içmedim aslında papatya çayı bi deniyyim olmazsa

Küsluge son verdi cok sukur ama annemgile gelmiyo artik bugun bayramlasmak için gittik yarim saat durdum arabada bekledi yarin yola cikcaz cunku bugunden bayramlastim yani bilmiyorm daha mi iyi oldu daha i kotu sanki daha kötü oldu

Küsluge son verdi cok sukur ama annemgile gelmiyo artik bugun bayramlasmak için gittik yarim saat durdum arabada bekledi yarin yola cikcaz cunku bugunden bayramlastim yani bilmiyorm daha mi iyi oldu daha i kotu sanki daha kötü oldu

Yani oyle zor canim ama olsun 4 duvar arasinda olan sizzsiniz, siz iyi gecinin hele gerisi insallah yavas yavas toparlanir.
Keske arabada duracagina 5dkligina bari girseymis ama olan olmus.
Bayramdan bayrama derler ya en azindan oyle yapsaymis ama neyse bosver.
Siz nereye gideceksiniz esinin memleketine mi

seker000 ic canim bir zarari yok en azindan ilaclar gibi..

Girmedi valla canim bilmiyorum insallah düzelir
Evet esimin memleketine gidiyoruz

I ilknurrr22 seker000 PembeLokum nehirnil111 MutluBulut_ Mutella

Kizlar bayraminiz mubarek olsuns
Nasil gidiyor.Hic ama hic bayram tadi alamiyorum artik.
Senin de bayramın mübarek olsun canımm..nice mutlu bayramlara..

Ben de dün aynı şeyi düşündüm eskilere gittim çocukken bayram geldiğindeki heyecanımı tarif edemem..acaba bayram çocuklara mı güzel yoksa şimdiki çocuklar bizim çocukken yaşadığımız heyecanı yaşamıyor mu bilmiyorum ama ben cidden çocukluğumdaki bayramları çok özledim..

I ilknurrr22 seker000 PembeLokum nehirnil111 MutluBulut_ Mutella

Kizlar bayraminiz mubarek olsuns
Nasil gidiyor.Hic ama hic bayram tadi alamiyorum artik.
Seninde canim anca yazdim bayram bitti ama valla biz koye gidiyoruz bayram tadi oluyo ama bi yanim eksik cunku annem babam burda evlendigimden beri bi bayram gunu annemgle gitmedim surekli memlekete gidiyorz hosuma gidiyo orasi guzel oluyo sabah kalabalik kahvaltı felan ama dedigim gbi iste bi yanim eksik kaliyo

Geçmiş bayramınız kutlu olsun Canlar ben tabi ki eşimin ailesinin yanına gitmedim gitmem de artık iyice soğudum onlardan biz oğlumuzu muayeneye götürüp o kadar yol gitmişken ordan yarım saat mesafede bir otele gittik oh iyi oldu

Ama kurbanda şöyle bi bayram havasu yaşatmak istiyorum artık çocuklara bakalım

Eskiden cok baskaydi gercekten. Eskiden dedigimde bak daha 3-5 yil once bile daha farkliydi simdi o kadar degistiki.
Gecen biri dedi biraz buyuklerden kaynaklaniyor diye ve cok dogru.
Burda disarda tanidigim karsi binadan komsulari gordum ellerini opmek icin gittim yanlarina aldigim cevap hic zahmet etmeseydin hani opmesende olur vs anlaminda.
Ne olacak yilda 2 kez bari herkes birbirine daha sevgiyle yaklassa ..

Oyy tutkum sağolasın seninde bayramın mübarek olsun Neden kuzum bayram tadı almıyorsun artık eski bayram havaları tabi ki yok ama

Sagolasin canim
Orda belki daha farklidir ama burda gittikce iyiice tadi kaciyor.. kesinlikle kalabalik olunca iyi. Herkes dagilmis biryerlere

Sen nasilsin nasil gidiyor

Evet siz hep esinin memleketine gidiyorsunuz. Zor oluyodur oylede
Canlari sag olsun tabi , saglik olsun hergun bayram :)

PembeLokum kontrol nasil gecti canim. Uyum saglamismi ?
Cok iyi etmissiniz tatile gitmekle. Bizim burda pek tatile gidilmez , herkes evinde oldugu halde var bu sogukluk tatile gitseler herhalde sokakta insan kalmayacak.
Orda izin veriliyor ama ondan iste herkes degerlendirmeye bakiyor burda anca 2 3 gun izin var

Bayramin 1.gunu nolorojiye gittim. Oda birseyimin olmadigini stresten oldugunu soyledi ve tekrar goz dr yonlendirdi. Ikiside birbirine yonlendirip duruyor kafayi yememe az kaldi..
Cift gormenin altinda norolojik birsey yattigini anlamak icin cook garip testler yapiliyormus vs.. hic gerek yok dedi. Sirf icin rahat etsin birseyin yok diye MR istedi. Cok sukur birsey cikmadi sadece biraz beyni calistirmam lazimmis bulmaca vs cozup,kitap okuyup.

Oyle iste ne desem bende bilemedim

Orası öyle tabi yani bizde de hani kalabalık evet gidi görüyorsun falan akrabaları ama artık insanlar sahte geliyor görmek için görüyorsun gibi sadece gelenek devam etsin diye yoksa normal zamanlarda kimsenin kimseden haberi yok sosyal medya dışında Ailem dışında kimseyi göresim de yok genelde artık öyle hale geldi ki ailemi eşimin ailesini büyük ananneleri ve bir kaç kişiyi görüyorum tatile bir yerlere gitmeye çalışıyorum

Aynen saglik olsun canim
Sizin ordaki doktorlar mi acaba basindan atiyolar o ona o ona yonlendiriyo

Selam kızlar
Çocuklu hayat epey yorucu ama çok zevkliymiş
Benim bal kızım neredeyse 11 aylık oldu. Zaman nasıl da hızlı geçti
Sizler nasılsınız? Fazla boş vaktim olmuyor o yüzden eskisi gibi giremiyorum buraya da.

Daha kotu oldu canim girmiyo evlerine bilmiyorum nolcak

Seni göndermiş hiç değilse, şimdi nasıl durumlar?

Sağlamış canım çok şükür doktor durumu çok iyi dedi atlattık anlayacağın

Aleyküm selam canım bugün fotonu gördüm de Medicanada mı Doğum yapmıştın kimdi doktorun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…