2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Hic sorma bendede bi heves var esime dedim cocuk yapalim diye ama o istemiyo acaba ne zamana kadar istemicek
Sonra bende dusundum arda daha yeni gece uykusu duzene girdi tekrar bi bebek uyku yok dinlenmek yok en iyisi biraz daha beklemek

Evet canım ben de duymuştum sirkeyi ama beni düşündüren geceleri..gece anlamaz ki sirke filan uykulu halde..sabaha kadar uyanıyor meme için..gülsima da gece uyanıyır mu hâlâ

Ever canım hem de defalarca uyanıyor

Canim artik ayirdim memeden gerek yokta iste uyutmak cok zor oluyo emerek uyudugu için alisti iki gundur oglen çok zorlanmiyorm ama aksamlari 1 bucuk saatimi aliyo uyutmam

Emzirmesi bir dert ayırması bir dert :) Allah yardım etsin başarırsınız umarım kısa zamanda

Elmalı tarçınlı yap canım öyle çık güzel oluyor şade keki nasıl yapıyorsan aynı tarif ile sadece göz kararı tarçın ve 1 elma rendesi at içine

Aynen oyle bende kotu oldum ayirdim memeden bi boslukta hissediyorum kendimi

İkisi aynı anda uyanınca eşin mi bakıyor birine yada birbirlerinin sesine uyanmıyorlar mı

Ben havuçlu hiç yapmadım elmalı tarçınlı yapıyorum.. unu mu fazla koydun acaba öyle olunca hamur oluyor bi de ben süt değil yoğurtla yapıyorum kekleri

tutkku canim ben ustune muhallebili yapyrm cok guzel oluyo Eki Görüntüle 2093593
Bu tarif

Ben havuçlu hiç yapmadım elmalı tarçınlı yapıyorum.. unu mu fazla koydun acaba öyle olunca hamur oluyor bi de ben süt değil yoğurtla yapıyorum kekleri

Ayni sade kek gibi yaptim sadece havuc elme tarcin ekledim ama neden oyle oldu bilmem. Siviyag eklemeyi unutmuatum onlami alakali acaba.
Pes etmek yok yine denerim.bakalim.
Muhallebilide guzel olur dur bakalim keki bi tutturayim sonra oylede denerim insallah

Sekerim unu fazla geldi aslinda sonra biraz daha sut eklemistim dedigin gibi ondanda olabilir yani

I ilknurrr22 karsi taraf istemeyince iste zor.
Rabbim bilir yinede ama 3 yasina bi girsin nasipse dusunmeye baslasammi diyorum. Arayi cok acmak istemiyorum, zaten hemen olurmu bilmem bebis tutununca,dogunca vs 1 yili buluyor zaten.
Ay yazarken bile gerildim .. ama kardessiz kalsin istemiyorum bi deli cesareti lazim bakalim. Hayirlisi artik biz ne kadar plan yapsakta Rabbim bilir

Bi kere de yoğurtla dene bence canım

Aynen oyle canim bende hemen olup olmicagini bilmedigimden dolayi istiyorum ama esim cok uzak 2. Çocuğa bunu anladım

Aynen oyle bende kotu oldum ayirdim memeden bi boslukta hissediyorum kendimi

Hissedersin tabi kolay değil anne için de bir bağlılık oluyor aslında :) 2 yaşını da doldurmuştu Zaten di mi canım

İkisi aynı anda uyanınca eşin mi bakıyor birine yada birbirlerinin sesine uyanmıyorlar mı

Evet canım ikisi aynı anda uyanıyor geceleri genelde ne kadar iki kapı kapatsak da (kızım yatak odasında oğlum oturma odasında) birbirlerini duyuyorlar önce kızımı emzirip geri uyutuyorum sonra oğluma süt sağıyorum genelde eşim oğlanı oyalamaya çalışıyor ona sıra gelene kadar önceliği mecbur kızıma veriyorum onun uyuması daha kısa sürüyor çünkü oğlanın beslenmesi çok zor 1-1.5saat sürüyor

Aklıma ne geliyor sürekli, kendi yarık damak dudak bir aile dostunun kızı var evlendi hamile kaldı çocuk doğana kadar ya o da ydd olursa diye 9 ay ağladı, şimdi ilerde Benim oğlum ve gelinim de çocuk sahibi olmaktan korkacak risk çok yüksek çünkü hatta kızım da korkacak ilkinde çıkmasa bu sefer ikinci çocukta risk daha da artıyormuş birdahaki gebelikte risk daha da artıyor şimdi ben mesela nasıl 3. Çocuğu yapayım? Risk daha da artıyor .. benim 4. Gebelik olacak çünkü 3.yü düşünürsem

Ameliyatı düşünüyorum, ek gıdaya başlayamayacağız ameliyatın iyileşmesi çok uzun sürüyormuş uzun süre ek gıda almayınca sonra yemek yemeyi kabul etmiyorlarmış, yürümeleri gecikiyormuş, konuşamıyorlarmış, elini ağzına götürmesin diye kolları bağlı kalacak uzun süre.. yarık damak deyip geçemiyorsun işte çeşit çeşit sıkıntılar oluşuyor kızıma blw yaptım kendi kendine yiyor içiyor oğlum ne olacak bakalım

Ama en çok da manyak gibi ilerde torunumda da çıkarsa diye düşünüyorum daha şimdiden oyyy işte anne olmak

Bu ayin 29unda 2 yasini bitiriyo canim onun icin kestim zaten bidr cok bagimliydi

Ya oyle riskleride mi oluyo bu genetik bisey mi canim yoksa hamilelik sirasinda biseyin eksikliginden mi oluyo dogmadan ultrasonda gorulmuyo mu

Anladım canım Allah yardımcın olsun♡

Şimdiden bunları düşünme canım Allah büyüktür önceden düşünüp üzme kendini inşallah çok kolay bir şekilde atlatırsınız o süreci

Bi kere de yoğurtla dene bence canım

Denerim canim bakalim insallah beceririm

Aynen oyle canim bende hemen olup olmicagini bilmedigimden dolayi istiyorum ama esim cok uzak 2. Çocuğa bunu anladım

Hayirli zamanda insallah canim.
Elbet ikna olur bir gun

PembeLokum canim benim dusunmemeye calis bunlari. Biliyorum elde degil ama Allah buyuk,insallah kolay atlatirsiniz o donemi.
1,2 yil biraz zorluk olacak ama sonrasinda insallah unutacaksiniz bu gunleri.
Rabbim baska dert vermesin, bak bazi hastaliklar omur boyu zorluklarla suruyor.
Hem yogun bakimda neler yasadiniz,bak cok sukur yavrunuzla dondunuz evinize,4 kisilik bir aile oldunuz.
Uzme kendini, yavrularin hissetmesin. Insallah guzel gunler nasip eder Rabbim.

Aynen canim mecbur isteyecek kusura bakmasin

Ya oyle riskleride mi oluyo bu genetik bisey mi canim yoksa hamilelik sirasinda biseyin eksikliginden mi oluyo dogmadan ultrasonda gorulmuyo mu

Evet canım maalesef büyük ihtimal genetik canım bir kürtaj olmam (kalp atışı olmaması) ve kan pıhtılaşması da anomaliler bir kaç anomali bir arada bulununca genetik olma ihtimali yüksek oluyor ultrasonda dudak ve sert damak yarıkları görülürmüş ama canım bizdeki gibi yumuşak damak yarığı görülmüyormuş oğlumun ağzının duvar kısmı ve küçük dil bölgesi komple yok boşluk canım en arkası ağzına bakınca karşında tünel var

Şimdiden bunları düşünme canım Allah büyüktür önceden düşünüp üzme kendini inşallah çok kolay bir şekilde atlatırsınız o süreci

İnşallah canım sağolasın

Haklısın canım sağol öyle arada esiyor bana ama sonra gene şükrediyorum

Dünya için küçük ama bizim için büyük bir adım oldu Canlar oğlum yaırk damak biberonundan normal biberona geçiş yapabildi Bu demek oluyor ki ağız kasları gelişiyor gelişmesi demek konuşabilecek demek katı gıda yiyebilecek demek yoksa 4-5 yaşına gelmiş Hale’n daha püre ile besleniyorlar maalesef konuşamıyorlar

Çok sevindim canım hayırlısıyla herşey düzelir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…