2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Biraz büyüdüklerinde konuşarak belki ikna edebiliriz bu aralar zor çocuklara konuşarak anlatmak çok mümkün değil

Oğlum nasıl ne zama çıkacaksınız hastaneden canım

Biraz büyüdüklerinde konuşarak belki ikna edebiliriz bu aralar zor çocuklara konuşarak anlatmak çok mümkün değil

Oğlum nasıl ne zama çıkacaksınız hastaneden canım

Aynen canim

Cok sukur ya,terliyor resmen terliyor artik . Insallah gelmis gecmis bitmistir.
Yarin sabah son antibiyotigi yapacaklar iste belki ogleye cikariz Allahin izniyle bir sorun cikmazsa.

Kizlar atesli mizaci olan kisi tam olarak ne anlama geliyor?
Biliyosunuzdur su ceviz perdesi cayini veriyorum ayaza, ama nette 1 yazida denk geldim oyle olanlar ceviz tuketmemeliymis.
Yani benim yuzundenmi oldu simdi boyle :/ cevizi coktan tuketioruz gerci ama

O depresyon bi bitmiyorki
kacinci ayindasin.
Yeni hayat,yeni vucut , korku,endise cok normal illa bir donem oluyor hmikelikte boyle :)
Artık kendimi kaybeder oldum.. Dün gece sinir krizi geçirdim.. 6. Aydayım şuan zaten o korkular endişeler beni yedi bitirdi. Normalde de uysal bi yapım yoktu ama şimdi daha kötü durumdayım herkes batar oldu bana özellikle eşim ve ailesi.. Bilmiyorum ne zaman geçer bu durum

Gecer canim, cok normal.
Dogumu dusunmek bile basli basina gergin hissetiriyor insana.
Anca imkanin varsa bol bol yuruyus yapip kendini rahatlatmaya calis.
Hepsi gecici inan bana, nasipse cok guzel birseyi alacaksin kucagina onu dusun

Allahin izniyle yarin cikiyoruz canim.
Cok sukur daha iyi, sadece 2 ignesi daha kaldi o yuzden mecburen burdayiz . Olsun iyi olsun,dururuz 1 gun daha :)
İyi çok şükür canım selametle evinize dönün inşallahh..

Atesli mizaci olan kisi demek sanırım kolay ateşlenen gibi bişi sanırım..ceviz perdesi çayı ne canım ilk defa duydum.. ama ceviZ hararet yapar diye biliyorum .. kendini suçlama ondan olduysa bile nerden bilebilirdin ki böyle olacağını..

Ben hep 3 yasinda hamile kalsam 4 yasinda dogmus olur 5 yasinda anaokuluna baslicak ya hem kardesi dogdugu icin onu okula gondermisiz gibi hissetmez hemde rahatca okula goturup getiririm diye dusunuyorum hayirlisi olsun bakalim

Ay yok cocugu tvye mahkum edemem 1 saat izlese vicdan azabı cekiyorum

Evet canim, normal kasikla ictik ama ise yaramadi sonra damardan verilmeye karar verdiler.
Cok agri yapiyor belli , drek igne yapilsa bu kadar aglamaz kesin

Of hem de ne Ağrı canım sezaryen sonrası iğne ile antibiyotik yapılıyor hüngür hüngür ağlıyorum.. ah kuzuma ya

Of hem de ne Ağrı canım sezaryen sonrası iğne ile antibiyotik yapılıyor hüngür hüngür ağlıyorum.. ah kuzuma ya

Hadi ya :/ agladigi kadar varmis desene yavrumun.
Hayir birde hemsireleri gorunce basliyir aglamaya, ne agliyosun daha bisi yapmadimki diyir bu aksam bitanesi.
Cocugun icine yerlesmis korku,aptal degil ya biliyor agrisini.
Ah ah nasipse yarin sabah son

Igneler devammi canim senin

seker000 yaklasik 2 aydir veriyorum aslinda olsa o zamandan beri olurdu diye kendimi rahatlatmaya calisuyorum.

Cevizi ayirinca ortasinda ince bir kabuk cikiyor ya onun 1 tutamini 1 fincan kafar suyla kaynatio cay gibi icirice oksuruk balgamdan eser kalmiyor canim.
Burun akintisini vs hemen kesiyordu mesela.
Cocuklarada rahatlikla verilebiliyor. Bu ara instagramda baya yayildi bu ceviz cayi ve herkes olumlu yorum birakiyor

I ilknurrr22 o zaman hakkinizda hayirlisi canim.
Ardanin dogum gunu bu aydi dimi, buyudu kda ya masallah daha dun doguma gun sayiyodun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…