2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kim kotu bi anini saklamak ister ki bende buna anlam veremiyorm iste bazi kisilerin fotosuna yorum yapiyolar hep mi mutlusunuz hep mi esinizle iyisiniz esimle kavga edince foto cekip kavga ettik diye mi paylasalim yani ne alaka

Haha hakikaten yani kavga sırasında video mu çekelim o daha garip olur ayrıca gelecek tepkileri düşünemiyorum

Böbreklere ultrason ile bakılmaz mı bi geniş çaplı ultrason bir de kalp ekosu yapılabilir gerçi sizin oralarda zor biraz bu işler di mi

Kuzum geçmiş olsun tekrar cok sukur bisey yokmus obur hastane nasl tedaviyi yarim birakip gondermis yani onu anlamadim kac gun daha kullancakmissiniz

seker000 PembeLokum I ilknurrr22
Eve geldik kalmadik hastanede. Antibiyotige 5 gun daha devam edicez.
Hastanede daha antibiyotik devam edip + evede vermeleri gerekmis haliyle virus temizlenmemis.

Bakteri virusu varsa ultrasonla belli olmaz canim, daha ozel bir tahlilleri varmis onun.
Sabahki ilk tuvaletini almalari gerekmis bizimki gece 2 den oraya vardigimizda 11 lere kadar cisini yapmadi yavrum halsizlikten , iyi oldu onuda verdik lsa cikardi herhalde bakteri virusu oldugu

Ici disi ilac oldu ya,

Oy kuzum iyilesmesi icin ilaci icecek canim yapcak bisey yok iyi bari iciyomus ardaya ben surup hic iciremiyorm mumkunu yok icmiyo zorla verirsemde kusuyo ateslenince hep fitil ama antibiyotiklik biseyimiz olursa nolur bilmiyorum

Rabbim şifa versin inşallah

Oy kuzum iyilesmesi icin ilaci icecek canim yapcak bisey yok iyi bari iciyomus ardaya ben surup hic iciremiyorm mumkunu yok icmiyo zorla verirsemde kusuyo ateslenince hep fitil ama antibiyotiklik biseyimiz olursa nolur bilmiyorum

Hastanede dr lardan korktugu icin icti benden canim, evdede biraz korkurmus oluyorum ama icmeyince mecnuren diyorum doktorlar mi versin, bak icelim hastaneye gitmeyelim, gelirler vs diye yoksa artik bende iciremiyorum kaciyor saklaniyor resmen.
Hastaneds yuksek yatak vardi onun altindaydi dr gelince zor cikardim saklaniyor oraya kuzum

Aman aman insallah gerek kalmaz canim.
Birde korkuyorsun icerken dokuyorlar bazen hele kusunca daha zor hepsini icmemis oluyor, etkisi azaliyor vs

Bugun koltuklarin kucuk yastigini makinaya attim , makinayi birnactim fermuari acilmis icini gormeniz lazimdi :/
Pamukda degil ne deniyor ona bilmiyorum kucuk kucuk kar yagmis gibi , montumuda atmistim yanina oda oyle olmus
Ne kadar dalginim hic aklima gelmedi acilabilecegi

Günaydııın
Nasılsınız kızlar ya çok özledim sizi. Bildirim gelmiyor artık burdan arada etiketleyin beni

Aşkolsun neden gelmeyelim. İyiyiz cok şükür canım, siz nasılsınız? Çok geçmiş olsun şimdi okudum. Nasıl oldu kuzun?

buna sukur canim daha iyi, insallah yeni ilaclar ise yariyodur.

Basladinizmi ek gida surecine ne kadar oldu Ipek

İnşallah en kısa zamanda atlatırsınız canım. İpek 5 ayı bitirdi 6. Ayı bekliyoruz ek gıda icin

Insallah canim
A oylemi , temmuz sonuymus sahi ben temmuzun basinda dogdu diye hatirliyrum :)
Hadi bol bol anneyi uzmeden silip supurur tabagindakileri hep

Aynen oyle oluyo bi daha versen ne kadar verceksin onu bilemiyosn insallah gerek kalmaz atesi cikmadi demi bi daha

Ya kotu olmus bi daha bi torbanin icine koyup

Amiiin inşallah teyzesi. Sizde durumlar nasıl? Buralarda herkes iyi mi?

Yemek durumunu soruyosan zayifiz ya, hastalikla iyice zayifladik ama olsun cani sag olsun napayim.
Tv ile anca yer yemek.

Cok sukur iyi galiba herkes :) gelen giden yokki pek herkes dagildi, ne guzeldi eskiden yetisemiyorduk sayfalara :)

I ilknurrr22 cok sukur yok gibi canim
Bazen sicak geliyor bana ama sknra bakmissin iyi belki ben paranoyak oldum artik :)

Kv kemoterapi gibi birsey gorecekmis 1,5 ay kadar . Cok sukur iyi huyluymus kizlar.

Demin disari cikti biraz yuruyus icin, maske takmasi gerek ,sapkada takmis.
Bir komsu gordu ve diyoki ne o oyle ninjalar gibisin, şal bari takdaydin dedi..
Neden hala bir kisinin durumunu bilmeden yorum yapariz ki. Baya uzuldu belli etmemeye calisti ama.
Herkes bi garip valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…