2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

PembeLokum PembeLokum canim :KK68:
Yerim ben onlari, hayal edebiliyorum halinizi :) saglik olsum bunlar tatli yorgunluklar

seker000 seker000 I ilknurrr22 MutluBulut_ MutluBulut_ nehirnil111 nehirnil111
Iyimisiniz kizlar
Hazir bi arada bulmusken sizi birsey sorsayim ceyizlerinize duzenli guve tozu serpiyomusunuz, veya baska birsey?
Ben uzuuun zamandir serpmedigimi fark ettim.
Aksam dosek cikarmistik, esim ayaklarim kasinmaya basladi dedi.
Guvelendilermi acaba ya.
Hic sevmem simdi nasil acayim tum ceyizi tek tek, icine toz at filan
Siz nasil yapiyosunuz

Yerim ben onlari, hayal edebiliyorum halinizi :) saglik olsum bunlar tatli yorgunluklar

Iyimisiniz kizlar
Hazir bi arada bulmusken sizi birsey sorsayim ceyizlerinize duzenli guve tozu serpiyomusunuz, veya baska birsey?
Guvelendilermi acaba ya.
Siz nasil yapiyosunuz
Aaa hiç haberim yok o şeyden o nedir ki :KK45:

Allahm yardimcin olsun canim kiloda alir sıkma canini daha yeni geldi eve annen yaninda kaliyo mu

Evet canım kalıyor ama zorlanıyor ya artık yaş olarak sıkıntılı zamanlara girmiş annem babam onu farkettim

tutkku tutkku hayırdır canım neden keyfin yok?
Biz de ve geldiğimizden beri toparlanıyordu oğlum ama bugün beslenemiyor hep burnundan çıkıyor içtiği süt böyle olur endişelenme dediler ama :/

Oğluna da geçmiş olsun canım benim kız hasta olduğunda gğnde 10 kere kusuyordu:KK43:

Bebekken ve çocukken geçirdiğimiz hastalıkları hatırlamıyoruz iyi ki

Bu ara keyisfisiz,moralsizim canim pek bisi yapasim gelmiyor :)
Zaten gecen gun Ayaz sabah basladi kusmaya, aksama kadar 3 kez kustu,burnundan bile, biraz ishal falan derken cok sukur atlattik sanirim. Ne olduysa salgin var herhalde
Siz nasilsiniz
Hadi ya gecmis olsun canim
Bizde iyiyiz cok sukur, bugun arda 10 buçukta kalkti bende bi enerji manti actim tatli yaptım suan ayaklarim agriyo:KK70:

Iyimisiniz kizlar
Guvelendilermi acaba ya.
Siz nasil yapiyosunuz
Bende hic oyle bisey duymadim desem sabun koyuyorum aralarina sadece arada bide havalandiriyorm

Evet canım kalıyor ama zorlanıyor ya artık yaş olarak sıkıntılı zamanlara girmiş annem babam onu farkettim

Biz de ve geldiğimizden beri toparlanıyordu oğlum ama bugün beslenemiyor hep burnundan çıkıyor içtiği süt böyle olur endişelenme dediler ama :/

Oğluna da geçmiş olsun canım benim kız hasta olduğunda gğnde 10 kere kusuyordu:KK43:

Hadi yaa inan tek olmak daha az yoruyo bazen annemi cagriyorm ki biraz yardimi dokunsun bana diyr ardayi sevmekten bana hic bi yararı olmuyo bazen kiziyorm ben yoruluyorm biraz bana yardim et ardayi zaten görüyo her zaman

Iyimisiniz kizlar
Guvelendilermi acaba ya.
Siz nasil yapiyosunuz
Ben hiç serpmedim güve tozu canım..hurçların içinde hepsi

Bizde iyiyiz cok sukur, bugun arda 10 buçukta kalkti bende bi enerji manti actim tatli yaptım suan ayaklarim agriyo:KK70:
Maşallah canım eline sağlık..10 buçukta kalkınca akşam kaçta uyudu ayy benimki dün 10 buçukta uyandı ilk defa gece 12de zorla uyuttum ağlaya ağlaya ..

Maşallah canım eline sağlık..10 buçukta kalkınca akşam kaçta uyudu ayy benimki dün 10 buçukta uyandı ilk defa gece 12de zorla uyuttum ağlaya ağlaya ..
10. Buçukta kalktiti için oglen uykusu gec oldu 3te yattı 5te kalkti smdi uyutyrm tekrar dun 9 bucukta yatmsti demekki gec uyuyunca gec kalkmiyolar bide guzel uyudu dun gece 1 kere kalkti bide sabah ben nasl uykumu almssam yuzume guzellik gelmis :KK70: bekarken yuzum daha guzeldi diye dusunuyodm megersem uykudanms oglen hep uyurdm okuldan gelince

Hadi yaa inan tek olmak daha az yoruyo bazen annemi cagriyorm ki biraz yardimi dokunsun bana diyr ardayi sevmekten bana hic bi yararı olmuyo bazen kiziyorm ben yoruluyorm biraz bana yardim et ardayi zaten görüyo her zaman

Eheh Benin annem de kızımla hiç oynamıyor ya onu hiç oyalayamıyor kızım da bana yapıştı neden acaba :) oğlanla ilgileniyor sürekli erkek çocuklarına daha çok düşkün oldu hep Zaten. Oğlanın da şimdi çok zahmeti yok ki öyle biberondan süt içiyor biraz sallıyorsun yatıyor asıl zor olan kızım şu an hiç durmuyor birilerinin kızı oyalaması lazım ki ben de oğlumu seveyim biraz

Aaa hiç haberim yok o şeyden o nedir ki :KK45:
I ilknurrr22 nasi gelinsiniz siz aaa :KK53: :KK48:
Kucuk kucuk bocukler, kemirip duruyolar boyle yorgan,dosek tarzi seyleri.
Artik nasipse yaza karsi yaparim ya , tozun agir kokusu var
Sabun ne ise yariyor canim, o guveler icinmi acaba.
Kestanede duymustum ama sabunu bilmiyodum

Kiyamam ya, ama olur demisler bak endiselenme. Ankaraya gidecektiniz , ameliuat icinmi gideceksiniz oraya.
Kilo alir annesi can sıkma, yavas yavas kendine gelir elbet. Disardaki hayata uyum saglamak kolaymi.

Oh oh masallah. Benim enerji 0 ya.. havadanmidir nedir yagmurlu. Ne yemek,ne temizlik yapasim var.

Bende hic oyle bisey duymadim desem sabun koyuyorum aralarina sadece arada bide havalandiriyorm

Ben hiç serpmedim güve tozu canım..hurçların içinde hepsi

Benimde paketli duruyor cogu ama iste dosekleri cikarmistim.
Bu yaz guya havalandiracaktim onu bile yapmadim. Hic ama hic sevmiyorum bu ceyiz meyiz faslını. Gereksiz ne varsa hepsi duruyoe 3 yildir, bos yere yer kapliyorlar

Kiyamam ya, ama olur demisler bak endiselenme. Ankaraya gidecektiniz , ameliuat icinmi gideceksiniz oraya.
Kilo alir annesi can sıkma, yavas yavas kendine gelir elbet. Disardaki hayata uyum saglamak kolaymi.

Oh oh masallah. Benim enerji 0 ya.. havadanmidir nedir yagmurlu. Ne yemek,ne temizlik yapasim var.
Benden gelin olmaz zati :KK70::rolleyes:Bende yazın yaparım bari havalandırmaya çıkardığımda:KK70:

Eheh Benin annem de kızımla hiç oynamıyor ya onu hiç oyalayamıyor kızım da bana yapıştı neden acaba :) oğlanla ilgileniyor sürekli erkek çocuklarına daha çok düşkün oldu hep Zaten. Oğlanın da şimdi çok zahmeti yok ki öyle biberondan süt içiyor biraz sallıyorsun yatıyor asıl zor olan kızım şu an hiç durmuyor birilerinin kızı oyalaması lazım ki ben de oğlumu seveyim biraz
Hadi yaa benim annen ilgilenir oynar babamda oyle kayinbabamda kucukken cok ilgileniyodu ama suan o kadar degl kv zaten anca dursun yaninda diye seker verir susturur

Aynen canim guve gelmesin diye sabunda konuluyo bide naftalin koyuyolar ama ben sevmiyorum igrenc kokuyo cunku zaten benm yorganlar hep koydeki evde burda bi ardanin odasindaki yatakta var bi ustumuzdeki bi tanede fazladan var sadece

Aynen canim guve gelmesin diye sabunda konuluyo bide naftalin koyuyolar ama ben sevmiyorum igrenc kokuyo cunku zaten benm yorganlar hep koydeki evde burda bi ardanin odasindaki yatakta var bi ustumuzdeki bi tanede fazladan var sadece

Toz atacagima sabun koyayim bari , tozun kokusu agir geliyor bana.
Fark ediyormu nasil.sabun, arap, beyaz falan
Ne guzel koyacak yer var. Bana kalsa anneme gondericem geri hepsini. Gecen bir ki bisey gonderdim yeter koyacak yerim yok artk

X