2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 ay kola bari icmesin ya cok zararli cok. Tamam hersey zararli artik ama kola ap ayri bir sey :KK14:

Markette hele tum abur cuburlari kasanim yanina koymalari yokmu sinir oluyorum.
Ben bile olsam bazen acayip canim cekiyor ordaki abur cuburlari

Aslinda bencede donemsel bu abur cubur, bizimki su an sadece tavan yapti disler yuzunden vs..
Kola vs gazli icecek pek almiyoruz yazin arada anca, hemen bogaz agrisi yapiyor kisin sanki.
Ay iyi yine dolabi kapatip gidebiliyorsun. Ben ikna etsem bile gozu kalmistir diye icim rahat etmiyor. Birde erkek cocuk herseyi tatsin konusu var bilirsin iyice kazinmis beynime illa tattiriyorum

Deme ya onlarida mi yemiyor :/ zormus isin, yemeklere ekleyince anliyormu tadini. Kasari falan tosta,omlete ekleyince?
Aynen canım hemen anlıyor :/

I ilknurrr22 ay kola bari icmesin ya cok zararli cok. Tamam hersey zararli artik ama kola ap ayri bir sey :KK14:

Markette hele tum abur cuburlari kasanim yanina koymalari yokmu sinir oluyorum.
Ben bile olsam bazen acayip canim cekiyor ordaki abur cuburlari
Aynen kolayi hic eve almiyorz valla iste bi yerde gorunce istiyo bide ver diyenlerin yaninda cok agliyo babasi babannesi dedesi varsa kendini yerlere atar verene kadar tabi onlarda verde sussun verde sussun dedikleri icin
Abur cubur yemiyo dedm bugun cikolata yedi 2 tane kucuk kv alms annemgl bi poset abur cubur almis her seferinde diyorm ki meyve alin sut alin ama nerdr

Ya artik oyle emmek icin aglamiyo canim arada bi istiyo sansini deniyo vercem mi diye ama ben cok kotuyum goguslerim omuzlarim sirtim o kadsr agriyo ki hala cok sut varmış ben bilmiyodm bu kadar oldugunu
Yapma yaa..aslında süt kesici ilaç varmış ta iyi değil diyolar insan neye inanacağını şaşırıyor

Aynen kolayi hic eve almiyorz valla iste bi yerde gorunce istiyo bide ver diyenlerin yaninda cok agliyo babasi babannesi dedesi varsa kendini yerlere atar verene kadar tabi onlarda verde sussun verde sussun dedikleri icin
Abur cubur yemiyo dedm bugun cikolata yedi 2 tane kucuk kv alms annemgl bi poset abur cubur almis her seferinde diyorm ki meyve alin sut alin ama nerdr

Baska yere saklayip siz yiyin bari canim
Aynen baskalarinin yaninda daha cok geciyo nazlari.
Ben mesela baskalarinin yaninda yemek yedirmekten cok zorlaniyorum. Az yer. Kafasi hep oyunda olur cunki, kalabalik vs..
Ama yalnizken masallah yemeginide yer, laftanda anlar.

Canim sagmiyomusun?
Sagdikca arkatack diye dusunme, seni rahatlatacak kadar sag sonra her gun sagma suresini uzat, git gide azalir

Dun annemin dogum gunuydu.
Hediye anahtarlik yaptirdim, birde kendime ordan orkide cicek aldim.
Babamda yanimdaydi .
Aksam annem isten gelince anahtarligi verdim. Bi ara babamin aklina gelmis kaş goz isareti yapiyor cicegi verelim, diger odada al diye.
Meger cicegi anneme aldim sanmis.
Verdim bende ne yapayim :KK14:
ne hevesle almistim , ama neyse onun kismetiymis :)
Bende buldum ne zaman alacagimi cicegi yani

Baska yere saklayip siz yiyin bari canim
Aynen baskalarinin yaninda daha cok geciyo nazlari.
Ben mesela baskalarinin yaninda yemek yedirmekten cok zorlaniyorum. Az yer. Kafasi hep oyunda olur cunki, kalabalik vs..
Ama yalnizken masallah yemeginide yer, laftanda anlar.

Canim sagmiyomusun?
Sagdikca arkatack diye dusunme, seni rahatlatacak kadar sag sonra her gun sagma suresini uzat, git gide azalir
Sakladim zaten canim annemgil direk poseti önüne verdiler kaynanamda mutfağı toplarken eline cikolata vermis sussun diye yemek yedircektim cocuga yer yemez tabi sonra yemekte yemiyo bak memeden kestin diyo ay kestogimin 4. Gunu zyflamis o ya tarttim bende 400 gram alms aksine
Sagiyorum canim ama surekli degl pazar gunu aksam sagmistim en son bide dun sagdim bugun biraz sagarim yine agrisi cok fazla cunku

Sakladim zaten canim annemgil direk poseti önüne verdiler kaynanamda mutfağı toplarken eline cikolata vermis sussun diye yemek yedircektim cocuga yer yemez tabi sonra yemekte yemiyo bak memeden kestin diyo ay kestogimin 4. Gunu zyflamis o ya tarttim bende 400 gram alms aksine
Sagiyorum canim ama surekli degl pazar gunu aksam sagmistim en son bide dun sagdim bugun biraz sagarim yine agrisi cok fazla cunku

Haha zayiflamismi diyo :KK48:
4 gudne suzuldu yavrucak desene :KK53:
bosver dinleme kimseyi, cok sukur 2 yil emdi daha ne olsun :KK68:
insallah rahatlarsin canim , ne zordu o mastir oldugumuz gunler.. o yuzden sag sen yinede arada aman tekrarlamasin. Sen bide 2 kez olmustun galiba

Babamda yanimdaydi .
Aksam annem isten gelince anahtarligi verdim. Bi ara babamin aklina gelmis kaş goz isareti yapiyor cicegi verelim, diger odada al diye.
Annenin dopum günü kutlu olsun canım.. ben de ne zamandır istiyorum orkide..annenin kısmetiymiş sağlık olsun artık

Selam canim hosgeldin
Kimse kalmadi gel arada
gelcem canım arada ama geçmişe bakmaya vaktim olmuyor neler konuşuyorsunuz kaçırıyorum :skandal::skandal:

Selam canimm, aynen ilgi istiyorlar ya. Birakamiyoruzda su telefonlari elimizden :KK14:

Allahimm ayni ya, keki.beraber yapiyoruz, guzel guzel yer diyorum ama nerdee..
Tabi ev kekini paketleyip versem löp löp yer :)
Misal dun meyve sIkacagi aldik , marketten hazir almayalim ev yapimi icsin yok begenmedi.. az icip birakiyor.
Kutuda olsa, pipetle falan nasil icer ama .
Cok sukur o patatesli.yemegi baya yedi ya masallah diyeyim kendim nazar degdiricem ama nasil mutlu oldum yedikce

I ilknurrr22
Ilk ben fircaliyorum, sonra o fircaliyor o sirada bene benimkileri fircaliyorum bana bakarak ayni hareketleri yapmaya calisiyor.
Valla bazrn unutuyorum, bazen bir kereyle bisi olmaZ diyorum ama genel olarak her aksam.ozellikle yikatmaya calisiyorum hem aliskanlik edinsin

elime ne zaman alsam memeye geliyor bahane ile ilgisiz dedeğilim ama tel almama pc yi almama tahammülü yok sanki :KK70: bizimki kekin her türlüsüne bayılır tabağa koyar misafir önüne koyarım ben çayı koymadan o saldırır keke parça pinçik ederek yer :kk77: sende en iyisi paketlinin birinin içindekini çıkar paketi kullan öyle yesin :halay:

Babamda yanimdaydi .
Ters bi zamanda almssin
Bide onlarin omru cok kisa hemen öluyolar
Haha zayiflamismi diyo :KK48:
4 gudne suzuldu yavrucak desene :KK53:
bosver dinleme kimseyi, cok sukur 2 yil emdi daha ne olsun :KK68:
insallah rahatlarsin canim , ne zordu o mastir oldugumuz gunler.. o yuzden sag sen yinede arada aman tekrarlamasin. Sen bide 2 kez olmustun galiba
2 mi 3 mu artk kac hatrlamiyorm
Zaten 2 sene emzirmeyi oneriyolar yetti bence

gelcem canım arada ama geçmişe bakmaya vaktim olmuyor neler konuşuyorsunuz kaçırıyorum :skandal::skandal:

elime ne zaman alsam memeye geliyor bahane ile ilgisiz dedeğilim ama tel almama pc yi almama tahammülü yok sanki :KK70: bizimki kekin her türlüsüne bayılır tabağa koyar misafir önüne koyarım ben çayı koymadan o saldırır keke parça pinçik ederek yer :kk77: sende en iyisi paketlinin birinin içindekini çıkar paketi kullan öyle yesin :halay:
Gel canim gel benimkide telefonu alinca agliyo kendini yerden yere atiyo bide sacimi acik gorunce manyak

Annenin dopum günü kutlu olsun canım.. ben de ne zamandır istiyorum orkide..annenin kısmetiymiş sağlık olsun artık

Arkadaslarda var ne kolay anlattilar bakini bakalim becerebilecekmiyim.
Cok seviyorum cicekleri ama.bakimi zor sanki
Arkadas altinda cok hafif devamli su olsun baska.birsey yapmana gerek yok dedi. Gubrelemiyormus.bile, cok cicek actigini soyledi bakalim

Valla artik oyle yapicam mecburen, aklimdan gecmiyor degil :)
Masallah aman yesin :KK68:

Ters bi zamanda almssin
Bide onlarin omru cok kisa hemen öluyolar

2 mi 3 mu artk kac hatrlamiyorm
Zaten 2 sene emzirmeyi oneriyolar yetti bence

Aslinda dogru bakabilirsen yilda 3 kez cicek aciyolar ama bakalim becerebilecekmiyim.
Arkadas ayda 2,3 kez suluyorum baska.bisk yapmiyorum demisti biri ise surekli altina cok hafif su birkaiyorum baska.bisi yapmiyorum dedi..
Insallah beceririm

Arkadas altinda cok hafif devamli su olsun baska.birsey yapmana gerek yok dedi. Gubrelemiyormus.bile, cok cicek actigini soyledi bakalim

Aslinda dogru bakabilirsen yilda 3 kez cicek aciyolar ama bakalim becerebilecekmiyim.
Arkadas ayda 2,3 kez suluyorum baska.bisk yapmiyorum demisti biri ise surekli altina cok hafif su birkaiyorum baska.bisi yapmiyorum dedi..
Insallah beceririm
Ben de çok seviyorum bikaç kez aldım sümbül filan kurudu hep..

Insallah beceririm
Cok sulamamak gerekiyoms bende oyle yaptim ama kurudu gitti kuruyaan dallarini kestim bakalim tekrar cicek acacak mi hafif gunesi seviyoms oyle de yaptim ama niye kurudu bilmiyorm

X