2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Eşimin verecek durumu yoktu Ki Zoruma giden benden alması benden almış kardeşine göndermiş haberim Yok telefonunda gördüm canım Msj gördüm kardeşine açık açık bende de hiç Yok demeliydi
Yani o da biliyor abisinin yeni iş kurduğunu doğum yapacağını filan nasıl yüzsüzlüktür ya..tahmin etmiştir senden alıp vereceğini ondan istemiştir

seker000 seker000 aynen canim annenlerde falan kalirsin bu bahaneyle . Geldimi annenler

I ilknurrr22 parkta bazi annelere bkiyorum sobayi yaktik fln diyolar ,disarsi ise gunesli.. yani simdiden o kadar sicaga alistirmayalim, soba yakacak kadsr soguk degilki
Geldiler çok şükür canım..ben de temizliğe giriştim camlar perdeler halıları da yıkamaya göndericez havalar birden soğudu burda..baya ters bi zaman bakalım napcaz

PembeLokum PembeLokum aa abartmis esin iyice.
Zaten doguma ne kaldi surda,dedigin gibi is yeri kurmak ise ap ayri zor.
Keske seninle paylasip,fikrini bi sorsaymis.
Heleki annenlerden yardim aldigi halde,yani nasil diyeyim gecim zorlugu oldugu halde nasil veriyorki.
Madem okutamayacakmis kv ,kp hic girismeselermis okul isine,sizemi guvenmisler..
Hadi anlarim sıkı fıkı olsaniz,halden anlayan birileri olsa tamam verirsini hadi zorda olsa ama selami sabahi yok,zora dusunce size sokuluyor.

Neden bildigini soylemiyorsunki esine,insani enayi yerine koymasinlar.
Nasil olsa haksiz,uste cikmaya calisacak bir bahanesi yok bence

Görümceme Msj attım ya zaten alttan aldı özür filan diledi ben de her gün annemlere gidiyorum Ya artık yarın giderken eşime bi not yazıp gideyim diyorum yaptığın çok Zoruma gitti oğlan doğsun anneme bırakıp çocukları çalışmaya başlayacağım madem birbirimizden gizli işler yapıyoruz bundan sonra senin kazandığın sana benimki bana sen de kardeşine mi yolluyorsun annene mi bakıyorsun napıyorsan yap artık sana güvenim kalmadı filan yazacağım:KK43: (annesine de babamdan boşan gel buraya ben sana bakarım demiş daha bize bakamıyor annesine bakacak)

Yani o da biliyor abisinin yeni iş kurduğunu doğum yapacağını filan nasıl yüzsüzlüktür ya..tahmin etmiştir senden alıp vereceğini ondan istemiştir

İsteme sebebi de kitap almak için hani çaresizlik değil benim eşim üniversite hayatı boyunca 1 tane kitap almadı parası olmadığı için görümcem de kocaman adam hem okusun hem çalışsın bir yandan anne babasından para isteyeceğine derdi bu kadar bencil bir insan. Kendi 3 yıldır okuyor neden çalışmıyor acaba :) @tutkku nota bunu Da yazacağım kardeşinin sen okuyorken sana utanmıyor Musun ailenden para istemeye dediğini unuttun herhalde diyeceğim tutkku tutkku

İsteme sebebi de kitap almak için hani çaresizlik değil benim eşim üniversite hayatı boyunca 1 tane kitap almadı parası olmadığı için görümcem de kocaman adam hem okusun hem çalışsın bir yandan anne babasından para isteyeceğine derdi bu kadar bencil bir insan. Kendi 3 yıldır okuyor neden çalışmıyor acaba :) @tutkku nota bunu Da yazacağım kardeşinin sen okuyorken sana utanmıyor Musun ailenden para istemeye dediğini unuttun herhalde diyeceğim tutkku tutkku
Bi de kitap için yani..nasıl da kaçırdı huzurunu şurda doğuma günler kala..

Bi de kitap için yani..nasıl da kaçırdı huzurunu şurda doğuma günler kala..

Valla yaa bu aralar da eşim çok iyi davranıyor bana böyle bi aşk kuşu oldu arkadaşı da gitti geri Ankara'ya demek evde biri olması da etkiliyormuş yani.. dönünce artık bizim eve gelmeyecek tekrar Allahtan

Bu nedenle tepki gösterip göstermemede kararsızım görünceye de Msj attım sonuçta bir daha isteme diye o Da tamam dedi

seker000 seker000 aynen canim annenlerde falan kalirsin bu bahaneyle . Geldimi annenler

I ilknurrr22 parkta bazi annelere bkiyorum sobayi yaktik fln diyolar ,disarsi ise gunesli.. yani simdiden o kadar sicaga alistirmayalim, soba yakacak kadsr soguk degilki
Aynrn canim gerek yok bilmiyrm sizin orayi tabi ama oyle cok soguk deglse yakmaaa simdiden

PembeLokum PembeLokum valla bence gayet guzel olur canim. Kari kocasiniz siz arkandan gizli sakli is neden ceviriyo.
Tamam senin paran,benim paam yok evlilikte ama senden habersiz ustelik dogum kapidayken vermemeliydi. Gorumcen ise asla istememeliydi.
Daha oncede veriyormuydu acaba fark ettinmi hic.

Onu diyecektim ogrendigini fark ettiyse ondanmi.iyi davraniyor acaba

seker000 seker000 ah su temizlik bitmiyor ya.
Iyi yapmisssin ama.havalar iyice soguyunca temizlersin.

PembeLokum PembeLokum valla bence gayet guzel olur canim. Kari kocasiniz siz arkandan gizli sakli is neden ceviriyo.
Tamam senin paran,benim paam yok evlilikte ama senden habersiz ustelik dogum kapidayken vermemeliydi. Gorumcen ise asla istememeliydi.

Farketti galiba süt dökmüş kedi gibi pek bir iyi bana karşı. Daha önce istemişti eşim bana sordu ben de veremem dedim bu msjı gördüğüm dışında istediyse ve eşim benden alıp gönderdiyse haberim Yok çünkü kuruş kuruş takip etmiyorum Ya fatura ödemesi gerekiyor veriyorum belli bir miktar ardına düşmüyorum yani gönderdiyse de haberim Yok anlayacağın güvenim de Yok zaten göndermişse göndermiştir

Şafak 17 perişanlara oynuyorum ben valla artıko_O Bir an evvel Doğum yapsam da lohusalık filan da bitse de kendime gelsem de ağrısız bir hayatım olsa biraz usandım haliyle ağrılardan sürekli zorluk çekmekten

Çektiğim zorluk çocukların zorluğu olsun artık acı çekmek istemiyoeumo_O

Hergün biraz biraz yaptığım için havalar iyice soğuyana kadar ancak bitiririm:KK53:

Şafak 17 perişanlara oynuyorum ben valla artıko_O Bir an evvel Doğum yapsam da lohusalık filan da bitse de kendime gelsem de ağrısız bir hayatım olsa biraz usandım haliyle ağrılardan sürekli zorluk çekmekten

Çektiğim zorluk çocukların zorluğu olsun artık acı çekmek istemiyoeumo_O
Canım benim Allah yardımcın olsun selametle al bebeğini kucağına inşallah

PembeLokum PembeLokum az daha sabret canim, halin varsa olabildigince cik disarda vakit gecir, evde iyice takiyor insan cunki.
Insallah hepsi gececek

Naptin yazdinmi not esine.
Insallah hep iyi davranir artik yani sadece pars meselesinden degil,insallah hep iyi olun canim

seker000 seker000 ne kadar olursa bosver.
Bende supurgeyi actim bugun ama balkonda sicakta kala kala ne oldu bilmem 2 yerinden kirildi :/
Insallah duzeltebilir esim,bos yere madraf cikartacak simdi

Kizlar yarin nasipse kontrole gidiyorum
Insallah hastanede kalmam gerekmez, yavrum hissediyor herhalde dunden beri durup durup annnneem diye gelip sariliyor sıkıca.
Goturmucektik bu kez,yol uzak kusuyor falan bakalim nasil olacak insallah zorluk cikarmaz durur.
Yine nasil korkuyorum az icimi dokeyim buraya, ozellikle su ebdoskopiyi yaparlar korkusuyla hic gitmek istemiyorum of offf

Agrilar yine var gibi,hamileyken karnimz buyurken geriliyor ya o tarz agrilar oluyor anlamadim gitti. Keske hamile ciksam sonunda ne dusunecegimi bilemiyorum inanin

PembeLokum PembeLokum az daha sabret canim, halin varsa olabildigince cik disarda vakit gecir, evde iyice takiyor insan cunki.
Insallah hepsi gececek

Naptin yazdinmi not esine.
Insallah hep iyi davranir artik yani sadece pars meselesinden degil,insallah hep iyi olun canim

seker000 seker000 ne kadar olursa bosver.
Bende supurgeyi actim bugun ama balkonda sicakta kala kala ne oldu bilmem 2 yerinden kirildi :/
Insallah duzeltebilir esim,bos yere madraf cikartacak simdi

Yazmadım canım ya aramız iyi diye cesaret edemedim şimdi kavga filan ederiz bir gün olur ben lafı tam gediğine koyarım şimdilik dursun dedim benim yavru Da 5. Dişini çıkarıyor sabah 4te uyumuş ben yattım gece eşim ilgilendi sabaha kadar o nedenle de kıyamadım bak Hale'n daha kıyamıyorum adama ah biz kadınların merhameti olmasa bu evlilikler yürümez

Kizlar yarin nasipse kontrole gidiyorum
Insallah hastanede kalmam gerekmez, yavrum hissediyor herhalde dunden beri durup durup annnneem diye gelip sariliyor sıkıca.
Goturmucektik bu kez,yol uzak kusuyor falan bakalim nasil olacak insallah zorluk cikarmaz durur.
Yine nasil korkuyorum az icimi dokeyim buraya, ozellikle su ebdoskopiyi yaparlar korkusuyla hic gitmek istemiyorum of offf

Agrilar yine var gibi,hamileyken karnimz buyurken geriliyor ya o tarz agrilar oluyor anlamadim gitti. Keske hamile ciksam sonunda ne dusunecegimi bilemiyorum inanin

Ay hadi canım hayırlı haberler alırsın inşallah endoskopi de zor bir şey yaa umarım gerek kalmaz valla bebek de olsalar anlıyor çocuklar canım ya bugün mesela en basitinden masadan kalkamadım iki büklüm oldu Gülsima beni kaç kere öptü sayamadım Allahımm ne güzel varlıklar bunlar ya

Yazmadım canım ya aramız iyi diye cesaret edemedim şimdi kavga filan ederiz bir gün olur ben lafı tam gediğine koyarım şimdilik dursun dedim benim yavru Da 5. Dişini çıkarıyor sabah 4te uyumuş ben yattım gece eşim ilgilendi sabaha kadar o nedenle de kıyamadım bak Hale'n daha kıyamıyorum adama ah biz kadınların merhameti olmasa bu evlilikler yürümez

Iyi etmissin canim, en iyisi bir ara lafini koyarain ortaya, icinde tutma yinede.
Kiyamam ya, ah su disler . Belki dis zorluyordur canim onun uyumasini.

Aynen ya herseyi hissediyorlar, o oyle yaptikca iyice uzuluyorum.
Insallah insallllah gerek kalmaz , kendimi rahatlatmaya calisiyorum ama nerdeee :KK14:

X