2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Anladm canim şimdiden obur cocuk icin cocugunun çocuğu icin dusunme cok erken illa olcak diye biseyde yok sonucta bi ihtimal tedavisi var cok şükür tedavi edilebiliyo buna sukur
Allah dermansiz dert vermesin

Cok sevindimm canim, okurken bi gulumsele olustu yuzumde :)
Insallah hersey yoluna girecek Allahin izniyle

seker000 I ilknurrr22 siz nasilsiniz kizlar
Ben yine sinava girdim bugun, insallah artik alirim ya cidden saka gibi birsey oldu artik.
Ayazda 3,4 azi disini ayni anda cikariyor yavrumu ilk defa boyle gergin goruyorum. Gunlerdir nerdeyse bas edemiyoruz. Can acisina bizi isirip,tirmaliyor. Bugun zor durmus dedesinin yaninda ben sinavdayken
Bi ciksalardi su disler artik
Sizinkiler ne durumda kac disiniz var daha cikacak

Aynı durumdayız canım geçenlerde bir azı dişi çıkmıştı..bugünlerde yine çok huysuz dediğin gibi ısırıyor bizi hem bize hem kendi çenesine vuruyor bugün baktım bi tane daha azı dişi patlamış ve bi sanırım altta köpek dişi kızarmış patlamak üzere..dişler baya zor yaa iştahsızdı zaten tam oldu..

Oy birde kopek disi mi var.
Zaten su azilar ve kopekler tam tammm bi olay.
Ama ilk defa boyle zorlandi ya. 3 tanesi patlamis, 2si daha yeni yeni kucuck nokta kadar patlamis. Teker teker ciksa yine bu kadar zorlamaz belki ama
Sorma istah konusu ozellikle 0.. abur cubur ise tam bagimli olduk. Artik yesinde ne yerse yesin modundayim.
Corba vs ise daha zor yemeye basladi, bende artik sevdigi seyleri yapiyorum.
Simdi bile.kahvaltiya yaptigim o patatesli,kasarli kahvaltiligi yaptim onu bari yese , seviyodu bakalim napacak simdi.

Esiminde benimde yuzumuzu gormen lazim yara icinde sanirsin evde kedi var, ha goren bunlar kavga etmis der kesin
Canlari sag olsun bu olsun derdimiz

seker000 dislere o jellerden kullaniyomusun?
Geven yeni aldik bitane, aksamda yirmilik disim.agriyodu deneyeyim dedim nasil rahatlatti 5dk icinde.. hafif uyusturuyor falan demekki onlarada iyi geliyor yine
I ilknurrr22 seninde aklinda olsun.canim 20lik agrisi cekersen sur bak gercekten iyi geliyor. Gerci jelden jele fark vardir, bazilari sanki etki etmiyor gibi

Iyi canim ardanin hircinligi aglama krizlerini saymazsak tabi
Toplam 16 disi var en arka azilar cikcak gbi kabarmis bugun gördüm
Kizlar bide her gun dişlerini fircaliyo musunuz kendi eline veriyorm genelde ama bu ara kendim fircaliyorm

Suan cok sukur yok kuzum agri öbürleri agrimaz insallah cektrmrk istemiyorum

Ben de aynı saldım valla..evde kek yapıyorum yemiyor şu hazır topkeklere bayılıyor. .

Ya sorma ilk dişleri çıkacağı zaman kullanıyodum şuan bi türlü bulamıyorum sanırım tarihi geçen ilaçları ayırıp attığımda onu da yanlışlıkla attım..yenisini almam lazım

selam şekerler gelemiyorum yine bilgisayar ve telefon elime aldığım an bizim ufaklık hemen paçama yapışıyor fırsat bulmuşken bi selam vereyim dedim
Selam canimm, aynen ilgi istiyorlar ya. Birakamiyoruzda su telefonlari elimizden

Ben de aynı saldım valla..evde kek yapıyorum yemiyor şu hazır topkeklere bayılıyor. .

Allahimm ayni ya, keki.beraber yapiyoruz, guzel guzel yer diyorum ama nerdee..
Tabi ev kekini paketleyip versem löp löp yer :)
Misal dun meyve sIkacagi aldik , marketten hazir almayalim ev yapimi icsin yok begenmedi.. az icip birakiyor.
Kutuda olsa, pipetle falan nasil icer ama .
Cok sukur o patatesli.yemegi baya yedi ya masallah diyeyim kendim nazar degdiricem ama nasil mutlu oldum yedikce

I ilknurrr22
Ilk ben fircaliyorum, sonra o fircaliyor o sirada bene benimkileri fircaliyorum bana bakarak ayni hareketleri yapmaya calisiyor.
Valla bazrn unutuyorum, bazen bir kereyle bisi olmaZ diyorum ama genel olarak her aksam.ozellikle yikatmaya calisiyorum hem aliskanlik edinsin

Pipetli değişik süslü bardaklar var onlardan dene istersen ben dün baktım kaç yere bulamadım istediğim gibi.. belki öyle olursa süt içer diye.. biberondan da bardaktan da içmiyor midesi bulanıyor yaa en son nesquikle denedim yine sevmedi

Olabilir aslinda.
Sevmiyormu sutu :/ aslinda memeyi birakinca buyuk kolaylik olurdu senin icin.
Belki anne sutu daha tatli geldigi icin icmiyodur simdi. Hos nesquikle bile icmediyse :)
Alisir insallah zamanla

Bende benimle birlikte surekli eline veriyorm fircaliyo ama bana fircalattirmiyo aglasada fircaliyorm valla
Memeyi biraktigindan beri abur cuburu hic yemiyo maşallah diyim nolduysa hep isterdi cikolata cips istemiyo k sukur bi ara arda cok yiyodu cunku biz eve hazir meyve suyu yada kola almiyorz kolayi babasi evdryken gorurse icene kadar agliyo ama o yokkken gorurse yok diyorm dolabi kapatip gidiyo iceri babasindan yuz buluyo cunku sipa valla kola felan icmeye hasret kaldim disarda yiyince de ayran istyrm arda kola istemesn diyr
seker000

Olabilir aslinda.
Sevmiyormu sutu :/ aslinda memeyi birakinca buyuk kolaylik olurdu senin icin.
Belki anne sutu daha tatli geldigi icin icmiyodur simdi. Hos nesquikle bile icmediyse :)
Alisir insallah zamanla
Sorma canım süt yoğurt peynir üçünü de yemiyor midesi bulanıyor :/ ben de dediğin gibi süte alışsın memeyi bırakınca veririm diye istiyorum ama işte bakalım bi de bu pipetli bardaklardan deniyyim

Ben de kola hazır meyve suyu cips kesinlikle vermiyorum ama topkek filan veriyorum bazen doysun diye:/

Tamemen unuttu mu memeyi nasıl gidiyor geceleri filan

Ben de kola hazır meyve suyu cips kesinlikle vermiyorum ama topkek filan veriyorum bazen doysun diye:/

Tamemen unuttu mu memeyi nasıl gidiyor geceleri filan
Kolayi gorurse iciyo genelde kvdelerde sussun diye veriyolar
Daha tam unutmadi heralde arada bi istiyo bugun sabah istedi yine 3 gun gece verdim 3 gundur gecede vermiyorm tabi benim her yerim agriyo

Aslinda bencede donemsel bu abur cubur, bizimki su an sadece tavan yapti disler yuzunden vs..
Kola vs gazli icecek pek almiyoruz yazin arada anca, hemen bogaz agrisi yapiyor kisin sanki.
Ay iyi yine dolabi kapatip gidebiliyorsun. Ben ikna etsem bile gozu kalmistir diye icim rahat etmiyor. Birde erkek cocuk herseyi tatsin konusu var bilirsin iyice kazinmis beynime illa tattiriyorum

Sorma canım süt yoğurt peynir üçünü de yemiyor midesi bulanıyor :/ ben de dediğin gibi süte alışsın memeyi bırakınca veririm diye istiyorum ama işte bakalım bi de bu pipetli bardaklardan deniyyim

Deme ya onlarida mi yemiyor :/ zormus isin, yemeklere ekleyince anliyormu tadini. Kasari falan tosta,omlete ekleyince?

Ay yok canim valla az bisey versem istiyo surekli o yuzden hic vermemek markete gidince de surekli supriz yumurta istiyo almadan cikiyorm sadece sut ekmek alcaz diyorm giderken baska biseye gozunu çevirip bakmiyo bile ama demeden gidersin hepsinden istyo gerci ben al demeden eline almaz babasiyla gitsin kolalar sekerler cipsler hepsini alir kola alma diye kiziyorm ee napiyim istedi diyo babalar boyle herald

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…