2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Aman tak canim hic ihmale gelmiyorlar. Yinede Rabbim korusun

Aa oylemi bugunmu yarinmi orayi tam anlayamadim gece yazmissin ya :)
Ama iyiki dogmussun cok cok huzurlu yillarin olsun sevdiklerinle insallah.
Yas kac oluyor ayiptir sormasi
Yarın canım 12yi geçmişti diye yarın yazmıştım:) aminn çok sağol hepimizin inşallah♡ 27 oldum 91'liyim yaşlandık :) sahi siz kaç doğumlusunuz?

Valla canım ben hergün süpüremiyorum..bizim ev de ne temiz kalıyor ne toplu ben alıştım artık dert etmiyorum

I ilknurrr22 yok be canim ne diye kendini yoruyosun o kadar.
Hergun supurmuyorum valla yalan yok, haftada 1 falan supurge acarsam . O aradada halilar vs supurulecek durumdaysa el gır gıri veya el supurgesiyle geciyorum.
Hergun yaparsan cildiririm herhalde. Zaten bulasikti orayi burayi toplamakti yetiyor insana..
Bu aralar iyi duzen oturttum bakalim.. genel olarak temizleyemiyorum daha dogrusu genel olarak ev temiz duruyor ama cekmece iclerini hic konusmayalim hep karisik, hep duzensiz..
Saglik olsun ne yapayim dagiliyor illa . Insan yasadigi belli olsun biraz :)

seker000 hii o zaman simdi iyi dogmussun
aa sen 91 miydin, ben seni benden kucuk saniyodum. Ben 93'luyum.

1 hafta supurmesem mutfagin halini dusunemiyorum valla canim çok kirinti dokuluyo dolap iclerinide haftada bi duzeltiyorm nerdeyse rahat duramiyorm eşimin huyu bana gecti galiba

Tekrar teşekkürler canım:) aynen 91liyim ilknurla lokum da 93lüydü galiba..hepimizden büyüğüm bu durumda:) ben seni 91li diye hatırlıyodum eşin mi öleydi acaba?

Bizim evde sürekli dagiliyo sabah oglen aksam topluyorum yaa her gun kesin süpürge açıyorum dun supurdum sildim bugun yine yaptim mesela takinti haline geldi galiba
Canım kendine engel olmaya çalış sağlığına yazık..ben bikaç gün üstüste yaptığımda cam silme süpürme filan gece kollarımın ağrısından uyuyamıyorum..

tutkunun dediği gibi kırıntı filan olunca gırfır bide şarjlı süpürgeyle alıyorum..hergün elektrik süpürge yapamam benimki sulu ayy sonra onu yıkamak ta ayrı bi dert..

İyi pazarlar Canlar 92liyim ben Eylül doğumluyum :)

Kızımın Doğum gününe üç gün kaldı niloya Doğum günü konsepti yapıyoruz niloya elbise aldık ve pastası da niloya olacak :)

temizlik ve yemek yapamıyorum oğlum biraz daha toparlansın artık düzene koymayı düşünüyorum şimdi oğlumu yalnız bırakamıyorum dikişlerine bir zarar verir diye kontrole bir gidip gelelim bakalım

Engel olamiyorum valla canim is yormuyoda o kadar uykusuzluk beni bitkin dusuruyo

I ilknurrr22 yani elektrikli supurgeyi acmadigim gunler genelde dedigim gibi el supurgesiyle filan toparliyorum ustten ustten.. yoksa evet 1 hafta icinde cok kirlenip tozlaniyor halilar vs..
Bence seninki biraz takinti haline gelmis hergun yapma en azindan her gun supurgeyi acsan bile silme. Her gun silecek kadar tozlanacagini dusunmuyorum. Hem artik emeklemiyorlar . Biraz mikroba alissin bunyesi bosver .
Zarari kendine yani canim, misal yarin yerleri silme sulurme yerine kendine zaman ayir veya yat uyu dinlen.. oyle oyle ertelersen atarsin bence kafandan ev pis dusuncesini.

Bu benim fikrim tabi belkide ben pisimdir de boyle dusunuyorum bilemedim simdi

seker000 ben 93 esim 90.
Ilknur en kucuktu diye hatirliyorum burda 94 muydu oyle birseydi :)

Aksam soruyolar kac yasindasin diye 25 diyince kendimi bi yaslanmis hissediyorum.eyvah 30'a az kalmis diye bi stresleniyorum yahu :)

Aa konsept cok guzel canim en azindan cocuklarin dikkatini baya bi cekecek :) tabi kalabalikmi olacak bilemedim ama :)
Ay Gulsimada 2 yas mi oluyor masallah buyuduler be cok sukur

Aman sen bosver temizligi canim yavrularina odaklan .

Ay dun supurmemistm gorunen yerleri viledayla silmistim sadece benim antre ve mutfağın fayanslari cok leke ve kirinti belli ediyo sabahları ozellikle bugun hem supurdum hem sildim arkasindan arda yasken ellerini gezdirmis yine iz oldu yani ayni cam gbi iz belli ediyo
Bu arada 95liyim

Engel olamiyorum valla canim is yormuyoda o kadar uykusuzluk beni bitkin dusuruyo
Sorma bu ramazanda ben de 4 saat filan uyuyorum anca onda da 50 kere emzirmeye kalkarak..sahuru bekle ye topla derken baya geç oluyor sabah ta çok erken kalkıyoruz cidden bitkin düşüyor insan

Niloya çok güzel olur canım benimkinin de sevdiği çizgi film var "twirlywoos" pastasını öyle mi yaptırsam diye düşünüyorum gerçi bizimkine daha var:)

O zaman senin eşin mi 91liydi tutkununli diye kalmış aklımda ama değilmiş biri vardı 91li olan eminim

Yaa ben de öyle kaç gündür 30 oldum diye dolanıyorm etraftayaşlandık resmen Allah sağlık huzur versin inşallah yaşlanmak ta güzel

Aa cidden 95limisin kaç yaşında evlendin

Sorma bu ramazanda ben de 4 saat filan uyuyorum anca onda da 50 kere emzirmeye kalkarak..sahuru bekle ye topla derken baya geç oluyor sabah ta çok erken kalkıyoruz cidden bitkin düşüyor insan
Ardayi aksam uyutamiyorm bende 10da yatak odasina girdk 12de ciktim bende biraz otruyum namaz kiliyim diyene kadar saat 2 bucuk oldu 6da uyandi gelde delirme aciktim diyo ama gercekten aciktigi icin degil ben sadece aciktim ddiyince kalkcagimi biliyo onu kullaniyo pilav yicem isit dedi yemedi sut iccem dedi koydum içmedi

Kizlar yarin nasipse dr gidiyorum su uzakta olana.
Hem jinejologa hem goz doktotuna.
2 yildir cift goruyorum. Burdaki normal dedi ama tabi ben internete bakmistim yine neler yaziyor neler..
Korkudan yine nasil stresliyim anlatamam.
Yillardir hep aklinda nedir nedendir bir gideyim en iyisi artik

PembeLokum canim kizin iyiiki dogmus. Cok huzurlu yillari olsun sizinle ve sevdikleriyle insallah

İnan bizim de uyutma süresi çok uzun sürüyor ve emdiği halde.. ben de kesince nasıl uyutucamı düşünüyorum..demin benimki de yemek yicem dedi ısıttım yemedi oyun oynuyolar bizimle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…