2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Gunduz cok kolay oldu canim uyutmak 15 dk surdu hic aglamadi emzirir gbi yatrdm kucagima pispislayrak ninni soyleyerek uyuttum ama aksam cok zor uyudu zaten her aksam uyumamak icin agliyo babasinin yaninda oturmak icin meme verdiğim icin susuyodu memede vermedigim icin susmak bilmedi odaya geldim artik mecbur bi saat ayagimda salladm tabi uyumuyo kendi kendine konusuyo sonra yatak odasina gotrdm kucagimda ayni sekilde otrdm emzirr gbi sonra yanima yatrdm ayaklarini kipirdatarak uyudu oyle gece kalkinca verdim 3 gece vermek gerekiyoms sut kendi kendine azalsn diye ama vermicem cunku sabah kalkti direk meme istedi
Gece vermesen azalmayıp acıtmaz mı seni canım şişiyonuş çok ağrı yapıyomuş öyle

I ilknurrr22 ay kiyamam biraktinizmi canim
Hadi hayirlisi.
Iste o agridan herkes dertleniyor.
Anca sagabilgin kadar sag,sicak havlu falan yap.
En azindan gunduzu hallederssn geceyidd yavas yabas birakir belki

4 gundur falam kasiklarim agriyor.
Bazen otururken falan acayip agri yapiyor.
Cumartesi adet olmam lazim ama nedense hic belirtim yok, sadece karnim şiş biraz.
Zaten kontrole gitmeyi dusunuyordum bu sebeple yarin nasipse gitsem diyorum nette tabiki yine harika seyler yaziyor bilirsiniz :KK14:
usuttum dicem ama en fazla 1 gun agri yapip gecerdi genelde

Bugun cok istedi meme yaa bu gecede vercem cunku omuzlarim sırtim cok ağrıyo sagsamda ayni sey emzrsemde en azindan 2 gece daha emsn azalir boyle boyle
Kıyamam yaa nasıl zordur onun için de ..soğuk nane yaprakları iyi geliyormuş diye hatırlıyorum sanki

4 gundur falam kasiklarim agriyor.
Bazen otururken falan acayip agri yapiyor.
Cumartesi adet olmam lazim ama nedense hic belirtim yok, sadece karnim şiş biraz.
Zaten kontrole gitmeyi dusunuyordum bu sebeple yarin nasipse gitsem diyorum nette tabiki yine harika seyler yaziyor bilirsiniz :KK14:
usuttum dicem ama en fazla 1 gun agri yapip gecerdi genelde
Üşütmektendir canım benim de adet dönemiyse ve üşüymüşsem hele bi de çorap gitmemişsem sürer böyle..sen yine bi doktora git genel bi kontrol için.. ben de haftaya gitmek istiyorum inşallah

I ilknurrr22 ay kiyamam biraktinizmi canim
Hadi hayirlisi.
Iste o agridan herkes dertleniyor.
Anca sagabilgin kadar sag,sicak havlu falan yap.
En azindan gunduzu hallederssn geceyidd yavas yabas birakir belki
Gece 1 yada iki kez kalkiyo canim o yuzden cok sorun yasamadm dun 2 kere kalkti birinde emzirdi ikincisinde biberonla sut verdim meme istiyo ama uyanikken meme vermiyorm anlmasn diye surekli dilinde meme em meme em anne pis olmus annecim diyorum agliyo bak istyosan diyorum açıyorum emmiyo cok kotu oluyorm ama smdiden özledim emzrmeyi :KK61:

Kıyamam yaa nasıl zordur onun için de ..soğuk nane yaprakları iyi geliyormuş diye hatırlıyorum sanki
Aynen duymustum dun gece koydum biraz rahatlatti sanki cok uzuluyorm meme istedikce ama mecburum 2 bucuk yasina kadar kesmek gerekiyoms 2 yastan sonra emmesi caiz 2 bucuktan sonra emmesi harammis internette gezinirken gordum

Gece 1 yada iki kez kalkiyo canim o yuzden cok sorun yasamadm dun 2 kere kalkti birinde emzirdi ikincisinde biberonla sut verdim meme istiyo ama uyanikken meme vermiyorm anlmasn diye surekli dilinde meme em meme em anne pis olmus annecim diyorum agliyo bak istyosan diyorum açıyorum emmiyo cok kotu oluyorm ama smdiden özledim emzrmeyi :KK61:

Kiyamam ya yerim onu
Zor geliyor canim insana, banada cok zir gelmisti hele.kendi redettigi icin ay beni istemiyor diye dusunuyodum hep :)
Bsta zor ama alisilacak canim, cani sag olsun yaninda ya bak cok sukur :)

seker000 seker000 gittim ya bagirsaklardan vs dedi ne alakaysa.
Adetten sonra baska tahlilde yapacak bakalim.
Genel olarak bie sorun yokmus cok sukur . Gitmemiz lazim ya hep erteliyoruz iyi oldu ciktigim

Insan bi hamilemiyim acaba moduna giriyor ya :)
Hem korkuyorum ama hamile olmadigimi ogrenincede uzuluyorum :KK53:

Kiyamam ya yerim onu
Zor geliyor canim insana, banada cok zir gelmisti hele.kendi redettigi icin ay beni istemiyor diye dusunuyodum hep :)

Genel olarak bie sorun yokmus cok sukur . Gitmemiz lazim ya hep erteliyoruz iyi oldu ciktigim
Aynen alisiyo yavas yavas uyutmalarimiz zor oluyo iste oda duzene girer insallah

Kiyamam ya yerim onu

İyi canım en azından için rahat etti

İyi canım en azından için rahat etti

Aynen canim yine daha rahat duruyor insan, kafada kurup duracagima iyi oldu gittigim

I ilknurrr22 senin baya gecikmis iyice umitlenir insan :)
Benim daha yarin adet gunum ama genelde kasik agrisi olur ya boyle uzunda surunce bi acaba olustu kafamda iste :)
Hamisleri gorunce zaten daha bi heves geliyor ve garibime gidiyor bugun fark ettim beklerken . Bakiyorum orda simdi bebekmi var diyorum, nasil sigiyor falan cok ilginc ya gercekten cok sukur Rabbime nasil bir guzellik boyle :KK68:

Ilk defa havuclu tarcinli kek.yapayim dedim beceremedim :KK14:
pisti ama bi garip oldu biyle hamur gibi kaldi yinede. Sularini sıkmıstim ve keklerim genelde iyi olurdu halbuki.
Varsa yaptiginiZ tarif alsam, esim tadini baya begendi cunki ama sadece uzerini yedi :KK53:

X