2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Insallah canim
Yok gercekten en iyisini yapiyor. Hersey ne kadar erken o kadar iyi. Ilacla tedavisi mumkum en azindan.
6 ayi gectim, senede 1 bile gitmiyoruz. Herseyi hep sona birakiyoruz
Once kendimize bakmaliyiz ki yavrumuzda iyi olsun.

Son haftalarda o kadar gerginim, hep hi kosturmaca icindeyimki evde , haliyle ayazda cok gergin.
Sabir sabir diyorum artik. Saglik olsun, sabrederim insallah
Gerilme canim yaa biri bisey der mi diye de dusunme senin kucuk cocugun var elinden gelen bu
Kimse bisey diyemez dese bile kafana takma yaa canindan çocuğundan onemli mi

Gerilme canim yaa biri bisey der mi diye de dusunme senin kucuk cocugun var elinden gelen bu
Kimse bisey diyemez dese bile kafana takma yaa canindan çocuğundan onemli mi

Degil degil ama iste. Su amalari bi atsam kafamdan.
Varya bugun yemek yapiyorum ama.habire kafamda ayni sorular. Begenirlemi,yerlermi, ya begenmezlerse. Aman begenmezlerse kendileri yapsinlar cok biliyolarsa vs vs icimden soylene soylene yaptim :KK70:
Ama bugun yinede daha rahattim. Birazda gribin verdigi yorgunluk ve sinirle cok gerildim dun
Halimize sukur,saglik olsun ben katlanirim.bu olsun derdimiz

Sen nasilsin

Degil degil ama iste. Su amalari bi atsam kafamdan.
Varya bugun yemek yapiyorum ama.habire kafamda ayni sorular. Begenirlemi,yerlermi, ya begenmezlerse. Aman begenmezlerse kendileri yapsinlar cok biliyolarsa vs vs icimden soylene soylene yaptim :KK70:
Ama bugun yinede daha rahattim. Birazda gribin verdigi yorgunluk ve sinirle cok gerildim dun
Halimize sukur,saglik olsun ben katlanirim.bu olsun derdimiz

Sen nasilsin
Aman canim at su kafandaki soruları begenirler niye begenmesinler
Iyiyim canim ayni iste gecen gun kar yagdi sevindik cok sukur diye gecti gitti kar kalmadi :KK70:
Ard her yeri bembeyaz gorunce korktu aksam cikarmstik

Kızlar nasılsınız?

Ya bişi sorucam çamaşır makinasına ayakabı yıkadınız mı hiç? Makinaya bişi olur mu acaba yada ayakabılara ? Tabii bi de hijyenik olur mu makina kirlenir mi diye düşünüyorum denediniz mi siz?

Aman canim at su kafandaki soruları begenirler niye begenmesinler
Iyiyim canim ayni iste gecen gun kar yagdi sevindik cok sukur diye gecti gitti kar kalmadi :KK70:
Ard her yeri bembeyaz gorunce korktu aksam cikarmstik

Haha kiyamam, aynen ya bu kis burayada daha 1 kez yagdi. Kis gec gelecek herhalde.
Seviniyor ama insan :)

seker000 seker000 canim 2 3 kez atmisligim var. Makinayada ,ayakkabilarada bisi olmadi aksine cok guzel yikaniyorlar .
Ama bir tanidigim surekli atiyomus makineye.
Sadece sanirim bazi beyaz ayakkabilarin beyaz kismini sarartiyor. Bilmiyorum ayakkabiylami alakali ama

Kızlar nasılsınız?

Ya bişi sorucam çamaşır makinasına ayakabı yıkadınız mı hiç? Makinaya bişi olur mu acaba yada ayakabılara ? Tabii bi de hijyenik olur mu makina kirlenir mi diye düşünüyorum denediniz mi siz?
Bekarken atuyodm ama smdi esim bozulur sekli diye attrmiyo atarsan altlarini tuvalette suya tut kiri aksn ben oyle yapiyodm bide sikma devrini dusur sikinca sekli bozuluyo cidden

Haha kiyamam, aynen ya bu kis burayada daha 1 kez yagdi. Kis gec gelecek herhalde.
Seviniyor ama insan :)

seker000 seker000 canim 2 3 kez atmisligim var. Makinayada ,ayakkabilarada bisi olmadi aksine cok guzel yikaniyorlar .
Ama bir tanidigim surekli atiyomus makineye.
Sadece sanirim bazi beyaz ayakkabilarin beyaz kismini sarartiyor. Bilmiyorum ayakkabiylami alakali ama

Bekarken atuyodm ama smdi esim bozulur sekli diye attrmiyo atarsan altlarini tuvalette suya tut kiri aksn ben oyle yapiyodm bide sikma devrini dusur sikinca sekli bozuluyo cidden

Anladım kızlar..aslında ayakabılara değil de makinaya korkuyorum bozulursa diye:KK70:

Kızlar nasılsınız?

ayakkabıları çorabın içine koyup öyle yıkarsan bir şey olmaz canım

Peki madem camasir makinasi konusu acildi sordummu.onceden unuttum ama benim makina cook koku yapiyor.
Hadi bunada bi el atin

Camasirlari cikarinca garip bir koku var. Zaten sonrasinda icini kokunca ayni koku devam ediyor.
Lastigini vs siliyorum islak kalmasin diye ama yine ayni.
Beyaz sirkeyle temizledim yine ayni hatta faha fena koktu.
Deterjan kismini temizliyorum .. ee baska neresinde sorun olabilir acaba

O lastikli kisim varya onun tam arasinda daha dar bir yer var, oraya kulak.cubugu bile girmedi dogru duzgun .iste orasi afedersiniz pislik topluyor acaba ordanmi kaynakli.
Anneminkine baktim o dar kisim acik degil, haliyle icine psilik toplamiyor.acaba benimki neden oyle

Yani ne dertliymisim ne uzun yazdim :)

Peki madem camasir makinasi konusu acildi sordummu.onceden unuttum ama benim makina cook koku yapiyor.
Hadi bunada bi el atin

Camasirlari cikarinca garip bir koku var. Zaten sonrasinda icini kokunca ayni koku devam ediyor.

O lastikli kisim varya onun tam arasinda daha dar bir yer var, oraya kulak.cubugu bile girmedi dogru duzgun .iste orasi afedersiniz pislik topluyor acaba ordanmi kaynakli.
Anneminkine baktim o dar kisim acik degil, haliyle icine psilik toplamiyor.acaba benimki neden oyle

Sen diyince ben de baktım canım öule açıkta bi kısım yok ama dediğin gibi oraya tüy saç filan girip koku yapıyor olabilir. . Benim çamaşırlarda da bi ara öyle değişik bi koku oluyordu sonra kendiliğinden geçti ..acaba deterjanla mı alakalı

Sen diyince ben de baktım canım öule açıkta bi kısım yok ama dediğin gibi oraya tüy saç filan girip koku yapıyor olabilir. . Benim çamaşırlarda da bi ara öyle değişik bi koku oluyordu sonra kendiliğinden geçti ..acaba deterjanla mı alakalı

Acaba makina zorlanip orasi acildimi.
Bilemedim
Yok canim, zaten cogunlukla farkli deterjan alirim. Ama dedigim gibi o yerden supheleniyorum. Bakalim daha ince birsey bulup guzelce temizlemeye calisicam. Esim temizlemis gecen ama iyice temizlenmesi baya zorlayacak gibi

Hadi bunada bi el atin

Makineyi bos calistirsan canim ben arada bos calistryorum

Kizlar biz hastaneye girdik :KK43:
Dunden beri dusmeyen ates var. Ek olarak gozler kizardi cok burun tikanikligiyla gozlere kalkiyormus.

Dun gece titremeyr basladi,korktuk acile geldik otelde kaldik nolur nolmaz diye ama bu sabah hala dusmedi ates, tahlil icin vs aldilar
Ne diyecegimi bilmiyorum ama cok korktum, dunden beri varla yok arasiyim.
Dua edin kizlar hersey temiz ciksin gidelim sag saglim evimize.
Ayaz surekli burdan cikmak istiyor, babasini istiyor vs ..
Allahim sen yardim et

Dunden beri dusmeyen ates var. Ek olarak gozler kizardi cok burun tikanikligiyla gozlere kalkiyormus.

Dun gece titremeyr basladi,korktuk acile geldik otelde kaldik nolur nolmaz diye ama bu sabah hala dusmedi ates, tahlil icin vs aldilar
Allahim sen yardim et
Canım çok geçmiş olsun..çıktı mı tahliller haber ver bize de

Allahim sen yardim et
Gecmis olsun canim insallah temiz cikar tahliller telas yapma suan senin sakin kalman lazm

X