2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

İnşallah canım babam akrep eşim Koç ikisi de inatçı burçlar canım Ve çok inatçılar gerçekten :) oğlum Da öyle olacak gibi :)

Cocuklar yalniz hic uyusmuyor, ilk cocuk usluysa ikinci cogunlukla inat olur veya tam tersi :)
Canlari sag olsun,her hallerine katlaniriz :)

Sen geri saydikca beni bile heyecan sariyor :) hersey hazirmi dogum cantasi falan

Haha böyle sayıyorum ama her şey hazır değil işte hastane hediyeleri yapılıyor gelecek oğlumun hastane çıkışı daha gelmedi internetten sipariş verdim de 1-2 güne gelir daha o gelince oğlanın kıyafetlerini yıkayacağım bu hafta hazır olur her şey inş :)

Ah tutkku tutkku yaa biz ne koşullarda ofis açtık biliyorsun 3 ay olacak açalı daha işler yoluna girmedi her ay borçlarımızı düğünde takılan altınlarla ödüyoruz onlar bitecek nerdeyse..

Bugün eşimin benden habersiz kardeşine para yolladığını öğrendim o kadar Zoruma gitti ki gönderdiği para da üstelik benim yani altınlarımı bozduruyorum Ya :KK43:

Ne yapsam bilemedim eşime söylesem kavga gürültü şimdi durduk yere Doğuma az kala

Ben de görümceme Msj attım bir daha abinden para istediğini görmeyeyim duymayayım sen biz nasıl geçiniyoruz haberin var mı abin benden gizli iş çevirdiği için onu terkederim haberin olsun dedin

seker000 seker000 ay insallah sonmustur bu. Rahat duramazki insan Gorkeme barindikkat et canim,surekli yerdeler ya bellimi olur varsa baska. Olmadi ilaclatmakta fayda var canim

I ilknurrr22 aynen ya dune kadar iyiydi ama bugun sabahtam beri yagdi.
Sobayi getirmemiz gerek artik aksamlari serin oluyor. Elektrikli sobayla isiniyoruz simdilik ama kapatinca hemen soguyor

PembeLokum PembeLokum valla canim inatcilik fazla fazla var ama benim oglan masallah diyeyim oyle cok zorluk cikaran bebek degildi,hala oyle.
Ama ben ve esim oyleyiz bize cekmis olmali.
Darisi size saglikli, uslu bir evlat olsun insallah :)
İnşallah canım..ilaçlatınca da 1 hafta eve girilmiyomuş

Aaa ciddi misin Ya komşulara sordun mu onlarda da fare görülmüş mü ?

Vay aynı topikte 3 ekim bebeği :) benim oğlum Da akrep olacak nasıl akrep erkeği :)

Ben kesmekten ümidi kestim süt olmadan emen çocuk Doğumdan sonra tekrar süt gelince daha da bırakmaz artık :KK45:
Haha :KK70: bunun aliskanlik oldugu kesinlesti yani

seker000 seker000 ay insallah sonmustur bu. Rahat duramazki insan Gorkeme barindikkat et canim,surekli yerdeler ya bellimi olur varsa baska. Olmadi ilaclatmakta fayda var canim

I ilknurrr22 aynen ya dune kadar iyiydi ama bugun sabahtam beri yagdi.
Sobayi getirmemiz gerek artik aksamlari serin oluyor. Elektrikli sobayla isiniyoruz simdilik ama kapatinca hemen soguyor

PembeLokum PembeLokum valla canim inatcilik fazla fazla var ama benim oglan masallah diyeyim oyle cok zorluk cikaran bebek degildi,hala oyle.
Ama ben ve esim oyleyiz bize cekmis olmali.
Darisi size saglikli, uslu bir evlat olsun insallah :)
Ben daha bisey yakmadm idare ediyorz sadece yerler soğuk oluyo onun dışında ev iyi

Bağımlılık tam anlamıyla canım
Bu arada benim koca gene yaptı yapacağını yazdım yukarda gördün mü :/
Gordum kuzum yazcaktimda unuttm gorumcen niye para istyo ki surekli benm anladgm kadaryla annengl cok destek veriyo size utanmiyo mu yani senle bi muhabbeti bile yok

Gordum kuzum yazcaktimda unuttm gorumcen niye para istyo ki surekli benm anladgm kadaryla annengl cok destek veriyo size utanmiyo mu yani senle bi muhabbeti bile yok

Görümcem okuyor o nedenle istiyor ben de baştan tavrımı koymak istiyorum alışmasın eşim de para göndermeye diye. Görümcem anca işi düştüğünde bizi arar zaten aynen en ufak bir muhabbetimiz yok ben açıkçası ailemin bizim için yaptığı desteği eşimin ailesine yedirtmem kusura bakmasınlar enayi mi benim ailem

Görümcem okuyor o nedenle istiyor ben de baştan tavrımı koymak istiyorum alışmasın eşim de para göndermeye diye. Görümcem anca işi düştüğünde bizi arar zaten aynen en ufak bir muhabbetimiz yok ben açıkçası ailemin bizim için yaptığı desteği eşimin ailesine yedirtmem kusura bakmasınlar enayi mi benim ailem
Yani aynen oyle senin ailen yardim etsin onlarda surekli arayi bozsun ondan sonra gelsin para istesin ha kardesi bisey diyememstr vereblr ama o zamanda senin ailenin destegini almicak esin

Eşin utanmış heralde veremem demeye canım..biliyo mu senin bildiğini sen nasıl öğrendin

Yani aynen oyle senin ailen yardim etsin onlarda surekli arayi bozsun ondan sonra gelsin para istesin ha kardesi bisey diyememstr vereblr ama o zamanda senin ailenin destegini almicak esin

Bir de benim haberim Yok biz birbirimizden habersiz adım atmayız şimdiden gizli iş çevirmeler başlasın oh

Eşin utanmış heralde veremem demeye canım..biliyo mu senin bildiğini sen nasıl öğrendin

Eşimin verecek durumu yoktu Ki Zoruma giden benden alması benden almış kardeşine göndermiş haberim Yok telefonunda gördüm canım Msj gördüm kardeşine açık açık bende de hiç Yok demeliydi

PembeLokum PembeLokum aa abartmis esin iyice.
Zaten doguma ne kaldi surda,dedigin gibi is yeri kurmak ise ap ayri zor.
Keske seninle paylasip,fikrini bi sorsaymis.
Heleki annenlerden yardim aldigi halde,yani nasil diyeyim gecim zorlugu oldugu halde nasil veriyorki.
Madem okutamayacakmis kv ,kp hic girismeselermis okul isine,sizemi guvenmisler..
Hadi anlarim sıkı fıkı olsaniz,halden anlayan birileri olsa tamam verirsini hadi zorda olsa ama selami sabahi yok,zora dusunce size sokuluyor.

Neden bildigini soylemiyorsunki esine,insani enayi yerine koymasinlar.
Nasil olsa haksiz,uste cikmaya calisacak bir bahanesi yok bence

seker000 seker000 aynen canim annenlerde falan kalirsin bu bahaneyle . Geldimi annenler

I ilknurrr22 parkta bazi annelere bkiyorum sobayi yaktik fln diyolar ,disarsi ise gunesli.. yani simdiden o kadar sicaga alistirmayalim, soba yakacak kadsr soguk degilki

X