2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ciddi misin 4 aydır sizde mi nasıl tartışıyosunuz onun önünde valla helal olsun sana eşin senin kıymetini bilmiyor..

Bu aralar sürekli benden şikayet ediyor anlayamıyorum arkadaşının yanında beni azarlıyor adam da çok üzülüyor sürekli konuşuyor o da yapma etme yazıktır diye ev tutacak paraları Yok malesef o kadar para kazanamadılar henüz ama Doğuma az kaldı napacağız bilmiyorum

Ya acaba home ofis çalışmaya alışmıştı da yeni ofisine mi alışamadı onun stresini mi yaşıyor..ondan mı böyle sana takıyor..cidden bu iş stresinden takacak yer arıyor adamlar..

Dediği gibi hergün götürsün annenlere akşam alsın bari neredeyse 1 ayın kaldı

Arkadaşı da inşallah ev bulabilir bütçesine göre de çıkar..gerçi eşya olayı filan da var..ama işte doğum yapıcaksın sen de evde yabancı biri zor olur Allah yardımcın olsun

Valla evde daha iyiydi yaw daha sevgi doluyduk inşallah düzelir diye bekliyorum işte canım

Aynen canım tek dert evi bulmak değil ki buldun mu eşya almak gerekiyor bir de o nedenle belli bir meblağ gerekiyor ama Doğuma 3 ya da 4 hafta kaldı mecbur Ya ev bulunacak ya da geri dönecek başka çare Yok ki

Hadi yaa ay 4 ay düşünemiyorum kafayi yerim herhalde gunduz evde olmuyolar heralde

PembeLokum
seker000
Patatesleri hasliyoruz kızlar 3 4 orta boy yeterli hasladiktan sonra bi tabağa rendeliyoruz birazda kasar rendeliyorz tavaya 1 kasik margarin tereyag ne varsa az biseyde siviyag koyuyorz patatesin yarısını dösuyoruz bastırarak arasina kasar ustune kalan patatesi iyice kapatyrz sonra iki tarafli pisiriyorz bu kadar

Yani iki rendelenmiş patates arasına rende kaşar mı koyuyoruz tost gibi mi canım

Zaten patates kaşar ikilisi çok güzel oluyor ben de patatesleri minik minik küpler halinde doğruyorum kapağı kapalı bir tencerede haşlamadan pişiriyorum biraz kızarıyor kapağı kapalı olduğu için yumuşuyor sonra üzerine kaşarlı yumurta döküyorum çok güzel oluyor

Bayram değil seyran değil benim kız niye 8buçukta uyandı vallahi çok alem bu çocuk oysa Ki gece 2ye doğru uyudu

Aynen canim oyle bisey oluyo onuda blyrm ama yumurta hic yemedgim icin yapmiyorm

Kizlar acayip bunaldim arda hasta ben hastayım kvdeler bizde her gun 6 kisiye yemek hazrla bulasik topla yataklarini topla tuvalet yıka banyo yika ardanin mizmizligi pacalarimdan dusmeyisi esimin surat bes karis zaten annesigil kaliyo diye bana catiyo surekli kizacak yer ariyo bunaldm bunaldm hasta olmasam idare etcem ama olmuyo cok bunaldm kafayi yicem artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…