2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

O telefonu fırlatma dönemini biz de yaşadık geçici canım sabret olan eşimin telefonuna oldu ama kırıldı ve düzelmedi maalesef gitti iPhone
Yapma yaa:/ bizim küçüklüğünden beri alırdı eline de atmazdı bize verirdi noldu şimdi bilmiyorum..eşinin tepkisi noldu peki? Benimkinin de iphone bi de yeni aldı ayy çok büyük tepki gösterdi yaa tartıştık bu yüzden işte bozuğuz :/

Oncelikle merhaba canim cok sıkkn esimle 4. Yilimizdayiz severek evlendk okullari birakip ama esim evlendikten sonra cok degisti gozu disari kaymaya basladi tavirlari cok degisti .... esim daha yeni askere gitcek iki gun once kayinvalidem aradi ben carsiya gitcem bi kac gundur temizlik yapmyorum sen gel temizlik yap bide aksam yemegi hazirla diye ama ben o gun rahatsizdim kayinvalideme konusmann basnda soyledim fakat umursamadi. Bende esimi aradm hani rahatsizim nasil gidiyim diye evimiz uzak oda iki gundur tartisip duruyo neden gitmiyosun dye ve kayinvalidemin huyudur bu o gezerken biriktirir iki uc gnde bi cagrr esimle aramz cok bozuk o yapcaksin mecbursun diye ve belirtmek istiyorum kaynvaldm 40. Yasnda ve cok saglkli herkes 20 li yaslarda zannediyo yani evinin isini yapabilecek durumda rahatsiz olsa basim uzerine ama ..

Yapmak zorunda degilsin canim bu yuzden tartismaya girmemesi gerekiyo eşinin aslında benmde kvdem surekli cagirirdi ilk evlendigimizde esim gitme derdi ben laf duymak istemedigim icin giderdim git ama bisey yapma bi supur yada nasl istersen

Insallah canim

Evet herseyi kendileri yapmak istiyor.
Peki yapamayinca ne yapiyor? Agliyormu yoksa israrla yapmaya devam ediyormu.
Bizimki cok cabuk agliyor. O corabi giyemesin hemen basliyor aglamaya.
Aglamadan soyle,gel beraber yapalim o zaman diyorum.
Yapamadim anne dese anlarim cogunlukla direk aglamaya basliyor.
Elinden yere birsey dusursun egilip almak yerine yine agliyor.
Ne yapsam bilemedim bu duruma.
Herseyine yardim etmeyip,kendi yapsin istiyorum ama boyle aglamakla tahmin edersinki basaramiyorz :/

Ardada oyle canim biseyi yapamasn nasil agliyo sinirleniyo kendini yumrukluyo yerden yere atiyo

Bencede yapmak zoruna degilsin.
Dedigin gibi rahatsiz olsa tamam yapilir ama isleri biriktirip, kendi carsi pazar gezecek sen evin isini halledeceksin.. sahsen hic benlik degil.
Herkesin duzeni ayri. Senin evin barkin var. Kv den gayet guzel yapabilir bence, birde yuzsuzlukle ariyor gel yap diye.
Sinirlendim simdi

Esin annenin tarafindan bakiyor olaylara belliki,ama uygun bir aninda konusursan belki anlar

Ardada oyle canim biseyi yapamasn nasil agliyo sinirleniyo kendini yumrukluyo yerden yere atiyo

Valla baya takiyorum bu durumunu, nasipse ana okuluna gidince ne yapacak hiiic aklim almiyor.
Elinden biri oyuncagini alsa hemen agliyor,gidip geri almak yerine.
Cok nadirdir oyle kendini savundugu anlar.

Valla baya takiyorum bu durumunu, nasipse ana okuluna gidince ne yapacak hiiic aklim almiyor.
Elinden biri oyuncagini alsa hemen agliyor,gidip geri almak yerine.
Cok nadirdir oyle kendini savundugu anlar.
Benmki hic biseyini vermiyo cekistryo paylasimi hic yok

Benmki hic biseyini vermiyo cekistryo paylasimi hic yok

Paylasmalari iyi ama elinde duranida kaptirmak iyi degil.
Hadi kaptirdin, aglamak yerine biraz mucadale et ,hirs yap.. o yok iste
Nasil alistiririm hic bi fikrim yok

D deniz621
Allah yardimcin olsun.
Cocugun varmi bilmiyorum ama varsa eger hiic orali olma. Sen onceligi cocuguna ver. Gerisi eli ayagi tutan herkes az cok isini yapabilir bence.

Benmkide hirsli ben oyle degilm babasina cekmis heralde alana kadar ugrasir cekstrr cocugu iter vurmaz allahtan ama itme huyu cok fazla komsunun kizi var yurumuyo daha tutunarak yuruyo cocugu itekleyip duruyo arkasindan

İlk başlarda bir şey demiyorduk görmezden geliyorduk artık abartmaya başladı çünkü iPhone dan sonea da Samsung kırdı artık eşim otorite kurayım mantığıyla biraz ciddi tepki verdi yani ciddi bir yüz ifadesi ile sürekli anlattı telefon atılmaz çok kızıyorum hayır yapmayacaksın diye diye bu aralar bıraktı gibi

Eşin nasıl tepki gösterdi? Çocuklara kızıp bağırmanın bir anlamdı da olmuyor fayda etmez yani

AA benim kız da böyle ya bir şeyi beceremedi mi hemen ağlıyor hiç öyle uğraşmak yok niye böyle oldu acaba diye düşünmüyor da değilim açıkçası hep bir şeyleri kendi becersin diye teşvik ediyorum oysaki

Bu aralar en sevdiğim şarkı ben yoruldum hayat Çocuklar hem bir an evvel büyüsün istiyorum hem de hiç büyümesinler böyle çok tatlılar diyorum gece saat 1 de uyudu ikisi de artık bilmem kaç defa kalkarlar sabahın köründe kaçta uyanırlar iyi ki yaşım genç valla

Benmkide hirsli ben oyle degilm babasina cekmis heralde alana kadar ugrasir cekstrr cocugu iter vurmaz allahtan ama itme huyu cok fazla komsunun kizi var yurumuyo daha tutunarak yuruyo cocugu itekleyip duruyo arkasindan

Haha :)
Ya tamam iyi degil tabi oyle ama bosver kendini savunsun,sonra omur boyu ezdiriyorlar kendini. Misal bakiniz ben

Ya canim orkidenin en altina biraz su koyuyorum hep,bu sabah su koymak icin saksiyi kaldirdim ufacik ufacik bocekler vardi cok kucuk pire gibi ama pire degil.
Neyden oldu ki acaba varmi bilgin

Aynen bende ön veriyorum o yapsin diye ama artik on vermeye cekiniyorum cunki hemen agliyor yapamayinca
buyudukce degisirlermi hic bilmem

Anlayip dinleyince buyuyecekler canim insallah.
Nasipse yazin daha farkli daha rahat olur bence sabir sabiir diyoruz :)

Hep giriyorum okuyorm bisey yazmayı unutyrm cikiyorm iyice unutkanlik başladı
Savunsun tabi kotu bisey degil ama arda paylasmayi hic bilmiyo herseyi aliyo vermiyo bakalim ogrenir insallah
Orkide hakkında da hic bi bilgim yok canim neden olur bilemedm valla ben hic.cicek beslemedm evde bu ilk

Aynen benimde ilk , anneme postalanacak galiba beceremeyecegm
Bocekler bali gitseydi yinr bakardim da, ya eve dagilirsa diye bi aklimdan gecmiyor degil

Ogrenirler ogrenirler bence,buyudukce daha farklilasirlar illa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…