2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Evet cok ugrastiriyo yemegi her zaman yiyoruz bide onun icinde vazgectim yemek isinden

Anladım canım :) tebrikler haydi darısı tuvalet eğitimine

Evlat bizim için çok kıymetli canın diğer insanlar içşn öyle değil hadi ben aldım çocuğu ömür boyu köle gibi kullanacağım nerden güveniyorsun gidip çocuk esirgemenin kapısına bırak bari devlet baksın

Zengin olduğunuzu nerden çıkarmışlar acaba

Di mi hadi onu geçtim çocuklarım olduğunu biliyor niye öz evladım varken ben bebek evlat edineyim adalet sağlayamam ki hiç evladım olmasa evlat edinirim çok da güzel büyütürüm ama zaten var iken kim evlat edinir :)

vaaaay gelinler...
bir zaamanlar yeni gelindik...
şimdi 3yıl bitti...

Aa hos geldin :)
Hatirliyorum seni ilk zamanlar burdaydin, nasilsin :)
Valla aynen zaman gecmis

seker000 oo baya yapmissin, aynen cok kalabalik olunca hem zor hem pek tadi olmuyor.
Biz 5,6 kisiydik.. oylesine oturmaya cagirmistim ben ilk 2 cesit yapmistim baktik sonra herkes cagirmaya basladi bizde her gidisimizde hatira olarak hediye aldik falan guzeldi aslinda ama simdi hastaliklar vs girdi araya kaldi oyle
Peynirli sandal boregini merak ettim bakayim

I ilknurrr22 mmm harika olmus ellerine saglik
Hep denemek isterim ama yapmadim daha hic. Yedimmi hatirlamiyorumda guzel oluyormu

Bu arada oda ayirma isini yazacaktim unuttum varmi cesaretin, ben hala yanimda ayni yatakta yatiriyorum kendi yatagina ayirma cesaretim bile yok
Ah yavruum ne yapar bensiz ayri yatakta modundayim ama.nasipse yaza alistirmam lazim yatak odasina gecince

Haklisin canim.
Bosver belkide bir oyun vardir bu isin icinde,en iyisi fazla ustunde durma. Bilmem neden ama hic icime sinmedi oyle hissettim iste :)

Siz nasilsiniz,

Zorluk 3 aymış, artık yarık damak bunalımını da attım alıştım, kabullendim. Bir tek emzirememek çok zoruma gidiyor bu da benim içimde yara olarak kalacak maalesef oğluma baktıkça ama, benim elimden gelen bir şey yok bebeğim emmek istiyor ama damağındaki açıklık yüzünden vakum yapamıyor süt çekemiyor memeden. Ameliyattan sonra belki yapar diye düşünüyorum kızımı sütten kesmeyeceğim ablasına bakıp belki o da özenir ve Memeyi ister diye bir umudum var.

Dışarı çıkma yasağımız bitti ama eve Hale’n daha ziyaretçi almıyorum valla uğraşamam bugün eşim ben oğlum kızım yürüyüş yaptık güneş vardı öylemizi geldi ki anlatamam oğlum ilk defa güneş gördü

Çocuklarıma tek başıma bakıyorum annem her gün yemek yapıyor sağolsun

Guzel oluyo canim dene mutlaka
Odasini ayircam canim smdi bide tuvaletine alstriyim diyorum çünkü surekli pipim aciyo diyo bugun uykudan oyle kalkti baktim acip pipisi buyumus ondan diyo diye dusunuyorm bezin icinde sıkısıyo sanirim bezin disindan bile belli oluyodu cunku zaten kendi besiginde yatiyo hep gecede hic kalkmiyo artık odasini ayırma zamani geldi

Onada baslicam canim insallah smdi baslayim diyorm ama cok suyla oynuyo bide kat kat giydiriyorz kisin giy cikar durmadan sinir oluyorum

Oh masallah size o zaman
cok sevindim canim ozellikle disari cikabilmenize :)
Rabbim dermansiz dert vermesin, sag hos olsunlar,yanimizda olsunlar yeter .

Masallah oglusuna bu arada profilde gordum yerim onu. Gulsima ilk sana benziyodu simdi babaya, Mustafa Kemalde sana benziyor sanki
Ilk aylar zordur illa ama sonrasinda oturuyor sanki hersey :)

I ilknurrr22 bezdendir canim, sIkiyor illa.
Kisin zor olur dedigin gibi kat kat giydiriyoruz ama hazirsa ufak ufak basla bence.
En azindan sadece uykuda takarsin.
Bende sadece gece takiyorum artik, onuda nasil birakicaz bakalim, uyku duzene girdi derken simdi.birde cis icin nasil uyandiricam.
Belki ben uyandirmadan gelecek cisi, altina yapacak falan.

Kizlar babaannem felc gecirmis, tam belli degil gerci ama baya korktuk birsey olacak diye .
Yaşi baya var, yatiyordu artik kalkamiyordu pek ama iste insan bi baska oluyor.
Zaten panigim, elim ayagim nasil titredi, anca kendime geldim.
Sizide sIkmak istemiyorum ama icimdede tutamiyorum rahatca burda konusabiliyorum cunki

2 çeşit iyimiş..annemler de eskiden gün yapardı en razla 3 çeşit şartı koymuşlardı fazlasını yapmıyolardı..

Peynirli sandal böreğini mutlaka dene çok beğendiler hem kolay hem görüntüsü güzel oluyo patatesli kıymalı da yapılabilir

Oo cok zayflamssn ya 58 59 arasinda gidiyorm cok iyi oldu ama kilo yuzum cok sukur kilo aldi cok zyflamsti yuzum kıyafetlerimde felan bi sknti cekmiyorm ayni bedenimde iste aldm
İnşallah ben de alabilirim yaa..evlendiğimde 59dum işte tamdım boyuma göre memnundum..şimdi de 55 olsam yeter..bakalım belki sütten kesince alırım

Çok geçmiş olsun canım.. sıkmak olur mu hiç.. öyle düşünme.. Rabbim şifa versin inşallah..

Hazir aslinda surekli soyluyo cisini geldiğinde suyla cok oynamasa alstrcamda iste kışın usuyecek diye pek ugrasmak istemiyorum
Gecmis olsun canım konus rahatça sıkilmiyoruz inanki biz buraya nr icin giriyoruz derdimizi skntimizi paylasmak icin

Onada baslicam canim insallah smdi baslayim diyorm ama cok suyla oynuyo bide kat kat giydiriyorz kisin giy cikar durmadan sinir oluyorum

Kışın zor ya dediğin gibi mesela oğlumun da Bezi sızdırıyor günde iki üç kere Kat Kat üst baş değiş çok zor çocuk da üşüyor bir de

Sağol canım benim oğluşum da çok tatlı de mi teyzesi ya oğluşumun yarık damaktan dolayı çenesi geri ve küçük kötü görünüyor mu?

Ah yaşlılık zor ya geçen eşimle konuşuyorduk da eğer uzun yaşamak nasip olursa yaşlılık evresi gençlik evresinden daha uzun misal 70 yıl yaşadın diyelim 30 yılı çocukluk gençlik ondan sonrası 40 yıl orta yaş ve yaşlılık daha uzun bir süre

Nasıl şimdi babaannen var mı felç durumu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…