2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bi yere gidipte eve gelince olusan senaryolar bendede var deliyiz biz galiba

Canım bence normal senin arada sırada böyle fazla düşüncelere kapılman hani bir de ben neden böyleyim diye dert edinme dediğin gibi gene eskiye göre iyisin :)
Ben eşime ziyaret dede ve nenelere yasak değil o kadar da değil canım dedim sonuçta benim annem babam bizle kalıyordu bugüne kadar
Parkta takılıyorlar dedim ya canım takılmamışlar meğer bahçeden eşime portakal limon ve zeytinyağı verip geri yola devam etmiş kp
Ben alıştım artık tuhaflıklarına :)

Ya inanmiyorm insan torununu gormek icin girmez mi ya torun bu evlattan tatli derler bi degisikler gercekten

Ben alışmışım artık canım tuhaflıklarına :) kp zaten benim evime hayatta adımını atmaz gene de ben eşime dedim söyle oğlanı görmeye gelsin 5dk ama gelmedi tabi:) eşime de bahçeden portakal filan verip geri devam etmiş yola yani takılmamışlar parkta

Ayakkabı hayırlı olsun :)

Hayret ediyorm gerçekten ama kendileri bilirler o cocuklar buyudugu zaman onlari tanimicaklar bile o zaman zoruna gider onlarinda iste is isten gecmis olur

Ben de pek duruyorum sayılmaz canım yaa zaten bi yüzmeyi bi araba kullanmayı bi de anadilim gibi ingilizce konuşabilmeyi çok istiyorum

Bende disari cikinca butun düzenim bozuluyo yaa gıcık oluyorm dun gezdik mesela arda hic yemek yemedi uyku saati sasti yemek saati sasti hic bsy yediremedm

Biz dun disardaydik tum gun evde yemek yemedik ondan önceki gun tavuklu patates firinda pilav mercimek corbasi salata bugunde sehriyeli tavuk corbasi karnibahar yemegi kiymali makarna

seker000 hepsi yapilabilecek seyler ama iste cesaret lazim. Basladimmi gerisi geliyor mesele baslamakta bence :)

I ilknurrr22 bayildimm cok guzeller. Bu ara bu modeller tercih ediliyor galiba artik. Rahatmi bari o diger modele gore acaba hani normal adidaslara gore. Bu sanki daha hafif duruyo

PembeLokum pes pes pes yani. Girmesin zaten bahceye bile adim atmasin aman orasi tehlikeli bolge cunki :)
Insan hic merak etmezmi ya. Telefonla bari durumunu merak edip soruyolarmi acaba Mustafa Kemalin. Bilmiyorum yani saskinim cok :)

Sabah tarhana pisirdim
Oglen biraz tatli simit yedik
Uykudan sonra ispanakli sutlu corba

Sonra pogaca yaptim
Aksama kiymali sigara boregi vardi yagda kizartmasindan . Midem zaten bulaniyodu simdi iyice fena
Yagli yagli ne guzel geldi ne guzel geldii.

Fark ettimde cok cesit yemek yapiyosunuz her aksama. Corba mesela cogunlukla yapiliyor.
Burda pek o aliskanlik yok. Genelde tek yemek yapilir

Mesela aksama o sigara boreklerinin yanina bi salata yaptim baska bisi yapmadim.
Cogunluk oyle yapiyor zaten. Ama ne guzel ogune corba eklemek

Afiyet olsun canım♡ ben öğüne çorba yapmıyorum eğer çorba yaptıysam yanına basit bişi yapıyorum hatta bazrn yapmıyotum hafif olsun diye sadece çorba içiyoruz ..

ama genelde sulu yemeklerin yanında ya pilav ya makarna ya da patates yaparım genelde iki çeşit olur bizde.. çok şükür Rabbim olmayanlara da verain inşallah

Evet canim cok rahat acayip hafif yuruyus ayakkabisi galiba bu

Canım kisin corba yapıyorum ben mutlaka yazın pek yapmamda corbasiz da olmuyo bence bide arda diger yemeklerden az yiyo corbayi cok yedireblyrm yaa oyle doyms gbi geliyo bana ya 2 cesit ya 3 cesit olcak illaki yaninada salata tursu yada yoğurt 3unden biri

Kizlar arda pipim aciyo diyo dikkat cekmek icin mi yapiyo yoksa bi sorun mu var anlamadm ama cisini felan gayet rahat yapiyo tuvalete gotrdm baktim kac kere acisa yapamaz demi.
Oyle dedigi zaman bezini aciyorm pipisi buyumus oluyo acaba onun icin mi diyo ki bide bezi hic istemiyo artk benim tembelligim aslinda cock her yaptığında soyluyo alistrmam gerekiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…