2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Seviyor canım tabi elinin ayarı yok ama dikkat etmeye çalışıyorum zarar vermemesi için :) sürekli bebişle oynamaya çalışıyor oyuncaklarını alıp getiriyor beşiğine, eline vermeye çalışıyor filan oğlandan bir tepki alamayınca kızıyor sinirlenip gidiyor
Sürekli evdeki çiçekleri alıp kardeşine getiriyor

Bazen de oğlan kucağımdayken onu atmaya çalışıyor kendi istiyor kucak ya da emmek mesela :) ağzından emziği alıp gidiyor biberonu alıp gidiyor patiklerini çoraplarını eldivenini şapkasını çıkarıyor sürekli geçen de saçlarını taramaya çalışıyordu oğlum artık ablası yanına gelince suratını asıyor direkt garibim ya bıktı çocuk

Aynen benimki 2 yasina gircek ama hala bensiz yapamaz sanki yenidoğan ya cok ozeniyorum sana böyle iki cocuk felan cok hos istyrm ama sadece istemek benmki
tutkku

Güzel olmasına çok güzel tabi zor ama ben çok memnunum halimden ha gece kızım 3buçukta uyudu sinirden elimdeki herşeyi duvara fırlattım ama sinirim yavruma değil bu çocuğa annesi olarak bir türlü uyku düzeni oluşturamadığıma, kendime sinirlendim yani: zor iki bebeğe düzen sağlamak bazen birinin altını değiştirmeyi filan unutuyorum o kadar yoğun ki :) ama çok tatlılar sevmelere doyamıyorum ya, ama ikisini de yeterince sevemiyorum vakit kalmıyor resmen

Hm başında uyuşukluk mu var nasıl ya anlamadım hani baş ağrısı değil uyuşukluk diyorsun

tutkku canım bence psikolojik bu ama devam ederse sen yine bi doktora görün..

Seni o kadar iyi anlıyorum ki insan dışarı çıkınca iki insan görünce kafası dağılıyor ama evde dört duvar arasında kurup duruyoruz. . Benim de senden bi farkım yok inan..Rabbim şifa versin inşallah

Ah ya yerim
Coraplari,sapkayi vs cikarmasi cok tatli
zorluklarina ragmen guzel olmazmi hic.

Uyku duzeni bence simdi zordur canim, Mustafa Kemal biraz buyusun nasipse ikisine ortak bir duzen bulursun. Su an bence zordur

Hm başında uyuşukluk mu var nasıl ya anlamadım hani baş ağrısı değil uyuşukluk diyorsun

Ilk alnimda saclarin basladigi yerde basladi uyusukluk,karincalanma basladi.
Simdi arkaya dogru,yukarda hissediyorum, omzumda agriyor biraz.
Sac diplerim yaniyor gibi. Hani kurutma makinasiyla sac derini anlamadan yakarsin ya oyle yanma hissi var.
Bilmiyorum ya tadim tuzum yok artk. Rabbim beterinden korusun tabi ,halimize sukur

Umarım büyüdükçe yemek ve uykuları aynı anda olur canım öyle yapmalıyım yani yoksa zor sırayla değil aynı anda yapın diyorlar yeme uyku banyo vs bu işleri

Anladım canım normal değil gibi ya devam ederse mecbur gitmelisin doktora

Biz oğlum ameliyat olana kadar ev hapsindeyiz üzülmeyin eve tıkılıp kaldık diye :) biz de dört duvar arasındayız ailecek

I ilknurrr22 sıkmiyorumdur insallah sizi ama buraya yazinca rahatliyorum.

Soyle bi ooof cekesim varki
Yok canim ne sikmasi anlat tabi yaa kafama takinca düzeliyo mu hayir ee niye kendime hayatı zehir ediyim ki umursamiyorm nasil mesela esim kalbimi kircsk bisey mi diyo geciyorm baska odaya duymamazliktan geliyorm bi dahada akluma gelmiyo yada dalga geciyorm umursamiyorm

Biraz buyusunler o kadar iyi olcsk ki hem onlar icin baska oyun arkadaşına ihtiyaç olmicak hemde sen rahat etceksin

O sana anlattigim taktigim konuyu cidden baya takmistim canim. Zaten ertesi gun basladi bu uyusma.
Insallah gecer bakalim

Aynen beraber kur duzenlerini canim.

Yani evet pek normal gorunmuyor. Ilk okuldayken o uyusan yeri pencerenin kenarina carpip delmistim. Sacimi kurutunca veya toplarken genelde orasi hassas oluyor. Bugun esimin aklina geldi onla mi.alakalidir diye.
Pazartesi sabah banyo yapip, 2 saat sonra disari ciktim cunki. Sonra zaten ogleden sonta boyle olmata basladi

Valla disari cikma.konusunu yazdikca inan aklima sen geliyorsun.Lokum naapsin diyorum. Ustune birde sana uzulebilirim cikamiyorsun diye bak o derece takiyorum

Onu bi ara basarmistim. Dalga gecip devam ediyordum herseyle
Nede yapsam yok edemem bu dusuncelerimi ya. Ufak bi panik.atak.gecirsem tekrar uzulup ayni yola.devam.ediyorum
Yani.benimki biraz bununla.alakali.herhaldr

Aynen o bana anlattığın duruma bağlıyorum ben.. onu çok taktığın düşündüğün için olabilir aklına başka şeyler getirme hele o internette okuduklarını tamamen boşver Allahın izniyle önemli bişey yoktur inşallah

Biraz buyusunler o kadar iyi olcsk ki hem onlar icin baska oyun arkadaşına ihtiyaç olmicak hemde sen rahat etceksin
İnşallah canım bir de en çok çoluk çocuk gezmeyi hayal ediyorum hani biraz büyüdüklerinde beraber sinemaya tiyatroya gitsek ne bileyim havuzla filan gitsek Diye bilerek araları yakın olsun istedim sonuçta akran olsunlar da beraber takılalım diye

Ay Yok bir de beni düşünme canım nolvak iki bebekle Zaten dışarı çıkmak akıl işi değil:)

Kafaya neyi takıyorsun sen bakim? Özel mi?

Kendine evde ugras bulsan canim anladigim kadariyla kisin evde olmaktan sklmaktan takiyosn kafanı
Ayaz uyudukca uyu bizim ardayla en buyuk hobimiz muzigin sesini son ses acip oynamak 1 saat oyle oynuyorz,dans ediyorz hem ardanin hosuna gidiyo hem ben motive oluyorum.
Hatta ardaya bi oyuncak aldm ondan cok ben oynuyorm cak tak mi oyle bisey adi ahsaptan cekic vuruyosn tek tek icine gidiyo ustundekiler tam sinirini cikarmalik bisey hamur oynuyorz cizim yapiyorz oturup saatlerce bende ciziyorm bazen canim biseyler yapmak istemiyo yaninda otyrm herşeyi birakip

Bende bi an once buyusede futbola felan yazdirsam diye bekliyorm.
Yada baska aktivitelere

Ne güzel olur ben de bale ya da cimnastik filan düşünüyorum kızım için oğlan da haliyle basketbol ya da futbol :) ilerde ohoo daha çok koşturacağız gibi :)
Sirf bunun için ehliyet istiyorum ama bayramda araba surme maceramdan sonra hevesim kacti aklima geldikçe nefesim kesiliyo kalbim skisiyo

Kizlar Arda inatla tvnin fisini kablosunu cekip duruyo oyle bi asiliyo ki tvnin kablosuna ustune duscek guzellikle anlatyrm yapma diye olmuyo ceza veriyorum olmuyo gormemezlikten geliyorm,bagiriyorm yok en sonunda bugün bi tokat yedi icim gitti ama sabrimi zorlamak icin elinden geleni yapiyo yaa.
Kucagima aliyorm göz temasi kuruyorm guzelce anlatiyorm yapma annecim bak orası tehlikeli ustune duser canin acir yok cildircam
Her gün bide üst giydirme aglamalarimz var gecen gun 1 saat boyunca ağladı sirilsiklam olmstu saci sırti aglamaktan terlemis gittim baska odada oturdum susana kadar

Sirf bunun için ehliyet istiyorum ama bayramda araba surme maceramdan sonra hevesim kacti aklima geldikçe nefesim kesiliyo kalbim skisiyo

Ne oldu ki bayramda?

TV lcd mi? Duvara sabitleseniz? Hayırdan pek anlamıyorlar ya ben de bin kere hayır derim bin kere de yapar kızım yapacağını

Bu inatçılık hepsinde var galiba..ben de çatıyorum kaşlarımı anlıyor yanlış bişey yaptığını anneee diyo sarılıyo kızma der gibisinden sonra aynı şeyi yapıyor..

ben zorla da olsa o ortamdan uzaklaştırıyorum çok ağlayınca da desiğin gibi terliyor su gibi oluyor yada kusuyor..insan napıcağınu şaşırıyor cidden

Kızlar instagramda hatice kübra tongar diye yazar bi kadın var takip ediyormusunuz bilmiyorum..Allahım nasıl bir kadındır bu bağırmayan anneler diye kitabı var..herşeye iyi yönden bakıyor okudukça nasıl şaşırıyorum keşke onun gibi olabilsem.. bi bakın isterseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…