2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Cok sulamamak gerekiyoms bende oyle yaptim ama kurudu gitti kuruyaan dallarini kestim bakalim tekrar cicek acacak mi hafif gunesi seviyoms oyle de yaptim ama niye kurudu bilmiyorm

Dallarini kestiysen yeninir simdi.
Genelde cicekler dusunce serin ortamda 2 3 hafta tutunca yeniden cicek aciyomus.
Belki acar seninkide

Yumurtalik iltihabi olan varmi kizlar aranizda?
Gecen demistim ya burdaki dr gittim, bagirsaklarla alkali birsey yok demisti.
Dun kv goturmustuk baska sehre kontrole,gitmisken bende goruneyim dedim cunki agriyor hala, iltihaplanmis dedi.Bussuru ilac verdi, duzensiz geldiginide soyleyince 8 ay kullamam gereken ialc verdi :KK14:

Yani burdaki doktorlar iyice dustu gozumden. Zaten bagirsaklarla alakali dediginde sasirmistim ne alaka diye.
Adetimde 1 hafta gecikti,halbuki dogumdan beri nerseyse genel olarak tam gununde gelmeye baslamisti

Son düzenleme:
Dun kv goturmustuk baska sehre kontrole,gitmisken bende goruneyim dedim cunki agriyor hala, iltihaplanmis dedi.Bussuru ilac verdi, duzensiz geldiginide soyleyince 8 ay kullamam gereken ialc verdi :KK14:

Yani burdaki doktorlar iyice dustu gozumden. Zaten bagirsaklarla alakali dediginde sasirmistim ne alaka diye.
Adetimde 1 hafta gecikti,halbuki dogumdan beri nerseyse genel olarak tam gununde gelmeye baslamisti
Ben hic olmadim canim nasil biseymis ki ilk defa duydum

Ben de ilk defa duydum canım geçmiş olsuno_O siz artık hep başka şehre gidin doktorluk bir şey olunca:işsiz: biz de öyle civardaki büyük şehirlere gidiyoruz Konya, Kayseri, Ankara vs

Ben hic olmadim canim nasil biseymis ki ilk defa duydum

Ben de ilk defa duydum canım geçmiş olsuno_O siz artık hep başka şehre gidin doktorluk bir şey olunca:işsiz: biz de öyle civardaki büyük şehirlere gidiyoruz Konya, Kayseri, Ankara vs

Agriyor, bazen regl geciktirebiliyor veya hic gelmiyormus.
Tedavi edilmezse,kanallar tikaniyormus vs..
Daha cok stresten,usutmek/grip vs/, dogru hijyen yoksa vs oluyormus.
Hastanede oldu gibime geliyor, az cok daha orda aklimdan gecmisti kesin birsey olur diye.yani ister istemez afedersiniz ama dogru duzgun bakamadim kendime,zaten tuvaletler girilecek.gibi degildi ki.. stres desen cok cok streslendim yine bu ay. Aldim yine stresten payimi yani :KK14:

Ay bu arada su yillardir gecemedigim sinavimi gectim cok sukur.
Ama 2 arkadasim daha vardi onlar kaldi yine,sevinemiyorum yani dogru duzgun .
Bir tanidik bulduk,sinavdan once konustu hocayla, elimden geleni yapicam demis.
Bende yazdim , gecen yillarda oldugu gibi gayet rahat verebildi. Demekki bi kuyruguma basmak istiyormus. Belkide gecen yil telefonda baya tartistik,baya soylenmistim oda ise yaradi sanmiyorum ama.
3 .yil yani daha fazla uzatamazdim, boyle icime sinmiyor baskasi sayesinde aldim, arkadaslarima.haksiklik oldu diye ama neyse

Demin okudumda bu iltihap tedavi edilmedikce kisirliga kadar bile gidiyomus.
Valla ustelemeyip,gitmesem birseyim yok diye inansaydim ilerleyecekti . Allah korusun, sahsen bu kadar ciddi birsey oldugunu bilmiyordum :/

Hastanede oldu gibime geliyor, az cok daha orda aklimdan gecmisti kesin birsey olur diye.yani ister istemez afedersiniz ama dogru duzgun bakamadim kendime,zaten tuvaletler girilecek.gibi degildi ki.. stres desen cok cok streslendim yine bu ay. Aldim yine stresten payimi yani :KK14:

Bende yazdim , gecen yillarda oldugu gibi gayet rahat verebildi. Demekki bi kuyruguma basmak istiyormus. Belkide gecen yil telefonda baya tartistik,baya soylenmistim oda ise yaradi sanmiyorum ama.
3 .yil yani daha fazla uzatamazdim, boyle icime sinmiyor baskasi sayesinde aldim, arkadaslarima.haksiklik oldu diye ama neyse

Gözün aydın canım artık mezun olabiliyor musun?

İdrar yolu enfeksiyonu gibi bir şey sanırım bu da yumurtalıklarda olan enfeksiyon demek oraya kadar ulaşmış enfeksiyon canım dediğin gibi hastanede wc den kapmışsındır ben tahmin ediyordum ciddi bir şey olduğunu ama seni korkutmamak üzmemek için söylemedim o_O ben bekarken o kadar sık ve ağır idrsr yolu enfeksiyonu olurdum ki herhalde çocuğum olmayacak benim diye düşünürdüm korkma canım iyileşir Allah’ın izniyle

Gözün aydın canım artık mezun olabiliyor musun?

İdrar yolu enfeksiyonu gibi bir şey sanırım bu da yumurtalıklarda olan enfeksiyon demek oraya kadar ulaşmış enfeksiyon canım dediğin gibi hastanede wc den kapmışsındır ben tahmin ediyordum ciddi bir şey olduğunu ama seni korkutmamak üzmemek için söylemedim o_O ben bekarken o kadar sık ve ağır idrsr yolu enfeksiyonu olurdum ki herhalde çocuğum olmayacak benim diye düşünürdüm korkma canım iyileşir Allah’ın izniyle

Kadin olmak ne zor ya :KK51:
halimize sukur tabi .
Insallah canim, antibiyotik vs verdi ise. Hem bana,hem esime.

Baska sehre gitmek iyi ama iste su yolu var. 2 saat uzak bize ve asiri.virajli yolun bir kismi.
Simdi sanki aisamdan beri yan etki yapti ilac ve ben gidemiyorum. Aradim ondan degildir dedi ama bakalim

Yok canim.ya keske olsam, daha Mart ayinda 15 gun ana okulumda ders vericem.
Sonrada haziran temmuz gibi en buyuk son sinavlara giricem. Basinda 6-8 hoca duruyor yaz yazabilirsen..
Onlari gecersem insallah mezun olucam yani.
Neyse bunu temizledik ya buda birsey

tutkku tutkku canım çok geçmiş olsun iyiki de göstermişsin kendini inşallah tedaviyle geçer.. ilerlerse filan diye de kagana takıp daha çok stres yapma ama.. Allah şifa versin canım

Sınavı geçmene de çok sevindim darısı mezuniyetine inşallah..

Kızlar dünden beri moralim çok bozuk..bizim yaramaz nerde telefon görse fırlatıyor:/ dün eşimin telefonunu birden aldı fırlattı nerdeyse yere gelecekti Allahtan halıya geldi kaç liralık şey yani .. kızıyoruz olmuyor güzellikle diyoruz olmuyor demin aynı şeyi yaptı kızdım yarım saattir ağlıyor :KK43:

Bi de herşeyi ben yapıcam derdi başladı çöpü bile dışarı o atmak istiyor düşünün:kızgın:

tutkku tutkku canım çok geçmiş olsun iyiki de göstermişsin kendini inşallah tedaviyle geçer.. ilerlerse filan diye de kagana takıp daha çok stres yapma ama.. Allah şifa versin canım

Sınavı geçmene de çok sevindim darısı mezuniyetine inşallah..

Amin canim insallah

Valla takiyorum canim, aksam acayip kalp carpintim ve halsizligim vardi. Sabahda devam edince ilaclarin yan etkisidir diye dr aradim ama ondan degil dedi.
Pabikleye panikleye birtane daha ictim bakalim.
Yakin yer olsa giderim ama uzak. Insallah iyi gelir ilaclar , bakalim o dedigim tetra yapragiylada oturma banyosuna basladim bugun iyi geliyormus insallah ise yarar

Canim donemseldir cok uzerinde durmamaya calis , uzerind edurdukca oyun gibi geliyor onlara.
Olmadi erisemeyecegi bir yere kaldirin.
Biz mesela o kadar aman sakin telefona dokunmacilardan olmadik. Dusurse bile tepki pek vermedik.
Telefon onunde dursa bile pek dikkatini cekmiyor simdilerde. Ama kullanmasini ogrenmis kedi Tom varya rahatca girip aciyor,galeriyi vs hepsini ogrenmis. Birilerini aramayida biliyor ne cabuk kapiyolar masallah
Ama dedigim.gibi donemseldir bu 2 yas sendromuna erken girdiniz galiba :KK48:

Gecmis olsun canim dun yazmaya calsmistim ama telefon sinir etti yazamadan ciktim takilip duruyo iste temizligine ne kadar dikkat etsekte cabuk kapiyoruz
Dersinide vermssn insallah mezunda olrsun

Gecmis olsun canim dun yazmaya calsmistim ama telefon sinir etti yazamadan ciktim takilip duruyo iste temizligine ne kadar dikkat etsekte cabuk kapiyoruz
Dersinide vermssn insallah mezunda olrsun

Sagol canim
Aynen . Kafama takilan kanallari tikayabilip birdaha cocuk sahibi olamama ihtimali vs.. anca tup bebekmis falan neler okudum.
Artik bakmasam iyi olur su internete kafamda kurup duruyorum yine

Amin insallah canim

Sagol canim
Aynen . Kafama takilan kanallari tikayabilip birdaha cocuk sahibi olamama ihtimali vs.. anca tup bebekmis falan neler okudum.
Artik bakmasam iyi olur su internete kafamda kurup duruyorum yine

Amin insallah canim
Bencede bakma canim internette en kotu ihtimaller var zaten insanın morali bozuluyo

Kadin olmak ne zor ya :KK51:
halimize sukur tabi .
Insallah canim, antibiyotik vs verdi ise. Hem bana,hem esime.

Baska sehre gitmek iyi ama iste su yolu var. 2 saat uzak bize ve asiri.virajli yolun bir kismi.
Simdi sanki aisamdan beri yan etki yapti ilac ve ben gidemiyorum. Aradim ondan degildir dedi ama bakalim

Yok canim.ya keske olsam, daha Mart ayinda 15 gun ana okulumda ders vericem.
Sonrada haziran temmuz gibi en buyuk son sinavlara giricem. Basinda 6-8 hoca duruyor yaz yazabilirsen..
Onlari gecersem insallah mezun olucam yani.
Neyse bunu temizledik ya buda birsey

Anladım canım büyük şeyler için gidilir tabi de gündelik rahatsızlıklar içimin gitmek zor iyi ki kv ile görünmüşsün sen de

Bir mezun olaydın hayırlısıyla :)

Kızlar dünden beri moralim çok bozuk..bizim yaramaz nerde telefon görse fırlatıyor:/ dün eşimin telefonunu birden aldı fırlattı nerdeyse yere gelecekti Allahtan halıya geldi kaç liralık şey yani .. kızıyoruz olmuyor güzellikle diyoruz olmuyor demin aynı şeyi yaptı kızdım yarım saattir ağlıyor :KK43:

Bi de herşeyi ben yapıcam derdi başladı çöpü bile dışarı o atmak istiyor düşünün:kızgın:

O telefonu fırlatma dönemini biz de yaşadık geçici canım sabret olan eşimin telefonuna oldu ama kırıldı ve düzelmedi maalesef gitti iPhone :kızgın:

Amin canim insallah

Valla takiyorum canim, aksam acayip kalp carpintim ve halsizligim vardi. Sabahda devam edince ilaclarin yan etkisidir diye dr aradim ama ondan degil dedi.
Pabikleye panikleye birtane daha ictim bakalim.
Yakin yer olsa giderim ama uzak. Insallah iyi gelir ilaclar , bakalim o dedigim tetra yapragiylada oturma banyosuna basladim bugun iyi geliyormus insallah ise yarar

Canim donemseldir cok uzerinde durmamaya calis , uzerind edurdukca oyun gibi geliyor onlara.
Olmadi erisemeyecegi bir yere kaldirin.
Biz mesela o kadar aman sakin telefona dokunmacilardan olmadik. Dusurse bile tepki pek vermedik.
Telefon onunde dursa bile pek dikkatini cekmiyor simdilerde. Ama kullanmasini ogrenmis kedi Tom varya rahatca girip aciyor,galeriyi vs hepsini ogrenmis. Birilerini aramayida biliyor ne cabuk kapiyolar masallah
Ama dedigim.gibi donemseldir bu 2 yas sendromuna erken girdiniz galiba :KK48:
Belki sen panik olduğun için çıkıyodur tepkiler.. inşallah faydasını görürsün şifa Allahtan..
__

Canım inan yanımızdan ayırmıyoruz telefonları..kumanda bile cebimde geziyorum düşün

bi de bu herşeyi ben yapıcam çıktı işte yapabileceği şeyleri yaptırıyorum da herşeyi istiyor mesela bugün çoraplarını kendi giymek istedi beraber yapalım annecim diyorum çığlık atıyor..6 ay öncesinden 2 yaş sendromu:/

X