2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Anladim canim Allah yardimciniz olsun insallah bi an once iyilesir minik keyfi nasil korkuyo mu hastaneden

Anladim canim Allah yardimciniz olsun insallah bi an once iyilesir minik keyfi nasil korkuyo mu hastaneden

Aminnn insallah canim
Ilk gun baya korktu,agladi dr lar odaya girdikce ama sindi alisti, hatta onlara bagiriyo git burdan diye :)
Gecen biri odadan cikti bu ardindan kopppek diye bagirdi
ama cook cani sIkildi, oyalanacak birsey kalmadi. Zaten cocuklarin ilgisini cekecek dogru duzgun bisi yok.
Disarida cikamadi girdigimizden beri 5dk haric,anca hastanenin icinde turladik gorus saatlerinde falan

Yaa yerim ben onu sipa hastaneden cikinca gezdir biraz bari

Çok şükür canım ..bizim de 1.5 yaş aşısı baya ayeş yaptı işte 2 gün filan..hemşire ateşi çıkmaz demişti ama bilmiyorum ki

Aynen 1 yıl daha bitti işte..inşallah bugün çıkarsınız..eşin de sizinle hastane odasında mı kalıyo?

Yaa yerim ben onu sipa hastaneden cikinca gezdir biraz bari

Nasipse gezdiricem. Soguk moguk gezdiricem. Ne kadar kolluyoruz o kadar hastalar gercekten

Kiyamam, bitmedi dimi daha asilar
Malesef 4 aksam daha burdayiz :/
Bugun yine cikti atesi, damar yoluyla basldilar iste vermeye.
Antibiyotik fayda etmedi yani.
Belkide dogru tedavi yapilmadi,simdi tekrar. Diyorum ya burdaki doktorlara lafim yok
Yok canim yalniziz. Kapidan pek kimseyi almiyolar. Gorus saatlerinde biz cikiyoruz. Kisaca cocuklara hapis hayati var resmen

Cocuk can sIkintisindan ne yapacagini sasirir. Cama cikartip baktirmistim, cami elleriyle lekelemis diye temizlikci usulca laf sokuyor dusunebiliyormusun. Silmesi zormus

Hoş buldum canimm bu topik çok sesiz

Eskiden baya aktifti , coluk cocuga karisinca cogu gelemiyor yogunlukla simdi :)
Calisiyormusun

Herkese mutlu yıllar diliyorum
tutkku canım oğlun nasıl oldu yoğunluktan yazamadım

Sanada canim

Yukarda sekere yazdim canim. Ayni.. hastanedeyiz iste. Hayirlisi boyleymus ne diyeyim saglik olsun. Sadece cok fazla uzadi bu konu, insallah dogru tedavi yapiliyordur

Allah beterinden korusın canım gözetim altında olması daha iyi hayırlısıyla atlatırsınız inşallah bugünleri

Ay ne degisik insanlar var yaa isi bu mecbur temizlicek konusmaya hakki yok
Bedava calismiyo ya orda

Ya ne kadar zordur onu orda zaptetmesi çok üzüldüm canım ya Rabbim yardımcınız olsun Tam olarak neyi olduğunu bulamadılar mi? Yeni yıla hastanede mi girdiniz yani şimdi

Sagol canim sanada mutlu yillar
Napiyo minikler

Sağol canım bol bol ağlıyorlar napsınlar
Artık daha da zorlaşıyor çünkü oğlumun yenidoğan uyku olayı bitti artık gündüz hiç uyumuyor nerdeyse ve ne ara kucakçı oldu anlamadım kucaktan inmiyor oysa ki ilgilenemiyordum kucağıma alamıyordum

Halaaa atesleniyoruz
6 gun dolu dolu..
PembeLokum yok canim virus diyip gecistiriyorlar. Sorunca abarttiniz artik diye bizi tersliyorlar birde.

Kulaklarina bakilmadi orta kulakmi diye akljma geldi aksam bugun nasipse oraya gondermelerini isticem.
Veya 6.hastalikmi ne gercekten bilmiyorum.
3 tane azi dis cikmaya calisiyor ondanmi
Kafayi yememe az kaldi gercekten.

Dun hastaneden disari gezdirdik biraz esimin dukkanina falan gittik kafasi dagildi bari ama gercekten cok sIkiliyor ben bile zor duruyorum.
Resmen hapis hayati gibi.
Koridorda balkon kapisini acmada bakiyoruz oraya bile gitmemize karisiyolar yasakmis orasi personelinmis.
Yahi babanin malimi cocuk bunlae bir odada nasil dursunlar 1 hafta ya az degilki
Gercekten bazen dayanamiyorum.

Bugun devam ederse baska buyuk sehre gecicez ordaki doktorlar en azindan ilgili

Canım yaa dediğin gibi büyükler dayanamazken çocık nasıl dayansın..belki de gerçekten dişlerdendir..çünkü azı dişleri de çok ateş yapıyor diye biliyorum..inşallah geçer sağ salim evinize dönersiniz inşallah

Yaa arda kucukken hic kucakta durmazdi sevmezdi smdide oyle ama evde surekli bana yapisik kollarim agriyo artk
Smdi o mis gbi kokuyodur yaa esime diyorum ikinciyi yapalım diye yok diyo bende çok istiyorum

Ya evet kulagina neden bakmiyolar arda ateslendiginde de bakmamslardi bu doktorlar da sanki bedava calisiyoda bize ters cevap veriyolar hakkini savun canim abartirim o benim cocugum de paranzi aliyosunuz burda calisiyosaniz bakacaksiniz ilgileneceksiniz de ya ben sinir oldum 6 gun ates dusmez mi temizlikciler bile tersliyoms bu nasl hastane cikinca sikayet et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…