2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kizlar cesaret edip 20ligi cektirdim saka gibi
Dun agri kesici ictim tamam disim.agrimadi ama safra kesem agri kesici yuzunden agirdi.
Cok gucluydu cunki.
Bugun agri kesici icemiyorum nasil agriyor
Haftasonuna kaldi ya bide cok sinir oldum kendime neden cuma gune biraktim diye. Discim calismiyormus bugun,baska disciye gittim icinden pamuk cikardi halbuki bana pamuk koydum cikar falan dedigini hatirlamiyorum :/
Temizledi bakalim insallah agrisi gecer ya o kadar pismanimki cikarttigima.

Cikarma isinden korkmayin derim 5dk anca surdu ama sonrasi daha fena iste. Dogru duzgun yemek yiyemiyorum falan iyice halsiz dustum. Halsizliktrn yemek yapamayip annemlere gittim dun,bugun yine ordayim.

Birtanesi gomulu cektirmen gerek ameliyatla dedi buyuk konusmayayim ama gram cesarrtim kalmadi gomulu daha beter,ameliyatla dikisle falan :/

Su safra kesemin agrisi insallah gecer Allahim sen yardim et , yavrum gelip seviyor beni,ben halsiz.. :/

Ah canım geçmiş olsun diş ağrısı fena dişle ilgili her şey zor yaa gömülü diş ben ameliyatla aldırdım kolay diyemeyeceğim tabi ki ameliyat sırasında bir sıkıntı Yok dediğin gibi sonradan çıkıyor ağrısı mecbur muymuş gömülü dişin alınması ?

Haklısın canım insanın da bi dayanma gücü var işte inşallah bu da geçici bi dönemdir düzelir huyu

Çok geçmiş olsun canım..benim de 2 gömülü diş var aldırmam gerek o andan değil desiğin gibi sonrasından korkuyorum dikiş filan..Allah şifa versin inşallah

Ay geçmiş olsun canim korktm valla Smdi benmkide agiz kokusu yapmaya başladı farkindayim cektrmem lazm insallah cabuk iyilesrsn

seker000 PembeLokum I ilknurrr22

Ya aynen cekilmesi iste en fazla 5dk ama sonrasi..
Agri kesici icememem daha zorlastirdi.
Dun icince hic agrimadi ama safra kesem gece yatana kadar agridi.
Nasil yiprandim 2 gunde ya, hic kendimde degilim sanki.
Insallah cabuk toparlarim.

Lokumum yanindaki dise dokununca biraz agri yaptiriyor,o gomulu distendir dedi 2 disci.
Yani er gec alinmali ama inan hic hiv cesaretim yok artik

Ilknurcum bu arada emzirmeyi birakinca lokumun dedigi gibi ilac kullan.
Ben gecen iste dr gittigimde once seni sakinlesyirmek lazim diyip sinirlere iyi gelen ilac verdi.
Cok sukur kullanmaya baslayali var yani degisiklik. Biliyosunuz ne kadar panik ve herseyi ince detayina kadar dusundugumu. Simdi cok sukur fark var yani

Ha kullanana bazilari kotu gozle bakiyor o ayri konu ama bence bu zamanda artk herkesin kullanmasi gereken bir ilac bu akinlestiriciler. Herkes sinir hastasi cunki
Şu stres herseyi mahvediyor.

Ben karsi deglm bu ilac olayina ama esim.kesin karsi cikar

Sen unutur zannedersin ama çocuğun içine işliyor bunlar erkek çocuğu bir de ilerde hiç başedemeyeceksin kendini toparlamaya çalış canım
Unutmuyo canim gecen esim komsuyla kavga etmsti yaa onu anlatyo bagrmsti esim baya yuksek sesle bagirip baba diyip kafasina vuruyo adamin ustune yurudu yaa onu gördü vurdu diye anlatiyo hic iyi olmadi bunlari gormeside

Unutmuyo canim gecen esim komsuyla kavga etmsti yaa onu anlatyo bagrmsti esim baya yuksek sesle bagirip baba diyip kafasina vuruyo adamin ustune yurudu yaa onu gördü vurdu diye anlatiyo hic iyi olmadi bunlari gormeside

Ah içine işliyor canım ya daha sonra kendi de şiddet uygulayacak bu şekilde çıkacak yani benim eşim baba şiddeti gördüğünden çok hassasım ben bu konuda Emzirenler antidepresan kullanamıyor mu Ki kesin mi ki Ya

Bu arada arkadaşlar 16 aylık olmasına 1 hafta kala sonunda kızım tek başına yürümeye başladı evde dolaşmaya başladı

Bugün koltuk kenarlarımız sivri diye bir şeyler yapmaya çalışıyordum arkamı bir döndüm bizim kız almış başını yürüyor şok oldum resmen

Yalnız tek düşündüğüm sürekli düşecek artık kafasını filan vuracak Ne bileyim artık işte yürüme koşma hoplama zıplama devri başladı Rabbim esirgesin kuzucuklarımızı

Yürümeye başlar başlamaz hemen perdenin altına girdi normalde sever perde ile oynamayı (ip perde) altına girdi ve kendi etrafında dönmeye başladı Ve ipler kızıma dolandı Aman Allahım hemen perdeleri topladım en kısa zamanda o odanın perdesini değiştireceğiz çok tehlikeliymiş ip perde

Günaydın Canlar uyku sorununu çözdüm galiba akşam 23.00 sabah 9.00 nasıl ama
Umarım düzenimiz devam eder :)

Maşallah canım benimki de daha 1 hafta filan oldu yürümeye başlayalı sadece evin içinde daha.. yaa ne tatlı oluyorlar ama dediğin gibi boyna düşüyor geçen düştü gözünün kenarı morardı Allahım korusun onları inşallah..

halıları yıkamaya göndermek istiyorum nasıl göndereceğimi bilmiyorum günboyu gidip geliyor

Smdi baktimda canim icilmiyoms sabah sagip sonra iccekmsz bide aksam ayni şekilde ee bennmki meme asigi imkansiz yani sutten gectigi icin merkezi sinir sistemine zarar verenilirms

PembeLokum masallah canim
Yurumesini bi duzeltene kadar dusuyorlar malesef ama soyle 2,3 haftaya toparlar yurumesini insallah.
Ip perde bizde var ama ayaz hic sevmiyor,dokunmaya bile bi dusunuyor.
Oyle eline sac,ip falan dolansin hic sevmez ama madem seninki seviyomus degostirmesen.bile.dikkat etmen gerek canim. Ne yapacaklari belli degil

I ilknurrr22 bosver esini canim, ardanin iyiligi icin ,kendi iyiligin icin once kendi sagligini dusunmen gerek , esin bazi seyleri anlamiyor olabilir . Emzizmeyi birakinca bence bu konuyu bi dusun canim, gercekten hic birseyi unutmuyorlar herseyi hatirliyolar
Gecen karsi binada balkonda yangin cikmisti, ayaz uyuyodu uyaninca anlatmis oldum gunlerce anlatip durdu nasil yanmis,itfayi nasil gelmis falan
Ne gorup,ne duyarlarsa onu uyguluyorlar iste dikkat etmek lzim

Ben de Doğumdan önce halı perdeleri göndereceğim evde duvarlar bile silinecek büyük bir temizlik olacak inşallah kızıma evde ayakkabı giydiririm sanırım halılar yokken

Ah canım ya olmadı gene yarım saat önce yani 20de uyudu kızım uyanacak geri %99 ihtimal 1-2 saat uyuyup, hata ettim aslında akşam üzeri 18 civarı uyutmalıydım ikinci uykuyu istiyor çünkü sabah erken uyandı ya.. neyse bu gece eğlence var bize gene :)

Evet canim yaa o kavga bi anda oldu iste ben ardayi bile biraktim kapıya kostum o anda arda kapiyi felan ortse evde kalirdk hic aklima gelmedi iste bundan sonra daha cok dikkat etcem adet oldm sabah sinirlerjm hafifliyo aninda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…