2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Hadi yaa alt diş baya zor diyolar inşallah kolay atlatırsın dikiş attılar mı.?
Attilar canim o kadar zor çıktı ki anlatamam kac parcaya ayirdi disi kesti ama yinede cikmadi canim acimadi islem sirasinda sadece cok cektikleri icin cenem agridi bide anestezinin etkisi gecmeye baslarken siddetli bi agri oldu yemek yedim ilac ictim 1 saat felan agridan agladm ama gecti yemekte yemek sayilirsa corba ictim 3 4 kasik acliktan ölcem galiba cok aciktim

seker000 canim cok gecmis olsun. Insallah cabucak atlatir

I ilknurrr22 ay cektirdinmi. Cok uzun surmus :/ alt disler daha zor galiba hakkaten.
Benim usttu ama yinede 2,3 kez iyice cekti anca cikti. Cenese baski hissediyorsun falan.
Ah o yemek yemek. Bende 3,5 kasik corbayi zoorla icti. Acliktan fenalik geliyodu. Ama yarin daha iyi olur canim, sadece agri biraz suruyor iste. Enfeksiyon kapmazsa cabuk gecer
zerdecalli suyu kesinlikle tavsiye ederim, arastir istersem nette yinede ama boyle dia cekim sonrasi enf. Kapmamasi icin cok iyi, agriyi kesiyor hem

Canım yaa yüz de şişiyo bildiğim kadarıyla şişti mi senin yoğurt süt filan ye iç tok tutar bari:/

Sağol canım inşallahh.. inşallah ateşlenmez bu gece

Ay evet cok uzun surdu 2 3 kez ne ki 10 kere asildi heralde bide asistana yaptrdi doktr sinir oldum gargara mi yapcaz zerdecalli suyla 1 kase corbayla duruyorum acliktan mahvoldum valla

Canım yaa yüz de şişiyo bildiğim kadarıyla şişti mi senin yoğurt süt filan ye iç tok tutar bari:/
Yok canim asiri bi sislik yok ilk çıktığımda sisti 10 dk buz tutuyorm 10 dkka bekliyorm oglenden beri hatta gecede uyuma mumkunse yap dedi ama nasl uyumicamki

Ayni canim gece hic uyuyamadm agridan agri kesici icince o kadar rahatliyorm ki sanki tekrar uyustrmuslar gbi butun hersey geciyo onuda sabah aksam yazms mecbur oglen agri cekiyorm yemek zaten yiyemiyorm sabah kahbaltida corba ictim smdi de sut
Allah şifa versin canım

Ay evet cok uzun surdu 2 3 kez ne ki 10 kere asildi heralde bide asistana yaptrdi doktr sinir oldum gargara mi yapcaz zerdecalli suyla 1 kase corbayla duruyorum acliktan mahvoldum valla

1 tatli kasigi kadar zerdecali goz karari az suyla /1,2 yemek kasigi falan/ karistir calkala agzinda biraz tut cikan disin taraflarinda.
Gercekten ben onunla rahatladixm canim, antibiyotikte icememistim. Enfeksiyon kapmisti birde, disci tekrar hepsini patlatti Allahim dis cektirmek yaninda bas taci edilir cok fenaydi. Uyustursalae bile dis olmadigi icin tutmuyor zaten uyusmuyor.
Adastirdim sonra nette o can acisiyla eve gelince yapmistim cok rahatlatti
Insallah ise yarar. Kontrolw cagirdimi tekrar

Yazmadim canim, nasipse yarin yazarim. Instagrama girmis ama. Oraya girdikce kotu birsey yoktur diye rahatluyorum sahsen

seker000 nasil oldunuz canim iyimi Gorkem

Çok şükür canım daha iyiyiz.. sen nasılsın?

Ya deneyim canim bi onuda acisini mi aliyo 2 gundr corba ice ice bi hal oldum

Hayret ediyorm gerçekten ama kendileri bilirler o cocuklar buyudugu zaman onlari tanimicaklar bile o zaman zoruna gider onlarinda iste is isten gecmis olur

O zaman da herhalde beni suçlarlar kendilerine hiç bakmadan gelin torun göstermedi bize sevdirmedi diyeceklerine Emin’im :)

Eşime soruyorlarmış canım ama ben genelde eşimin telefonuna bakıyorum ya öyle sık sık konuşmuyorlar Doğumdan önce 2 ayda bir filan konuşurlardı Doğumdan sonea da bakıyorum haftada 1 filan

Kizlar yemek paylasiyoruzda ek olarak.birde aktivite paylassak. Ben artik uretemiyorum. Evdeki oyuncaklara desen doyduk tabi.
Evdeki esyalarla yaptiginiz aktivite var mi

Facebook ta pia polya oyun ablası diye bir sayfa var anneler yaptıkları aktiviteleri paylaşıyorlar benim çok hoşuma gitti oraya bakabilirsin

seker000 tutkku I ilknurrr22 canlar benim kp.yoğunbakıma girdi çıktı da ondan gelemedim kaç gündür eşim gitti geldi ben de hep çocuklarla uğraştım annemle babam benle kaldı gerçi ama yoğun geçti epey

Kp nin bağırsakları düğümlenmiş benim kızımda da olmuştu ya biz iyi atlatmışız ama epey erken teşhis oldu bizimki kp günlerce doktora gitmemekte ısrar edince ölümden dönmüş Neyse ki hayati tehlikeyi atlattı

Cok gecmis olsun canim. Benim kv dede olmus daha biz tanismadan once ameliyat bagirsak dugumlenmesinden.

Facebook yok canim bende, ig de cok var aslinda ama uygulaya yok :)

I ilknurrr22 agriyi geciriyor ve enfeksiyon kapmasini onluyor canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…