2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Aynen benimde ilk , anneme postalanacak galiba beceremeyecegm :KK53:
Bocekler bali gitseydi yinr bakardim da, ya eve dagilirsa diye bi aklimdan gecmiyor degil

Ogrenirler ogrenirler bence,buyudukce daha farklilasirlar illa
İnternetten baktin mi canim bi cozumu vardir ya boceklenmenin
Öğrenir tabi etrafında cocuk yok onun icin paylasmayi bilmiyo

Kizlar yaa benim agzimda dikis kalmis daha duscek doktora sordm o zaman duser kendiliginden dedi ama yok daha duruyo

Kizlar yaa benim agzimda dikis kalmis daha duscek doktora sordm o zaman duser kendiliginden dedi ama yok daha duruyo

Baya oldu aslinda, bence bi tekrar git derim canim.

Baktim internette ama baska boceklerden bahsediyor beninkiler kökünden geliyor anlamadim gitti

Insallah canim

Evet herseyi kendileri yapmak istiyor.
Peki yapamayinca ne yapiyor? Agliyormu yoksa israrla yapmaya devam ediyormu.
Bizimki cok cabuk agliyor. O corabi giyemesin hemen basliyor aglamaya.
Aglamadan soyle,gel beraber yapalim o zaman diyorum.
Yapamadim anne dese anlarim cogunlukla direk aglamaya basliyor.
Elinden yere birsey dusursun egilip almak yerine yine agliyor.
Ne yapsam bilemedim bu duruma.
Herseyine yardim etmeyip,kendi yapsin istiyorum ama boyle aglamakla tahmin edersinki basaramiyorz :/
Israrla yapmaya çalışıyor ama ağlayarak..ikisi bi arada yani

Sizde de mi aynı sorun arda telefon kumanda gormesn anında firlatiyo
Iyiyim bende canim yorgunum biraz dun disari cikmistik arda cok yordu
Sorma canım hem de nasıl fırlatmak..kaç ez telefonlarımız kırılmanın eşiğinden döndü kumanda bozuldu

İlk başlarda bir şey demiyorduk görmezden geliyorduk artık abartmaya başladı çünkü iPhone dan sonea da Samsung kırdı artık eşim otorite kurayım mantığıyla biraz ciddi tepki verdi yani ciddi bir yüz ifadesi ile sürekli anlattı telefon atılmaz çok kızıyorum hayır yapmayacaksın diye diye bu aralar bıraktı gibi

Eşin nasıl tepki gösterdi? Çocuklara kızıp bağırmanın bir anlamdı da olmuyor fayda etmez yani
Bağırmıyor ama çok kızıyor yüz vermiyor hiç filan baba diyince cevap vermiyor yerinde bi tepki ama üzülüyorum ben de böyle olunca

Kızlarr 2 gündür mahvoldum 20'lik diş ağrısından böyle bi ağrı görmedim sezeryan sonrası bile bu kadar acı çekmemiştim..sabaha kadar uyumadım hıçkıra hıçkıra ağladım saatlerce..ağzımı açamıyorum yemek yemedim iki gündür..

gece acile gittik doktor çok ama çok kötü iltihap olmuş çene kitlenmiş dedi antibiyotik ağtı kesici verdi işte iltihap geçer geçmez hemen aldırman lazım dedi..

Anlıyacağınız çektirmekten beter oldum kulağıma boğazıma vurdu ağrısı :KK43: süt çotba yoğurt yiyebiliyorum sadece ilaç içmek için ağlayarak çünkü kaşık sığmıyor ağzıma..

Ayy dün bide 26 kişilik misafir ağırladım önceden haber vermişlerdi hazırlık yapmıştım diye iptal edemedim hayırlı olsuna gelmişler 3 yıl oldu nerdeyse günaydın yanii..

Dua edin bana ağzımı açabileyim konuşamıyorum bile :'(

Kızlarr 2 gündür mahvoldum 20'lik diş ağrısından böyle bi ağrı görmedim sezeryan sonrası bile bu kadar acı çekmemiştim..sabaha kadar uyumadım hıçkıra hıçkıra ağladım saatlerce..ağzımı açamıyorum yemek yemedim iki gündür..

gece acile gittik doktor çok ama çok kötü iltihap olmuş çene kitlenmiş dedi antibiyotik ağtı kesici verdi işte iltihap geçer geçmez hemen aldırman lazım dedi..

Anlıyacağınız çektirmekten beter oldum kulağıma boğazıma vurdu ağrısı :KK43: süt çotba yoğurt yiyebiliyorum sadece ilaç içmek için ağlayarak çünkü kaşık sığmıyor ağzıma..

Ayy dün bide 26 kişilik misafir ağırladım önceden haber vermişlerdi hazırlık yapmıştım diye iptal edemedim hayırlı olsuna gelmişler 3 yıl oldu nerdeyse günaydın yanii..

Dua edin bana ağzımı açabileyim konuşamıyorum bile :'(
Ya gecmis olsun canim cektirde kurtul benimdr dikis düşmedi daha yaa

Sağol canım..inşallah bu iltihap geçsin de..çektirdikten sonra da ağız açamama oluyo mu ? Bi de benm kuzenimin doktor almıştı dikişleri senin niye o almadı
Evet canim 1 hafta agzimi acamamstm hele ilk gun corbayi icerken kasigin ucunu agzima gotryodm kasigi asagi dogru tutarak iciyodm agzim hic acilmiyodu
Benim dikislerimide aldi kuzum doktor ama bi tane kalmis aradm sordum taa o zaman kendiliginden eriyen dikis onlar dedi bazen dokunun altinda oluyo hastanin cani çok acimasin diye almıyoruz rahatsiz etmiyosa dursun dedi ama acimaya basladi bi kac gundur igne batiyoms gbi pluyo

seker000 seker000 ya cok uzuldum canim :/ acisini hisssettim resmen.
Insallah cabucak gecer.
Cektirince bende ilk gun cok zor actim agzimi. Ilac icmek icin zorla az bi corba icmistim. Corba dedigime bakma sute ekmek dogramistim sanirim sirf tok tutsun diye.
Ama genel olarak 3.gun rahat yiyebiliyodum yan dislerle orayla degil tabi.
Cektirsek dert,cektirmesek der valla ya :/

I ilknurrr22 goster canim gerekirse ceksin kendi madem agri yapmaya bslamis. Genelde erimesi gerekti simdiye kadar baya oldu senin cektireli

Evet canim 1 hafta agzimi acamamstm hele ilk gun corbayi icerken kasigin ucunu agzima gotryodm kasigi asagi dogru tutarak iciyodm agzim hic acilmiyodu
Benim dikislerimide aldi kuzum doktor ama bi tane kalmis aradm sordum taa o zaman kendiliginden eriyen dikis onlar dedi bazen dokunun altinda oluyo hastanin cani çok acimasin diye almıyoruz rahatsiz etmiyosa dursun dedi ama acimaya basladi bi kac gundur igne batiyoms gbi pluyo
Hadi yaa..sen de git bi göster istersen.. ben de çay kaşığıyla çorba içiyorum :KK42:

Insallah cabucak gecer.
Cektirince bende ilk gun cok zor actim agzimi. Ilac icmek icin zorla az bi corba icmistim. Corba dedigime bakma sute ekmek dogramistim sanirim sirf tok tutsun diye.

I ilknurrr22 goster canim gerekirse ceksin kendi madem agri yapmaya bslamis. Genelde erimesi gerekti simdiye kadar baya oldu senin cektireli
Sağol canım inşallah..bugün 3.gün ağzımı açamıyorum :KK43: bi hata yapıp yine internetten baktım biraz 20lik diş iltihabından dolayı 10 günden fazla çenesi kitlenip açamayan varmış çok korktum :'( doktor da bana kitlenmiş dedi ama uzın sürer demedi inşallah açılır çorba süt içmekten midem bulanıyo artık ..

Sağol canım inşallah..bugün 3.gün ağzımı açamıyorum :KK43: bi hata yapıp yine internetten baktım biraz 20lik diş iltihabından dolayı 10 günden fazla çenesi kitlenip açamayan varmış çok korktum :'( doktor da bana kitlenmiş dedi ama uzın sürer demedi inşallah açılır çorba süt içmekten midem bulanıyo artık ..

Canim bosver interneti ama bakiyoruz iste illa.
Antibiyotikler etki eder, genelde 48 -72saat sonra etki etmeye basliyor antibiyotikler.

Emzirme isi ne oldu peki emziriyormusun antibiyotikle?
Cok uzuldum gercekten ve korktumda bende. Cektirsekmi ne yapsak digerlerinide.
Agri yapiyomudu onceden senin

Bağırmıyor ama çok kızıyor yüz vermiyor hiç filan baba diyince cevap vermiyor yerinde bi tepki ama üzülüyorum ben de böyle olunca

Oy kıyamam küsüyor gibi yapyor yani ay olsun yaa gene de baba deyince cevap vermezlik etmesin Bugün var yarın yokuz ben iki bebekle gene yollarda gene hatanelerdeyim öyle bunalıyorum ki ama onların hiçbir kabahati yok Can’ları sağolsun sağlıklı olsunlar da

Insallah cabucak gecer.

Gostercem canim ama haftaya artık valla bende anlamadım niye düşmedi

Oy kıyamam küsüyor gibi yapyor yani ay olsun yaa gene de baba deyince cevap vermezlik etmesin Bugün var yarın yokuz ben iki bebekle gene yollarda gene hatanelerdeyim öyle bunalıyorum ki ama onların hiçbir kabahati yok Can’ları sağolsun sağlıklı olsunlar da

Ameliyat mi olacak canim?

X