2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Sorma canim kendimi cok boslukta hissediyorum cok ozluyorum emzirmeyi tekrar baslasam mi diyorum arada o kadar yani ama bi daha kesmek cocugun duygulariyla oynamak istemiyorm geçen gun mememi actirdi ustune kafasini koydu ay nasl kotu oldum bence anneyi daha cok etkiliyo

Sac spreyi yazacaktim yanlis yazmisim :)

Ya hakkaten senin bu kiz tam ergen modunda, nasil dayaniyor masallah . :/
Hele dun gecemi paylasmistin kaydiraktan kayiyor bir gram uyku yok .
Dislermi rahatsiz ediyor acaba. Birde alisti uzun zamandir gec saatte yatmaya huy edinmis galiba :/
Bosver isi gucu cocuklar uyur uyumaz sende atla yataga. Haftada 2,3 gun bunu yapsan yine daha farkli olur bence. Uykusuzluk cok kotu etkiliyoer cunki

I ilknurrr22 ah ah o kadar masum, o kadar tatlilarki.
Gecen bizimkini uzerimde genis bluz vardi oraya icime soktum, anlattim.bak boyle boyle sen karnimdaydin diye. Tam dedigin gibi memelerimin uzerine yatti orda " aaay" " aaayyyy " diye boyle sakin bir tonla yanasti hep. Uyuyacakti nerdeyse nasil sakinlesti . Hissediyolar mi ne

Olabilir bende de oyle bi cocuk isteği var ki cok istyrm ama istek iste sorumlulugunu alabilir miyim bilmiyorm bide suan esimle aramiz cok iyi cocuk illa ki etkiliyo ozellikle cinsel hayati daha yeni duzene girmisken bi cocukla tekrardan bozmak istemiyorum biraz daha kendimize vakit ayiralim daha sonra olsun inşallah

Of valla bu ara bende yine oyleyim.
Allah izin verirse yaz sonu gibi bi dusunsekmi dusuncesindeyim ama nasip kismet.
Cok arasi olsun istemiyorum, ama okulada baslayacak nasipse haliyle hasta oluyorlar hep nasil ilgilenirim falan..
Bir yandanda yumurtaliklarimdaki iltihap yuzunden ya yins tekrarlarsa, artik cocuk sahibi olamazsam diye simdi istiyorum.
Ama Allah bilir tabiki biz ne kadar plan yapsakta boş.
Hayirli zamanda insallah

Tam dugun fotolarima baktim sonra kk da gezerken bu konuyu gordum.bende 2015 de evlendim kizlar ..

Amin canim insallah hayırlı zamanda olsun

Yahu ben bu staja nasil gidicem. Nasipse mart ayinda baslayacak 15 gun.
Az cok Ayazi alistiralim dedik ara ara soyluyorum gidecegimi.
Aksam diyoki anne saril beni birakma. Gitme.
Deminde uykudan once yine benden gitme diyo nerden ogreniyosa bu laflari.
Yalniz korkarim,korkuyorum beni birakma diyo. Dedim yalniz kalmayacaksin ki deden,baban, bazen anneannen bakacak . O zaman ikimiz gidelim diyo
tabi ben eridim eridim bittim..
Babam bakacak gibi ama cocuk bakmasina hic guvenmiyorum, anneminde guvenmiyorum.
Cunki nasil desem hic dikkatli davranmiyolar. Hayirlisiyla bir gecseydi ..

Kaç saat sürecek canım saat kaçtan kaça kadar? Onun yaptığı duygu sönürüsünü sevsinler :)

Evet alışkanlık oldu canım düzelsin diye hep erken kaldIrdım da ne oldu şimdi mesela en son gece 1.30da uyudu sabah 9.30da kalktı yani geç yatıp erken kalkıyor yetişkin gibi hayret bir şey gündüz de uyuduğu 45 dk

I ilknurrr22 ah insan özlemez mi ya bebekler 2-3 güne unutuyor hemen ama anneler üzerinden atamıyor bir türlü o yoksunluğu :)

Ay yerim benn onu bende kaynanama güvenmiyorum bakma konusunda dun sabah çok hastaydim kvdelerde kahvaltiya geldiler kahvaltiyi zor hazırladım masada zaten oturmadim kusma ishal mide bulantısı banyodan çıkamadım ardayi goturuyumde sen yat dedi yok dedim bak bana guvenmiyo dedi bende çocuğuma guvenmiyorum sana degil dedim artık
Zaten yardımı dokunsa burada duruyum der ama nerde o halimi gordu bi mutfagi toplayim demez mi insan yada sadece kahvaltiliklari dolaba koy öylece bırakıp eve gitti

Aynen bazen cok istiyorum tekrar versem diyorum daha sutte kesilmedi diyorum ama tekrar biraktirma surecine girmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…