2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kizlar iki gundur yazamiyorm cumartesi ardanin dogum gunu icin hazirlik yaptim dunde dogum gununu yaptik cok sukur
Bugun yine ev temizligi yapcam kac gundur mahvoldum

Oy paşa nın Doğum günü kutlu olsun nice sağlıklı mutlu senelere Nasıl sütten kesme işi başarılı oldu mu?

Biz de döndük evimize şükür 2 ay sonra gene protez yenilenecek

Evlatlık meselesi de Tutku’nun dediği gibi tuhaf bir şekilde işte durumumuz iyi diye (çoçuğum olduğunu da biliyorlar) çocuklarını vermek istiyorlar ben de sosyal hizmetlere başvurun diyorum yani avukat olarak Face’den çocuk alacağımı nerden akıl ediyorlarsa öyle şey mi olur millet Esra Erol’da görüp çocuk ticaretine mi başladı nedir. Ben facede bir yere evlatlık erkek bebek arıyorum yazmışım öyle diyorlar. Başım yanacak valla durduk yere

Kizlar iki gundur yazamiyorm cumartesi ardanin dogum gunu icin hazirlik yaptim dunde dogum gununu yaptik cok sukur
Doğum günü kutlu olsun canım Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah..nasıl geçti doğum günü kalabalık mıydı çok

Çok ilginç millet nasıl güvenebiliyo ki..Allah korusun

Doğum günü kutlu olsun canım Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah..nasıl geçti doğum günü kalabalık mıydı çok
Sagol canim iyi gecti gorumcelerim annemgl kvdegl babannem dedem vardi oyle cok kalabalik degildi yemek yapip arkasindan pasta kescektik sonra vazgectim pasta borege döndüm ama baya yordu

Hadi gözün aydın peki bu kadar düşkün iken nasıl oldu anlattıysan kaçırdım nasıl yaptın
Canim sabir tasi diye bi tas varmis onu aldm sürdüm cok pis kokuyo zaten ilk emdi baya agladi aci bi tadi var ilk gun hic istemedi 3 gun gece emzrdm zaten sonra tamamen kestim hala istedigi oluyo pis olmus annecim meme diyorum israr ederse aciyorm bak pis diyorm bakip cekiliyo cok sukur uykusu duzene girdi sabaha kadar araliksiz uyuyo ne kadar zorlasada sonunda basardik iste agrisi oldu bana baya bide arda emerek uyudugu icin ilk gunler zor uyuttum şimdi alıştı

A sahi dogum gunuydu diimi, iyiki dogmus Ardamiz cok huzurlu gecsin birlikte yillariniz insallah.
buyuduler galiba yaa cok sukur

Bu arada 3 hafta ne ara oldu memeden keseli o kadar oldumu ya, daha dun gibiydi biraktik yazmistin falan. Bu ara hic anlamadim ocak ayinin sonuna gelmisiz

PembeLokum aman canim dikkat et, seni bilen taniyan biri herhalde. Bosver.
Tamam dogru soyluyodur belki ama yinede kim evladini vermek ister, hadi para iste, ustune basina kiyafet iste anlarim ama siradan birseymis gibi cocugu vermek ne demek :/

seker000 nasil oldun canim, iltihap gectimi

Sagol canim iyi gecti gorumcelerim annemgl kvdegl babannem dedem vardi oyle cok kalabalik degildi yemek yapip arkasindan pasta kescektik sonra vazgectim pasta borege döndüm ama baya yordu
Hakkısın canım bi de tek yaptıysan hepsini daha da yormuştur ..öncesinde temizlik sonrasında temizlik . . Ya şu düzenli kalabalık gün yapanları anlamıyorum yorulmuyolar mı..hiç bana göre değil tembel miyim neyim

Çok şükür canım az bişi kaldı hâlâ zor çiğniyorum ama geçen günlere göre çok şükür

Sagol canim
Ocak ayı bana gorede cok cabuk gecti yaa
Oldu canim ayin 9unda kesmistim sıra odasini ayirmaya geldi

Annem geldi yardima ama arda bırakmadı ki annemi yine 8 cesit yapmstik patatesli peynirli borek yaprak sarmasi chescake patates salatasi elmali kurabiye kvdede lahana sarmış bide corek yapmış baya fazlaydı yani

Annem geldi yardima ama arda bırakmadı ki annemi yine 8 cesit yapmstik patatesli peynirli borek yaprak sarmasi chescake patates salatasi elmali kurabiye kvdede lahana sarmış bide corek yapmış baya fazlaydı yani
Maşallah canım baya çeşit olmuş..chescake i de sen mi yaptın

Aman bu kısin baslangicinda bizde oyle gel git yapmaya baslamistik,gun degilde hani maksat iki laf edilsin, baskasina giderken cok iyide kendine gelince zor oluyor hakkaten

Çok şükür canım az bişi kaldı hâlâ zor çiğniyorum ama geçen günlere göre çok şükür

Iyi bari canim, gecer insallah tamamen zor oluyodur boyle

I ilknurrr22 masallah baya cesit yapmissiniz canim.
Evde oyle oluyor iste ugrastiriyor baya ama rahat en azindan

Aynen canım 2 saat sofrada kalıyorum yemek yicem diye:))
___

Dediğin gibi toplanmak güzel oluyo ama işte çok kalabalık olunca çok çeşit yapmak gerekiyor..

Mesela geçen sözetmiştim 26 kişi gelmişti.. tavuklu pilav, peynirli sandal böreği, tuzlu kurabiye, yoğurtlu mor lahana salatası, kakaolu kek, sütlü irmikli tatlı, tarçınlı kurabiye yapmıştık.. ayy yazarken yoruldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…